Jump to content
Sign in to follow this  
CoATI

SUPERBEAT XONiC

Recommended Posts

Nowa gra muzyczna od twórców DJ Max (PM Studios) - SUPERBEAT XONiC

lrg_2.jpg

- 45 utworów
- 200+ patterns
- premiera pod koniec roku w US
- gra sie za pomoca ekranu dotykowego lub przycisków
- 4 TRAX, 6 TRAX, 6 TRAX FX (8 Keys), Tutorial Mode, World Tour, Freestyle, and Collection
- rankingi online

Oficjalna strona: http://superbeatxonic.com/- sa przyklady muzyki i więcej obrazków z gry. 

prezentuje sie kozacko jak ktos lubi rytmiczne gierki muzyczne

ja cały czas przymierzam się do zakupu tej gierki - teraz wpadło mi amplitude na Ps4, więc zakup znowu się odwlekł.  

cena niestety kosmiczna, pudelkowa w polsce praktycznie niedostepna, na storze 159zl

prezentuje sie kozacko jak ktos lubi rytmiczne gierki muzyczne

pogralem 2h, to co ten koles robi na tym filmiku po tych 2h stwierdzam, ze stoi na identycznym poziomie hardcoru i magii to ludzie co przechodza bez straty zycia, levelowania, czy nawet jednego drasniecia gierki od from software

dawno nie gralem w gierki rytmiczne, praktycznie od czasow ps2 i amplitude i jestem zachwycony, soundtrack swietny (ja lubie klubowe klimaty) ale nawet niektore piosenki j-pop wpadaja w ucho

Nie chce ktoś sprzedać swojej sztuki? :D Ciągle myślę czy kupować pudło na zavvi czy brać cyfrę w promocji na PSN.

nie :P zreszta z tego co sie orientuje pudelek w pl jest moze kilkadziesiat sztuk w tym moja :) nie ma szans na pudelko raczej w porownywalnej cenie co na ps store w promo, ponad 100zl z przesylka z zagranicy musisz raczej dac

bardzo niepopularny gatunek, a szkoda bo do mnie turbo sztos jak ktos lubi gierki rytmiczne muzyczne w klubowych klimatach

Sztos. Gra się przyjemnie, można palce połamać :) Są jakieś dlc?

Edit.

Ok, są w ps store.

Gra bardzo dobra,ale muzyka średnia. Większość to jakieś łubudubu albo japońskie pedziowe utworki. W DLC też taki rodzaj muzyki?

Na szczęście jest kilka utworów, które wpadły w ucho :)

Edited by Emtebe

sa ale nie warte ceny bo drogie i chyba po 4 piosenki maja

a gra turbo sztos :) uwielbiam sobie pyknac kilka utworow przed spaniem na sluchawkach na maxa

Jak wygląda sprawa poziomu trudności Superbeat Xonic? Czy da się to przejść, lub pograć casualowo bez większego skilla, ani samozaparcia do "git gud"? Lubię sobie poklepać w gierki typu Project Diva czy Persona 4 Dancing All Night, które ogrywam na Normal i Hard, ale to co widzę na filmikach z SX mnie przerasta i zastanawiam się, czy to po prostu wyższe poziomy trudności, czy po prostu cała gra to wyższa szkoła jazdy.

Przy okazji, brać wersję PSV do grania na PSTV, czy od razu na PS4?

Wyzsze poziomy trudnosci to hardcore, latwiejsze sa wzglednie przyjemne

Ale wszystkie utwory są dostępne w niższych poziomach trudności? Nie ma tak, że nawet na easy/normal końcowe są nieludzkie do przejścia?

Wszystkie, w trybie world tour w pewnym momencie musisz zaliczac kluby na wyzszym poziomie trudnosci czyli z graniem na wiekszej liczbie guzikow wiec jak chcesz masterowac to i tak nie uciekniesz, choc nie wiem czy czasem w tym trybie najwyzszy poziom trudnosci i tak nie wystepuje

A sama gra az taki kosmiczny poziom trudnosci nie reprezentuje, kilka piosenek jest tylko totalnie przegieta