Skocz do zawartości

Batman Origins - MP


Mejm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Moze uda sie zebrac na forumie 8 ludkow do zrobienia durnego trybu MP. Kto chetny niech sie wpisuje. Jak macie jakichs znajomych, ktorzy rowniez by chcieli zrobic online i nie maja ludzi to niech dolaczaja. Idea jest taka zeby sprobowac zebrac ekipe pl bo latwiej wtedy zgrac sie czasowo i jezykowo.

 

Jesli ktos juz wbil puchary a chcialby pomoc bedzie mile widziany.

 

 

@moderacja

Napisalem rownie posta w temacie o grze w ps3 bo nie kazdy odwiedza strefe trofeow a znalesc kogos i tak bedzie nie latwo, wiec reklama sie przyda. Jak akcja chwyci to sie posty pousowa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Nemesis,

nie ma co ustalac terminow poki sie nie zbierze ekpia. Beda ludzie, bedziemy debatowac nad terminami.

 

@ciwa22

Ostatnio pomagalem przy Wipeout i dostalem plusa. Wiec moge w zamian... dac plusa.

 

 

Zdaje sobie sprawe, ze to nie jest nic przyjemnego ale grindowalem MK9, bioshocka 2, RDR wiec poki co jestem dobrej mysli i celuje najpierw w team polski a jak nie wyjdzie to trudno, podepe sie pod ludzi spoza.

Odnośnik do komentarza

Ok, trofea zrobione. Nie takie straszne jak sie wydaja. Potrzeba farta do zebrania druzyny, ale ogolnie ludzi do wbijania na swiecie nie brakuje wiec jest szansa kogos znalesc.

Predator Paragon wpadl mi nie wiem jak, bo nie wychodzilo i juz myslalem, ze znow sie palanty we dwoch na zel nadzialy a tu ding i jest. Uff. Potem troche grindu xp i map i w koncu wpadlo. Calosc zajela mi tak ok 20h. Spodziewalem sie, ze czas bedzie liczony w tygodniach...

 

Temat w zasadzie do zamkniecia bo cel swoj "spelnil" a w przyszlosci nie wroze mu duzego zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

Blaber, chyba znalazlem:

 

 

Unfortunately, they really aren't. Bulletstorm went down because of gamespy...something sony had no control over. I dont see servers as closing "left and right" over on xbox...in fact a number of games no longrr playable over psn are still fully functional there. Ex Bulletstorm is still fully playable over xbox live and gfwl. It just the reality of online gaming. In a perfect world these would stay up indefinitly...buy its not practicle.

 

Sony takie dobre :fsg:

Odnośnik do komentarza

Ok, trofea zrobione. Nie takie straszne jak sie wydaja. Potrzeba farta do zebrania druzyny, ale ogolnie ludzi do wbijania na swiecie nie brakuje wiec jest szansa kogos znalesc.

Predator Paragon wpadl mi nie wiem jak, bo nie wychodzilo i juz myslalem, ze znow sie palanty we dwoch na zel nadzialy a tu ding i jest. Uff. Potem troche grindu xp i map i w koncu wpadlo. Calosc zajela mi tak ok 20h. Spodziewalem sie, ze czas bedzie liczony w tygodniach...

 

Temat w zasadzie do zamkniecia bo cel swoj "spelnil" a w przyszlosci nie wroze mu duzego zainteresowania.

Zrobiłeś to z randomami? Jak?

Odnośnik do komentarza

Wszedlem tutaj: http://psnprofiles.com/trophies/2187-Batman-Arkham-Originsi napisalem do kolesia, ktory zalozyl sesje na wbijanie pucharow. Samemu tez mozna zalozyc i czekac az ktos dolaczy. Potem na czacie (xD nikt nie mial hs) ustalane bylo co i jak i co robimy i poszlo. Oczywiscie to nie wygladalo az tak pienie bo ktos chcial robic trofa, ktorego ktos inny mial itd., ale suma summarum ludzie sie jakos dogadali i poszlo. Nie nastawiaj sie, ze zrobisz wszystkie za jednym podejsciem. Najlepiej sobie to rozbic i celowac w konkretny trofik. Poczytaj jakie sa wymagania, co trzeba zrobic, ile jest potrzebnych ludzi, po prostu sie przygotuj. Nie tylko pod siebie ale ogolnie 3/4 ludzi wie tylko tyle, ze chce zdobyc trofea i na tym sie konczy ich wklad w reszte, wiec bedziesz musial czasem cos komus tlumaczyc.

 

Ogolnie rzecz biorac moge powiedziec, ze boostowanie bioshocka 2 z dlc bylo o wiele gorsze niz ten batman. Serio, troche niektorzy demonizuja, ale byc moze bierze sie to stad, ze multi ciosali zaraz po premierze i nie bylo jak sie ustawic (chociaz watpie).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...