Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, chwast wyrwany, moźemy kontynuować poważną dyskusję . Velius daj maila to ci podeślę screeny z moimi grass i psychic

 

Orzeszek, wklep w google Pokemon TGC Online. Ale machampa i tak już nie powąchasz :cool:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Napewno bardziej grywalne niz guwniany Hearthstone :P

 

Nie musisz grac na monety, sa decki ktore nie polegaja zbytnio na rzutach moneta jak sie uzbiera odpowiednie karty.

 

U mnie rzuty moneta to tak 50/50. Jak grasz na AI to moze Cie robic w bambusa z rzutami.

 

A teraz pytanie do ragusa albo innych prosów. Jakie jest zastosowanie Battle Compressor? Widze ze znajdujesz 3 karty i je odkladasz na discard pile...po co to sie robi?

Odnośnik do komentarza

Co powiecie na jakies co tygodniowe wewnatrz forumkowe ligi np w weekend? Narazie jest nas mało wiec aby zebrac 4 osoby i bedzie dobrze. Kazdy gra z kazdym i za zwyciestwo dostaje punkt. Osoba po wszystkich meczach z najwieksza iloscia punktów naturalnie wygrywa. Nagrodą moga byc booster packi (kazdy uzytkownik jako wpisowe daje jeden dowolny boosterek co nie jest jakims wydatkiem duzym, około 1zł jak sie kupuje na zagranicznych stronkach)/

 

Na poczatku mozemy grac theme deckami zeby byly wyrownane szanse.

Odnośnik do komentarza

Jou pokemony. Pograłem dzisiaj nieco, skończyłem trening, całkiem sympatycznie się gra. Mam ponad 500żetonów, byłem w sklepiku, a tam masa tych theme decków i nie mam pojęcia co z czym się je, co wciągnąć. Za booster po skończeniu treningu wpadło mi takie cuś:

XY4_EN_62.png

A chyba w tym Yellow basic znalazłem w kolekcji jeszcze:

XY1_EN_1.png

Ale go chyba każdy ma czy się mylę?

 

Dobre, niedobre? Jak to widzicie specjalistycznym trenerskim okiem xD

 

Jutro siadam ponownie i walczę bo wciąga, pododaje też was, chyba, że zrobicie to wcześniej, moj nick Carolek

a tu z tematu wynalazłem:

ping182

xShenx

Tenloves

 

Ktoś jeszcze? dajcie znać to też dodam.

Poradźcie co z tymi 500 żetonami zrobić i jak się rozkręcić z tą gierką.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...