Skocz do zawartości

SUPERBEAT XONiC


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra muzyczna od twórców DJ Max (PM Studios) - SUPERBEAT XONiC

 

lrg_2.jpg

 

- 45 utworów
- 200+ patterns
- premiera pod koniec roku w US
- gra sie za pomoca ekranu dotykowego lub przycisków
- 4 TRAX, 6 TRAX, 6 TRAX FX (8 Keys), Tutorial Mode, World Tour, Freestyle, and Collection
- rankingi online
 
Oficjalna strona: http://superbeatxonic.com/- sa przyklady muzyki i więcej obrazków z gry. 
Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

prezentuje sie kozacko jak ktos lubi rytmiczne gierki muzyczne

 

pogralem 2h, to co ten koles robi na tym filmiku po tych 2h stwierdzam, ze stoi na identycznym poziomie hardcoru i magii to ludzie co przechodza bez straty zycia, levelowania, czy nawet jednego drasniecia gierki od from software

 

dawno nie gralem w gierki rytmiczne, praktycznie od czasow ps2 i amplitude i jestem zachwycony, soundtrack swietny (ja lubie klubowe klimaty) ale nawet niektore piosenki j-pop wpadaja w ucho

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

nie :P zreszta z tego co sie orientuje pudelek w pl jest moze kilkadziesiat sztuk w tym moja :) nie ma szans na pudelko raczej w porownywalnej cenie co na ps store w promo, ponad 100zl z przesylka z zagranicy musisz raczej dac

 

bardzo niepopularny gatunek, a szkoda bo do mnie turbo sztos jak ktos lubi gierki rytmiczne muzyczne w klubowych klimatach

Odnośnik do komentarza

Sztos. Gra się przyjemnie, można palce połamać :) Są jakieś dlc?

 

Edit.

 

Ok, są w ps store.

 

 

Gra bardzo dobra,ale muzyka średnia. Większość to jakieś łubudubu albo japońskie pedziowe utworki. W DLC też taki rodzaj muzyki?

 

Na szczęście jest kilka utworów, które wpadły w ucho :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Jak wygląda sprawa poziomu trudności Superbeat Xonic? Czy da się to przejść, lub pograć casualowo bez większego skilla, ani samozaparcia do "git gud"? Lubię sobie poklepać w gierki typu Project Diva czy Persona 4 Dancing All Night, które ogrywam na Normal i Hard, ale to co widzę na filmikach z SX mnie przerasta i zastanawiam się, czy to po prostu wyższe poziomy trudności, czy po prostu cała gra to wyższa szkoła jazdy.

 

Przy okazji, brać wersję PSV do grania na PSTV, czy od razu na PS4?

Odnośnik do komentarza

Wszystkie, w trybie world tour w pewnym momencie musisz zaliczac kluby na wyzszym poziomie trudnosci czyli z graniem na wiekszej liczbie guzikow wiec jak chcesz masterowac to i tak nie uciekniesz, choc nie wiem czy czasem w tym trybie najwyzszy poziom trudnosci i tak nie wystepuje

 

A sama gra az taki kosmiczny poziom trudnosci nie reprezentuje, kilka piosenek jest tylko totalnie przegieta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...