Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra bo widze ze tu duzo osob sie udziela a na friendliscie ciagle online tylko sekmitarz,shen i carolek. Sprawdzcie czy nie macie requesta ode mnie, ewentualnie mi wyslijcie friend invite na Tenloves.

 

Niedlugo zorganizuje mini turniej, wejscie to 1 boosterek XY, kto wygra to sie wzbogaci o te 4-6 boosterków i mozemy co tydzien taki event sobie robic :)

Odnośnik do komentarza

6/36 walk porobione na 4 gwiazdki, zdobycz chyba niezła bo na 6 boosterów trafiły się

 

3/36

XY1_EN_29.png

4/36

XY5_EN_29.png

 

Dobre pokraki?

Jak tak kalkuluję to po scalakowaniu 36/36 będę miał t.deck Dark Hammer ograny w około 200 walkach, z zamkniętymi oczami będę mógł grać xD Myślę, że to zaprocentuje później w versusie, na pewno nie samymi wygranymi ale szybkimi i prawidłowymi decyzjami w obrębie Pangoro, Machampa, Landorusa i spółki.

 

Nie, jeszcze nie rzygam tym deckiem xD

 

 

Rekordowy czas walki to 1:31;]

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie siedze i poluje na tanie boosterki na ebayu

 

rifle-blind2.jpg

 

Dobre to Pokemon TCG Online. Za niewielkie pieniadze mozna spokojnie zlozyc competitive decki jak sie jest cierpliwym i ma troche szczescia. W Hearthstone musialbym wywalic niezla sumke zeby dostac czesc potrzebnych kart przy odrobinie szczescia.

Odnośnik do komentarza

Ja przez przypadek wygralem chyba Hoopa EX Tin Box 60 deck card, wiec jakby ktos chcial odkupic to chetnie oddam za tyle za ile wylicytowalem czyli 6zł. W paczce powinine byc jeden locked EX, jeden unlocked EX i reszta kart unlocked + duzo dobrych trainerów.

Odnośnik do komentarza

Ten to jescze nic pewnego ale mozliwe ze bede mial decki 60 z EX kartami do odsprzedania bo wylicytowalem i jednak ich nie chce bo mam juz i tak sporo kart. Patrzac na konwersje walut to okolo 5-6zł za kod wstepnie, jakby ktos byl zainteresowany to moge odsprzedac. Z tego co widze to Kyogre, Groundon, Galade, Rayquaza i Shiny Rayquaza ale moze uda mi sie to odkrecic jeszcze;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...