Skocz do zawartości

Supergirl (CBS) 2014


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Pilot fajny, struktura podobna do tej z pilota Flasha: postać, kostium, pierwszy przeciwnik i zapowiedź większej afery ale jakoś tak... dziwnie. Odczuwam wrażenie, że za dużo na raz chcieli pokazać jak na te kilkadziesiąt minut. Najlepiej wypada Kara. Zarówno jako okularnica jak i Supergirl. No i efekty naprawdę całkiem, całkiem. Scena z samolotem wypas. No i zero Jimmy'ego Olsena w Olsenie. Łysy, czarny, wysoki przystojniacha dla którego nawet Maus rzuciłby Habiba. Cat tak jak pisałem, wkurza na maksa. Za to siostra Alex... Liczę, że wkrótce zobaczymy ją w uniformie  :wub:  i jak dostanie super moce to niech jej dołożą do biustu żeby było prawilijnie. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to mam podobne zdanie jak Farmer.

W porządku pilot. Efekty naprawdę porządne, poziom The Flash.

Melissa jako Kara jest przesłodka, kochana i zajebista, przy czym potrafi konkretnie pierdzielnąć.

Poza tym dobrze, że od pilota mamy full akcje i pełen uniform a nie 10 sezonów odwlekania, jak wiadomo gdzie :yao:

CBS zapowiedziało, że całe mnóstwo kasy pójdzie na dużą ilość efektów specjalnych.

Odnośnik do komentarza

to na chu.j tą fotę trzaskali ;/?

 

greg-berlanti-variety-cover-small.jpg?w=

 

Berlanti jest jej bohaterem i chodzi o to, że jest producentem tylu rzeczy naraz.

 

Ja bym bardzo chciał tego crossoveru, bo jeżeli się dalej będą separować (Arrow+The Flash+Legends Of Tomorrow,Gotham, Constantine, Supergirl= 4 multiświaty obecnie) to tylko zdezorientują co poniektórych.

 

Na ten czas mamy ostatnie słowa Grega:

 

 

 

Of CBS’ hotly anti(pipi)ted “Supergirl,” “The network has said publicly at this point they’re going to keep her to themselves,” says Berlanti. “I always approach the shows as a fan first, so I would love to see (a crossover). I think in success, all things are possible. But there’s a lot that would have to happen before everybody might say yes to that.”

 

Czyli w praktyce obecnie zero szans.

Odnośnik do komentarza

No było info jakoby Constantine miał pojawić się ponownie pod nazwą Hellblazer ale po majowym ogłoszeniu, że Konstantyn nie dostanie drugiego sezonu sprawa ucichła. Niby szukają innej stacji ale to wszystko. Crossovery to świetne posunięcie o czym już kiedyś pisałem ale tak jak Berlanti powiedział, nie tylko on decyduje. Wystarczy, że prezes i zarząd stacji "A" nie lubią się z prezesem i zarządem stacji "B" i już zero szans na taki event. No i kasa. Bo tak naprawdę tylko o nią się rozchodzi. Słyszałem też o tym, że Amell chciałby Constantine'a w Arrow. Pomysł jak najbardziej do zrobienia. Ot chociażby motyw z Brother Blood. Gość wraca i to dopakowany, Arrow przez przypadek natrafia na anglika, który przybył do Starling City w celu powstrzymania kultu, wyjaśnia, że Blood posiada moce od demona Trigona, który dzięki pomocy Sebastiana chce uwolnić się ze swojego wymiaru. Zed ma w międzyczasie wizję kruka zwiastującego zagładę ludzkości. Pojawia się Raven, która zamierza ubić Blooda i nawet nie ma zamiaru pytać się dwójki bohaterów o zgodę więc dochodzi do walki. Bum! Mamy połączenie z Titans. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Obejrzałem te 3 odcinki i nie wiem nawet, czy będzie mi się dalej chciało.

Serial jest po prostu średni. Klisza goni kliszę, dialogi są paskudnie 'generyczne'.

Jedynie Melisa ratuje całość, ale to nie wystarczy chyba dla takiego serialowego wyjadacza jak ja.

Twórcy Supergirl wręcz krzyczą z ekranu "jeżeli już widzieliście seriale o superbohaterach to nie macie tutaj co robić!".

Reactrona fajnie zrobili, bo z tego co pamiętam to go jeszcze w wersji poza komiksowej chyba nie było.

 

Obecnie 5/10 a to:

 

 

zapowiada znowu jakiś cholerny trójkąt miłosny dla nastolatków :facepalmz:

 

Dobrze, że chociaż efekty specjalne trzymają poziom, ale przewiduję, że obok Flasha czy Arrowa to to nawet stało nie będzie,

jeżeli szybko nie zatrudnią jakich DOBRYCH scenarzystów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...