Skocz do zawartości

Monster Hunter X (Generations)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Nintendo nie ma dużo do pokazania, w zapowiedziach wspomnieli o prezentacji MHX na e3, a że maja w zwyczaju szybko wypuszczać dema tego, co prezentują, to pewnie za kilka dni zagramy w demo.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

30 czerwca będzie można pobrać demo z eshopu

 

 

ja to jestem jasnowidz

 

 

logując się tutaj można zagrać dzisiaj, ja już mam demo

 

można też zapłacić 4 dolary i dostać jakieś gierki + demo już dzisiaj

 

https://www.humblebundle.com/e3-digital-ticket

 

edit:

 

https://www.twitch.tv/directory/game/Monster%20Hunter%20Generations

 

ludzie już streamuja demo

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

nawet bym zapłacił 4 dolary za damo ale musiał bym iść do kiosku po zdrapke nintendo... ehh

(pipi)

 

 

 

dobrze że ogolnie będzie demo, jak ktoś będzie miał przedwczesny kod do rozdania to zrobie loda za kod

edit - co? jakieś humble bundle i jakieś szajsy? nawet nie wiem jak bym miał za to zapłacić

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

yano zaloguj się na stronie z tweeta, połącz konto nintendo z kontem na tej stronie i demo doda się samo do twojej historii zakupów na konsoli

 

bez płacenia ofc

 

 

 

This is an automated email confirming the purchase of downloadable software from Nintendo eShop via web browser.

Thank you for your purchase.

----------------------
Purchase details
----------------------
Nintendo Network ID: Sekmitarz
Title purchased: Monster Hunter™ Generations:
Demo

 

 

takiego dostałem maila :cool: 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

ściągnięte, IDĘ GRAĆ

 

3 potwory:

Great Maccao

Malfestio

Nargacuga

 

15 broni

 

4 style gry

 

MOŻNA GRAĆ ONLINE

 

Demo na dziesiątki godzin?

 

 

Jest petarda. Jarają mnie te rozbłyski i aktywowanie skilli, które wyglądają zaje,biście :obama:. Gra wygląda ślicznie, na pierwszego potwora aż nie mogę się napatrzyć, taki ładny xD

 

Będzie gra roku. Jutro robię przerwę od bloodborne i nakur.wiam cały dzień

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Konta nintendo możesz nie mieć, ale masz Nintendo ID, skoro masz 3DSa i grałeś w MH4 online.

 

Musisz po prostu logując się na tej stronie nintendo, zalagować się na dane Nintendo ID (banner na pomarańczowo).

 

 

 

 

boże, switch axe + styl dzięki któremu można ciągle skakać :banderas:. naskok, uderzenie axem z powietrza, wskoczenie na potwora, a na końcu odpalenie naładowanego special arta.

 

walki wyglądają jak w jakimś dragon ballu, ale to nadal stary dobry MonHun 

 

10/10

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

co za kombinacja, pewnie logując sie musze mieć jakieś haslo? skąd mam mieć hasło jak nigdy tam nie wchodziłem?

 

czy oni wszystko muszą utrudniać? może jeszcze mam wpisać friend code?

 

 

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 

 

edit

(pipi)a (pipi)ać nintendo, jutro to zrobie, nie chce mi sie dziś stawać na głowie żeby kurewa móc sie zalogować do tego łajna

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tez pogralem jednak teraz. Masakra, dynamiczna już czwórka została przebita. Rozblyski, skille, akcja, no wow! Bardzo fajnie się gra, czuć powiew świeżości z tymi skillami ^_^ design pierwszego stworka świetny, muzyka super, mapka bardzo fajna, wszytko chodzi płynnie.

Yano jak zwykle robi problemy z niczego. Pluje na Ciebie majonezowy lordzie

Bo tak ciężko się zalogować na swoje konto zupełnie jak na konto psn :facepalmz:

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

co za kombinacja, pewnie logując sie musze mieć jakieś haslo? skąd mam mieć hasło jak nigdy tam nie wchodziłem?

 

czy oni wszystko muszą utrudniać? może jeszcze mam wpisać friend code?

 

 

GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

 

 

edit

(pipi) (pipi) nintendo, jutro to zrobie, nie chce mi sie dziś stawać na głowie żeby kurewa móc sie zalogować do tego łajna

 

o boże (pipi) ziomek tworząc konto na 3dsie musiałeś podać maila i hasło. jak nie pamiętasz hasła to kliknij w przypomnienie

 

 

a jak nie to cierp i nie graj. ja nakur,wiam :fsg:

Odnośnik do komentarza

specjalnie rano wstałem żeby zassać demo przed pracą, pograłem 2h i jest fajnie chociaż bardziej walcze z kamerą niż z potworami bo jestem przyzwyczajony do ekranowego krzyżaka którego nie ma

 

niektóre efekty specjalne troche za bardzo zasłaniają rozgrywkę chociaż podobają mi sie te cieńkie białe smugi jakie zostawia LS

Odnośnik do komentarza

Usunęli :o? Może tylko w demie, przecież byłoby to głupie ze strony capcomu.

 

Dobrze jest miec drugą gałkę w n3DS.

 

Dobrze mieć circle pad pro :lapka: pogram sobie dzis wieczorem jak wroce z pracy, IMO wszystkie zmiany na plus poki co, ale wiadomo, ze to sie bedzie oceniac po ograniu pelniaka a nie prostego demka. Ale cieszy fakt, ze gra chodzi i wyglada lepiej na klasycznym 3dsie niz 4U :) 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

lol, nawet ataki się zmieniają wraz ze zmianą stylu :o

 

Wybierając Switch Axe + skakanie, nie można np. zrobić X+R żeby zmienić w locie axe na sworda. Znalazłem kanał gdzie fajnie tłumaczą różnice w każdej broni z każdym stylem.

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.