Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ta franca Tancerka kosztowała mi nerwów! :obama:  Zmarnowałem na nią bodaj osiem Żarów, zanim ją uglebiłem. Za to dla odmiany Oceiros to cienias jakich mało. Padł za pierwszym podejściem jak kawka.

Wracając do Tancerki...Będąc już u kresu wytrzymałości postanowiłem w pewnym momencie skorzystać z pomocy innych graczy, których znaki przyzwania widziałem przed wejsciem do niej. Klikałem weń kilkanaście razy i za każdym razem dostawałem komunikat,że nie udało się przyzwać ducha. Jaka może być tego przyczyna?

 

W końcu sam ją zaciukałem.

Odnośnik do komentarza

Przyczyną może być to że np ktoś wcześniej przywołał tego gracza a Ty widziałeś jeszcze jego znak. Może też być problem z natem itp.

 

Co do samej tancerki to ja po Yhormie od razu ją ubiłem. Aż sam się dziwiłem że mi się udało z mniejszą ilością estusów.

Tez podejrzewam, ze moze to byc to :frog: Mam NAT zamkniety, pomimo wielokrotnych prob jego otwarcia. Juz sobie odpuscilem. W niektorych grach to przeszkadza (jak najwyrazniej widac widac w DS3), a w innych zupelnie nie jak w CoD.

Wracajac do Tancerki...Wydaje mi sie, ze problem z nia moga miec postacie nastawione na nawalanie z krotkich broni, takich jak np toporek. Wowczas ze wzgledu na krotki zasieg trzeba podejsc pod bossa bardzo blisko, a ona skwapliwie łapie delikwenta i nabija na swoj miecz :/ Oczywiscie unik pomaga, ale ulamek sekundy spoznienia i nieszczescie gotowe :blush:

Odnośnik do komentarza

Knight najlepsza wyjściowa klasa pod quality builda więc idź w ten build - więcej broni będziesz mógł używać, a profaned i BKGS bardzo dobrze się sprawdzają w qualitybuildach. W STR warto dawać tylko dla tych naprawdę ogromnych broni typu Fume.

Najlepsza klasa pod quality i Profaned GS to warrior, wiem bo sprawdzałem przed robieniem buildu pod właśnie Profaned GS.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Możliwe, że jest jak piszesz ale to i tak 4 pkt z tych 5 są w luck także 1 pkt nie czyni Knighta słabszym QB. 

 

No ale sprawdziłem i tak nie jest ale nie chce już mi się pisać i dyskutować o tym 1 czy 5 pkt które na nic nie wpływają.

 

No dobra:

Knight zaczyna na 9 lvlu i ma rozdysponowane 98 pkt w statystyki, a warrior zaczyna na 7 lvlu i ma rozdysponowane 96 pkt. czyli nie ma różnicy w pkt żadnej - idą równo. Czyli Knight nic nie traci, a zyskuje 4 pkt z luck które ma np w attunement, a to chociaż więcej punktów FP na używanie skilli.

Odnośnik do komentarza

Preferencje. Ja mam 10 Vig i starczy mi na wyglad jaki chcialem, by sie turlac jak trzeba. Kaptur Ksiecia, Rekawice i spodnie Black Knighta, goly tors. Do tego Profaned GS i Parrying Dagger. Starczy jeszcze na tors, bo sprawdzalem, wiec z tym jest bardzo, bardzo ok. 40 Vig to jak na czolg :D

 

EDIT: W PL wersji jest podobno zmieniony VIG z VIT.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...