Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

update i sprostowanie wczorajszych wieści, na podstawie stronki MHX która została uzupełniona o info z wczorajszego famitsu

 

w skrócie

- SNS tylko on może używać tych soczków (coś jak oleje w wiedźminie, nasyca miecz na jakis czas dodatkowym efektem).. dodatkowo super atak SNS, ten widoczny na filmach wielki wymach na około daje nam w  jego trakcie niewrażliwość na ciosy wroga. niezłe ale aż dziwne, bo zwykle najsilniejsze ataki są specjalnie ryzykowne, tymczasem sns bedzie miał nowy silny atak ktory można robić nawet w ryzykownych sytuacjach bo jest sie nietykalnym

 

- HH, mowiłem o podwójnych nutkach, one będą sie pojawiać jeśli w czasie grania muzyczki jednocześnie uderzymy wroga, jeśli będziemy grać na pusto z dala od walki dostaniemy zwykła nutke. i tak jak mowilem wczoraj - muzyczka z podwójnych nutek przedłuża automatycznie też poprzednio zagraną muzyczke

 

- lanca, ten nowy cios kończący 3x combo ma być silniejszy lub może automatycznie udeżający kilka razy

 

- gunlanca, dobrze wczoraj zgadywalem, ten pasek działa własnie tak że im bardziej jest nagrzany z powodu strzelania tym mocniejsze są strzały. nie jest jednak pewne co sie stanie gdy sie przegrzeje (czy spadnie do zera, czy zablokuje strzelanie, czy może zostanie zablokowany na wysokiej pozycji dając przez jakiś czas caly czas zwiekszony dmg)

 

- łuk, będzie miał nowe flaszki, np elemtal atak up, w dodatki pokazana jest na screenie flaszka lvl2 czyli można zakładać że wszystkie flaszki będą mogły mieć więcej niż jeden lvl i bedzie mozna robić jakieś silniejsze

 

 

obrazek sowy (nie wiem czy sie wyświetli)

img_monster01.png

 

 

powraca też górska mapa z mhf2/unite, z dodanymi oczywiscie krawędziami do skakania i wspinania

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/X/field/03.html

 

 

ogolnie polecam poogladanie stronki, fajne obrazki i już sporo info tam jest

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/X/

Odnośnik do komentarza

reklama mhx krótka ale bardzo treściwa, pokazana masa nowych akcji , w małych urywkach ale zawsze

widać ataki z wyskoku, nową sowe, i coś co może sugerować że gdy kilku graczy wystrzli jednoczesnie z HGB to można uzyskac efekt kumulacji i ogromny wybuch

 

 

edit

widać też

- młot - super cios który robi kilka okrężnyh wymachów i kończy wielkim (pipi)nięciem zadaje też ciosy w czasie kręcenia a nie tylko na koniec

- HGB serio mi sie wydaje że 3 wystrzelone pociski łączą sie w jeden wielki wybuch!!

- lanca - super szarża daje niewrażliwość na ciosy, gość przebiega przez pole elektryczne khezu i zadaje cios i nic mu sie nie dzieje

-lgb - strzelanie w dół w czasie wyskoku

- sns - coś co wygląda na dziwny skoczny unik który jednoczesnie zadaje ciosy

- wyskok i atak z góry 4 graczy jednoczesnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

niestety nic obecnie nie wskazuje na to żeby X miał wyjść w europie :(

z tego co patrzyłem na gamescomie nic o nim nie będzie, a jego obecność sugerowała by premiere w europie.

 

więc obecnie możemy tylko zaciskać zęby (i pięści) i czekać na "X ultimate" za 2.5 roku :(

 

chociaż zastanawiam sie czy wogole 3ds będzie tak długo żył

 

 

niestety fan monstera w europie ma ciężkie życie

Odnośnik do komentarza

jak można usunąć?

 

moj brat był tydzien temu w japonii i mocno mnie kusiło żeby go poprosić żeby mi przywiózł japońskiego new3dsa tylko z myślą o MHX, ale na szczęście sie powstrzymałem

 

to co z tą blokadą? (zresztą wyjątkowo debiliny wynalazek - ta blokada regionalna)

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Od jakiegoś czasu można ją usunąć za pomocą dziury w grze Cubic Ninja. Niestety gra jest teraz droga i ciężko dostępna, a janusze zarabiają na tym sprzedając ją powyżej 200zł na ebayach. Na szczęście okazało się, że jest też jakaś dziura w grze Ironfall, która jest do ściągnięcia za darmo z eShopu. Szczegółów jeszcze nie znamy, bo gość odpowiedzialny wcześniej za znalezienie dziury w Cubic Ninja nie napisał jeszcze jak to zrobić, ale zalecił każdemu, komu zależy na usinięciu blokady, zainstalowanie tej gry.

 

Także Yano odkurz 3DSa, pobierz Ironfall i czekaj grzecznie jak wszyscy na sposób usunięcia blokady regionalnej.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Weź Yano się ogarnij z tym hejtem bo to już głupie nawet jak na Ciebie. Nie zniosą, handluj z tym, złamią 3dsa, zlamia zabezpieczenia, wtedy bedzie git. Tak, wiemy wszyscy i tak samo uwazamy ze blokada regionalna to chuj i cipa. 

 

Wracając do tematu, pokazówki SA i CB

 

 

Odnośnik do komentarza

Sory rayos wiem ze N to twoja religia ale serio zasluzyli sobie na hejt. Ty tego nie widzisz bo miłość jest ślepa. Ale naprawde oddalają mase rzeczy miejscami gorszych niż ubi i activision razem wzięci. Tylko jakims cudem często uchodzi im to na sucho w oczach fanow. Ale w moich nie. Sory taki mamy klimat

 

 

wracając do twmatu - zauwazyliscie ze prawie wszystkie super skille sa barszo wolne i mają długą animacje przezzadaniem finalnego ciosu? Tymczasem CB ma dosyc szybki pojedynczy cios wielkim plazmowym ostrzem. Zapewne zrobili to dla przeciwwagi bo polowa zwyklych atakow CB jest powolna

Odnośnik do komentarza

Sory rayos wiem ze N to twoja religia ale serio zasluzyli sobie na hejt. Ty tego nie widzisz bo miłość jest ślepa. Ale naprawde oddalają mase rzeczy miejscami gorszych niż ubi i activision razem wzięci. Tylko jakims cudem często uchodzi im to na sucho w oczach fanow. Ale w moich nie. Sory taki mamy klimat

 

Ale ja przecież też ich hejtuje za blokade regionalna. Tylko mnie męczy już twoje ciągłe "HURR DURR ŚMIERĆ NINTENDO"

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

A tak ci ładnie rozpisałem o co chodzi ze zdjęciem blokady ty niewdzięczniku. Nie to nie. Ja ciebie nie hejtuję, ja po prostu lubię punktować twoją niewiedzę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ragus za to dzieki chociaz je nie bede raczej robil takich kombinacji wiec mi sie to nie przyda

 

no widzisz rayos jestes bardzo nieuprzejmy i mnie wyzywasz i to uwazasz za sluszne ale jak ja wyzywam nintendo to masz pretensje. Ogarnij sie.

czy ja cie kiedys wyzywalem? Nie przypominam sobie. Wyrazam swobe mocni negatywne zdanie o nintendo a ty mnie wyzywasz. Uwazasz ze takie zachowanie jest w porządku?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dobra wracając do konkretów

 

długi gameplay z demka, walka z nowym jaggi za pomocą GSa, łuku, SA i młota (jednak gracze są dosyć słabi niestety)

na końcu krótki fragment z początku walki z sową (wydaje sie że to nowy "typ" potwora, w sensie nowy typ ciała, to może sugerować też innego silniejszego potwora-ptaka. tak jak przykładowo loudroth był słabym leviatanem a agnaktor albo lagicarius silnymi)

w filmie mamy angielski komentarz tego typa co zwykle

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

kolejne bronie

LBG i kijek

 

w kijku mało nowości

 

za to super atak LGB strasznie mi sie spodobał, połączenie bardzo dalekiego uniku z pozostawieniem "bomby" w miejscu z którego uciekamy

 

 

no i jeszcze jak zwykle te same filmy z angielskim komentarzem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.