Skocz do zawartości

Fast Racing Neo


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

masz zwykle GP, 16 bodajze tras rozbitych na 4 gran prix. do tego masz rozne klas prędkości od w hui szybkiej po oyayebieniewidzegdziejade. bardzo ciezko jest w zasadzie wygrac, CPU oszukuje jak cholera, sama gra jest trudna, a dla hardcorowcow jest jeszcze jeden dodatkowy tryb gdzie pasek turbo = pasek zycia i jeden zgon konczy wyscig. ja tam sie w singlu bawilem przednio, multi tylko liznalem, ale podobnie mialem w mario kart, więc nie jestem jakimś specem w tej sprawie, ot zawsze wole wyscigi z CPU od zywych graczy :P 

Odnośnik do komentarza

Gra świetna, a singiel bardzo dobry. Tryb Hero też wcale nie aż tak mega trudny jak mówią chociaż gra do łatwych też nie należy. Całość bardzo polecam w szczególności dla singla. Mam około 40 godzin w tej grze na liczniku, a w multi grałem raptem kilka razy z ziomkami z forum. Jak kupisz i trochę potrenujesz chętnie pogram

Odnośnik do komentarza

Jest promo i chce kupic. Pytanie - tylko singleowo sporo ma do zaoferowania, czy raczej po krótkim czasie już nudzi? Coś mi się obiło o kule o braku trybu SP wiec sam nie wiem czy warto brac.

 

lepszego wipeouta długo nie będzie, chyba, że sam napiszesz i wydasz, kupuj, nie pierdol

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Fajnie, a te wydania to chyba jakaś nowość. Być może i ja zainteresuję się tymi tytułami. Fast Neo był u mnie na liście zakupów ale się wstrzymałem i widzę że raczej dobrze zrobiłem.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Nintendo eShop Selects? jak wydadzą jakieś ciekawe gierki/kompilacje indyków w znośnej cenie to można się zainteresować. Akurat i fast racing i oba steamworldy mam cyfrowo, wiec plyta mnie nie interesuje :P

 

Ano, wszystkie te gry akurat mam, ale jakby zrobili jakieś kompilacje jak Sony na VIcie z Uncharted, LBP i czymś tam jeszcze, to :obama:

Odnośnik do komentarza

Hm? przecież nie było takich kompilacji na Vicie, chyba, że cyfrówki do pobrania przy zakupie 8gb memorki czy coś w ten deseń :facepalmz: poza tym tutaj mówimy o indyczkach a nie grach AAA

 

mam nadzieję, że celują w cenę 15-20 euro, żeby to było w miarę opłacalne. Mogli w ramach bonusu do Fast Racing NEO dorzucić Nano Assault NEO :P

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Hm? przecież nie było takich kompilacji na Vicie, chyba, że cyfrówki do pobrania przy zakupie 8gb memorki czy coś w ten deseń :facepalmz: poza tym tutaj mówimy o indyczkach a nie grach AAA

 

mam nadzieję, że celują w cenę 15-20 euro, żeby to było w miarę opłacalne. Mogli w ramach bonusu do Fast Racing NEO dorzucić Nano Assault NEO :P

 

Ano, tam to były gry AAA, mogłem zaznaczyć.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...