Skocz do zawartości

Supergirl (CBS) 2014


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukujmy się. Już od zapowiedzi serial jest kierowany w szczególności do płci pięknej i nawet sami twórcy to przyznają. Przede mną dwa odcinki ale z tego co piszesz to można zapomnieć o dobrym balansie między akcją, a romansidłem, a głównie na to liczyłem. Na rozsądnym zrównoważeniu elementów w taki sposób by dało się to oglądać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie ujawnili prawdę o mudżinie. Nie, nie o Jimm... Jamesie, a o Hanku.

 

 

Skubany to jednak J'onn J'onzz aka Martian Manhunter

Supergirl-Martian-Manhunter-Hank-Henshaw

Hujek od razu nie pasował mi na Supermana Cyborga (te czerwone oczy) za to idealnie na Marsjanina. Trzeba przyznać, że fajnie wygląda. Może trzeba posiedzieć dłużej przy serialu.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Byłoby fajnie. W ogóle pomijając typowe teen drama story to Super Dziewczyna prezentuje się nawet dobrze. Chodzi mi o stronę techniczną (bo walki niekiedy ssą) i bogatą bibliotekę złoczyńców. Zapowiedziano już Silver Banshee, Toymana, White Martians czy Bizzaro, a teraz dołączają do nich Master Jailer (Jeff Branson)

Jeff-Branson.jpg

 

oraz Indigo

laura-vandervoort-indigo.jpg

No i zagra ją Supergirl ze Smallville

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie obejrzałem crossover z Flashem  :mog:

Z jednym muszę się zgodzić z Masorzem: jest chemia pomiędzy Scarlet Speedsterem, a Girl of Steel ale cała reszta to jedna wielka martwica mózgu. Uciąłbym jaja reżyserowi ale podejrzewam, że takowych nie posiada. Zależności przyczynowo-skutkowe nie istnieją. Mam wrażenie, że grupka ludzi siedziała nad scenariuszem i wrzucała pierwsze myśli na papier po czym wyreżyserowali swój "twór" bez jakiejkolwiek edycji. Oglądało się to jak jakieś bazgroły pięciolatka albo jakiś wyjątkowo chory odcinek animowanej serii o Supermanie. O właśnie, mogli jeszcze Krypto super-psa wrzucić i można by było uznać, że widziało się w życiu każdy rodzaj zła. Tragiczne aktorstwo złych dziewczyn, zazdrosny czarny Olsen ale to i tak nic w porównaniu ze sceną w parku. Gdyby nie Flash to chyba bym zszedł na zawał ze zgryzoty.

Ja nie wiem jakim cudem Supergirl dostanie drugi sezon. Nie życzę źle dziewczynie bo ciekawie ją zrealizowali, niektóre pomysły są fajne, technicznie bardzo dobrze ale ta cała formuła... Żeby oglądać serial na bieżąco i czerpać z tego czystą radość to trzeba nie mieć cojones ...oh, wait.

Odnośnik do komentarza

ja nie wiem jak na takie coś można marnować czas :D  znam 1000 lepszych sposobów na zmarnowanie 1 h czasu. Obejrzałem crossover bo masorz o nim wspomniał i to dosyć pozytywnie w temacie flasha. Boże ten serial to kupa i to kupa większa od legends of tomorrow czy arrow. Wszystkie te seriale do zaorania tylko flash i shield jeszcze ujdą ale i tak są mocno średnie. Netflix to jedyny ratunek dla komiksowych bohaterów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hope... hehehe ...HOPE!

giphy.gif

Kurde kto to pisze? Oni musieli naprawdę wynająć scenarzystów od Klanu czy innej Plebanii. Serio muszę sprawdzić oglądalność tego sezonu bo śmierdzi mi to beką.  

Jak dojdzie do Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach (a coś takiego na bank się pojawi jak chcą związać multiverse) to dużo z tej Ziemi się nie ostanie. 

A, i te nogi Supermana na stole  :yao:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dobra (?) wiadomość: będzie drugi sezon

Chyba mniej dobra wiadomość: serial przejmuje stacja WC, czyli Superdziewka dołącza do jednej rodzinki z Arrowem, Flashem i Legends of Tommorow. Idą już w masówkę, a z jakością poszczególnych produkcji już nie jest tak kolorowo. :/

Źródło: http://naekranie.pl/aktualnosci/bedzie-2-sezon-supergirl-jest-wazna-zmiana-862387

 

Edit: nie mogę zmienić "WC" na "CeWu"  :pawel:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Superman pojawi się gościnnie w dwóch pierwszych odcinkach nowego sezonu, tym razem w pełnej krasie

 

http://screenrant.com/supergirl-season-2-premiere-superman-actor/

 

Ciekawe kogo wezmą do tej tymczasowej roli.

No, to jeszcze dwa odcinki tego serialu obejrzę plus pewnie jeszcze obiecany mega-crossover.

Odnośnik do komentarza

Wielce prawdopodobne, że tak się stanie. W pierwszym sezonie obsadzili przecież odtwórców Supermana i Supergirl w rolach ziemskich rodziców Kary. Tom chyba nie ma teraz żadnych większych projektów więc pewnie się dogadają.

I tak jak Paweł pisze tylko te trzy odcinki trzeba zobaczyć bo reszta serialu będzie taka sama jak 1 sezon. Melissa sama potwierdziła, e żadnych większych zmian nie będzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...