Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Dzięki Panowie za klimat i do następnego. Velsu, dzięki za zaproszenie in blanko ;)

 

Edit. Przepraszam, że momentami łapałem zawiechę. Następnym razem nie będę po nocce 

 

Nie ma sprawy, każdy kto był wczoraj u Czezkiego niech sie czuje zaproszony, wiecej szczegółów niebawem :)

 

I wez nie gadaj, szacun ze przyszedłeś i tyle wysiedziałeś :lapka:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
dowiedziałbyś się tylko, że jano jest przyjacielski i nie chce byc bity i że trzeba czekać w kolejce na elitarną wbitę do czezkiego, nawet jeśli deklarowałeś się wieki temu

 

 

a tak z ciekawości - wyobraźmy sobie sytuacje - przyjeżdzasz do innego miasta w odwiedziny, co wolisz zrobić

- wywalić mi gonga na ryj?

- czy fajnie spędzić czas i na żywo pogadać z ludźmi z forum?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

nic specjalnego. dowiedziałbyś się tylko, że jano jest przyjacielski i nie chce byc bity i że trzeba czekać w kolejce na elitarną wbitę do czezkiego, nawet jeśli deklarowałeś się wieki temu

i że chciałeś go napierdalać w ciemno  :sorcerer: przez takie posty boję się nawet napisać do yaczesa, żeby mnie na rok 2020 zapisał.

 

 

Nie no serio, jakim czeba być z(pipi)em, żeby wyciągać rzeczy z forum poza forum? Na razie jestem wiernym obserwatorem i chyba dam yaczesowi suba na twiczu.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

 

 

i że chciałeś go napierdalać w ciemno   :sorcerer:

 

co ku,rwa ?!! spytałem, czy moge wpaść, a yano ni z gruchy ni z pietruchy płacze, żebym go nie bił, bo nie znosi przemocy, czy jakoś tak, więc sobie trochę jajeczka porobiłem. jeszcze wy to łykneliście, jak uczniowie katolickiego gimnazjum. teraz musze się tłumaczyć jak debil, bo ugodziłem w przyjacielską atmosferę

 

 

 

przez takie posty boję się nawet napisać do yaczesa, żeby mnie na rok 2020 zapisał.

 

 przez takie osoby mam ochotę wyłączyć internet

 

 

 

Nie no serio, jakim czeba być z(pipi)em, żeby wyciągać rzeczy z forum poza forum?

 

co ?

 

 

 

a tak z ciekawości - wyobraźmy sobie sytuacje - przyjeżdzasz do innego miasta w odwiedziny, co wolisz zrobić

- wywalić mi gonga na ryj?

- czy fajnie spędzić czas i na żywo pogadać z ludźmi z forum?

 

no teraz, to chyba serio to pierwsze. idź już

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

Dokładnie. Dzięki Panowie za klimat i do następnego. Velsu, dzięki za zaproszenie in blanko ;)

 

Edit. Przepraszam, że momentami łapałem zawiechę. Następnym razem nie będę po nocce 

 

Nie ma sprawy, każdy kto był wczoraj u Czezkiego niech sie czuje zaproszony, wiecej szczegółów niebawem :)

 

I wez nie gadaj, szacun ze przyszedłeś i tyle wysiedziałeś :lapka:

 

 

Magiczne pigułki Czezkiego. Polecam  :bunny:

Odnośnik do komentarza

Spoko gekon, bede mial cie na uwadze, pamiętam cie z czasow twojej aktywnosci.

 

Jako ze inicjatywa wychodzi poza moja nore proponuje zmiane nazwy.

Forumowe Warszawskie Granie?

 

Too simple?

Propozycje?

 

W kazdym razie fajnie bedzie za pare lat jak zlocik bedzie mial wysoka liczbe :]

 

Obczajcie akcje - 2054 rok, granie #324 i zabieramy wnusiow na samurai gunna :banderas:

Odnośnik do komentarza

 

nic specjalnego. dowiedziałbyś się tylko, że jano jest przyjacielski i nie chce byc bity i że trzeba czekać w kolejce na elitarną wbitę do czezkiego, nawet jeśli deklarowałeś się wieki temu

i że chciałeś go napierdalać w ciemno  :sorcerer: przez takie posty boję się nawet napisać do yaczesa, żeby mnie na rok 2020 zapisał.

Pierwszy post Kazuba w tym temacie byl pytaniem "czy moze sie dolaczyc". Za to Yano pierwszy napisal od czapy o napier.dalaniu go. Problem polegal na tym, ze Yanek pisal to calkiem serio i serio myslal, ze Kazub bedzie go na dzien dobry lal (inaczej nie pisalby tych scian teksu jak 10latek tlumaczacy 15latkowi ze dzieci sie nie bije). Czy Yano trollowal? Nie wydaje mnie sie.

 

Chcialem ci to wytknac juz wczoraj ale dalem sobie spokoj bo to byla oczywista oczywistosc. Ale ze Bansai cierpi jeszcze na syndrom pierwszej roboty i postow juz nie ma wiec objasniam dla tych co przegapili te "drame".

 

600.jpg

 

Odnośnik do komentarza

 

 

nic specjalnego. dowiedziałbyś się tylko, że jano jest przyjacielski i nie chce byc bity i że trzeba czekać w kolejce na elitarną wbitę do czezkiego, nawet jeśli deklarowałeś się wieki temu

i że chciałeś go napierdalać w ciemno  :sorcerer: przez takie posty boję się nawet napisać do yaczesa, żeby mnie na rok 2020 zapisał.

Pierwszy post Kazuba w tym temacie byl pytaniem "czy moze sie dolaczyc". Za to Yano pierwszy napisal od czapy o napier.dalaniu go. Problem polegal na tym, ze Yanek pisal to calkiem serio i serio myslal, ze Kazub bedzie go na dzien dobry lal (inaczej nie pisalby tych scian teksu jak 10latek tlumaczacy 15latkowi ze dzieci sie nie bije). Czy Yano trollowal? Nie wydaje mnie sie.

 

Chcialem ci to wytknac juz wczoraj ale dalem sobie spokoj bo to byla oczywista oczywistosc. Ale ze Bansai cierpi jeszcze na syndrom pierwszej roboty i postow juz nie ma wiec objasniam dla tych co przegapili te "drame".

 

600.jpg

 

jak na moje to jeden i drugi podszedł zbyt serio. tez przeciez jaja se robie, a kazub to łyknął jak uczen katolickiego gimnazjum tylko z plajsztajszyn

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...