Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

Mozesz jeszcze pograc w mase za(pipi)istych gier na ps4

 

 

Ogolnie gardze new3desem ale tez pewnie rozwaze zakup bo w mhx dolny ekran ma te skille w sobie i malo miejsca zostaje na krzyżak. .. hmm w dodatku na nowym skille mozna przypisac do guzikow bocznych

 

kupiłbyś w końcu CPP, to kuźwa kosztuje 4-5 dych... 

 

 

A byly jakies porownania jak dziala na 3ds i new 3ds?

 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

A grałeś, używałeś? nie. gra się wygodnij niż z the claw na PSP i ogólnie gra się bardzo wygodnie, także nie pier.dol yano i nie szukaj dziury w całym ;)

tłumacze to już kolejny raz - gałka w tym miejscu nie pozwala jednoczesnie ruszać kamerą i atakować/unikać

nawet jak grałem na ps3 w monstera i miałem pełnoprawną prawą gałke to był ten sam kłopot

 

dlatego dla mnie the claw był najlepszy bo jednocześnie operowałem kamerą i ruchami postaci

Odnośnik do komentarza

 

EDIT

czy ktoś z ekipy którą bedziemy grać ma ps4? bo fajna opcja jest żeby siedzieć na party na ps4 i gadać głosowo grając jednoczesnie na 3ds

 

albo zrobmy (pipi)anego skajpa czy cokolwiek - w mh4u ani razu nie gadaliśmy głosowo, a pisanie jest mało wygodne, wyobraźcie sobie jak dobre bedzie multi jak bedziemy mogli rozmawiać!

 

Można też przez komunikator Google w telefonie, internet z routera brać, bez wielkiej maszyny w tle i pewnie z niezbyt wielkimi kosztami.

 

Osobiście ie gustuję w voice-chacie, ale jeśli BARDZO jest to wymagane u prawdziwych łowców...

Odnośnik do komentarza

wszystko zależy od stylu gry, tobie wystarcza auto celowanie, rayosowi wystarcza gałka po prawej stronie

 

ja osobiście wole mieć pełną kontrolę nad kamerą a jednocześnie nad ruchami postaci. ale może to dlatego że w serii MH nabiłem kilka tysięcy godzin

 

 

 

a dodatkowo powiem ci że mimo że krzyżak dotykowy na dolnym ekranie jest (pipi)owy na maksa, to jak grałem w MH4u to sie okazało że i tak wolałem go używać niż autocentrowania, i pod koniec gry znacznie lepiej mi sie grało nawet na tym nędznym dotykowcu i praktycznie wcale nie używałem auto centrowania, wykorzystywałem na zmiane prawdziwy i dotykowy krzyżak żeby mieć jak największą kontorle nad kamerą jak najmniejszym kosztem w sterowaniu postacią

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pisałem o MHX, że ukończyłem większość wioskowych questów ale nie widziałem np tych specjalnych variant potworów itp. Spróbowałem większości broni wraz z ich artsami i powiem jedno nie ma sensu wracać do MH4U. Ta gra zawsze miała duuuużo buildów, a teraz jeszcze doszły weapon arts. Trochę mnie to przeraża.

 

Co do weapon arts to nie jest jakaś ogromna zmiana gameplayu wszystko podane subtelnie i nie zrobił się z tego np Devil May Cry.

Wbrew pozorom grania questów i potworów jest mnóstwo mimo braku granka. Granie kotami to dla mnie fail. Bezsensowne sterowanie i nie czuć ciosów są trochę rozpierdzielone zresztą zobaczycie sami.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Mozesz jeszcze pograc w mase za(pipi)istych gier na ps4

 

 

Ogolnie gardze new3desem ale tez pewnie rozwaze zakup bo w mhx dolny ekran ma te skille w sobie i malo miejsca zostaje na krzyżak. .. hmm w dodatku na nowym skille mozna przypisac do guzikow bocznych

 

kupiłbyś w końcu CPP, to kuźwa kosztuje 4-5 dych... 

 

 

A byly jakies porownania jak dziala na 3ds i new 3ds?

 

 

 

Nie widac duzych roznic 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ustawka na ps4 zeby swobodnie rozmawiac i mozna katowac multi.

 

nie żebym komuś bronił, ale... serio xd?

 

w świecie gdzie istnieją darmowe Skype, Hangouts na każde możliwe urządzenie i dedykowane, płatne i świetne rozwiązania jak Discord czy TeamSpeak potrzebujecie PS4 z płatnym plusem do komunikacji?

Odnośnik do komentarza

dokładnie, ale pamietajcie, nie czizujmy odrazu wszystkiego w multi, poróbmy singla najpierw a potem jazdaaaa xD

 

 

PS4 z płatnym plusem do komunikacji?

 

nie trzeba mieć plusa żeby gadać na party

 

mi tam wszystko jedno czy to bedzie konsola czy skype czy hangoutsy, ważne żeby pogadać sobie w czasie grania - i namawiałem do tego już przy MH4 ale jakoś wtedy nie było chętnych i trzeba było sie odrywać od gry żeby coś napisać tekstem

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dokładnie, ale pamietajcie, nie czizujmy odrazu wszystkiego w multi, poróbmy singla najpierw a potem jazdaaaa xD

 

 

PS4 z płatnym plusem do komunikacji?

 

nie trzeba mieć plusa żeby gadać na party

 

mi tam wszystko jedno czy to bedzie konsola czy skype czy hangoutsy, ważne żeby pogadać sobie w czasie grania - i namawiałem do tego już przy MH4 ale jakoś wtedy nie było chętnych i trzeba było sie odrywać od gry żeby coś napisać tekstem

nie miales ps4 wtedy, a jakiegos gownianego skype mi sie nie chce instalowac ;p

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

ustawka na ps4 zeby swobodnie rozmawiac i mozna katowac multi.

 

nie żebym komuś bronił, ale... serio xd?

 

w świecie gdzie istnieją darmowe Skype, Hangouts na każde możliwe urządzenie i dedykowane, płatne i świetne rozwiązania jak Discord czy TeamSpeak potrzebujecie PS4 z płatnym plusem do komunikacji?

 

 

E tam na ps4  większość ma bezprzewodowe headsety dedykowane, party zakłada się szybko i sprawnie dla mnie lepsza opcja niż włączanie kompa, odpalanie team speaka i siedzenie na kablu 

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie gustuję w gadaniu podczas gry, ale zawsze można było użyć Hangouta na telefonie do komunikacji głosowej, a to mieli raczej wszyscy z którymi tu grałem.

 

Nie wiem czy dołączę do gry na premierę, w wakacje się książki czyta dla przyjemności, a tam backlog większy od giereczek mam :I

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...