Skocz do zawartości

Pokemon - Karcianka


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

No nie kazdy ma, bo ja nie mam. Dostałem guwno z boosterkow za trening wiec miales farta i to sa chyba bardzo mocne karty :obama:

 

Co do theme decków to obecnie najlepszy to basic blue XY, ale niedlugo dostaje nerfa. z Kupnych zalezy czym bedziesz chcial grac, ale slyszalem ze Dark Hammer, Aurora Blast sa godne uwagi. Resilient Life podobno najslabszy jak chcesz nim grac jako theme deckiem.

 

No gierka wciaga bardzo, rzucaja w Ciebie tokenami, boosterami i gratisami na kazdym kroku. Sa ciagle turnieje, nagrody za versus...Pokemon TCG wciaga HS dupa ot co :daddy:

 

Mały tip, jak chcecie darmowe boosterki to pokonajcie kazdego trenera w Trainer Challenge az zdobedziecie 30,000 punktów (4 gwiazdki). Najszybciej idzie deckiem basic blue na Hard/Expert.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odzew jutro was pododaję no i pomyślę co tu z tymi pokrakami dalej robić/w jaki kierunek pójść. Muszę też chyba jakąś rozpiskę ogarnąć bo jestem na razie zagubiony jak ciotka w czechach po tym pierwszym dniu jeśli chodzi o decki, theme, EXy, elementy i budowanie tego wszystkiego itd. Ale jest dobrze, bardziej mi się podoba niż HS.

Odnośnik do komentarza

No nie mam siły na ten Night March. Co zobaczę kogoś z dekiem psychiczno elektrycznym to wiem, co się zaraz będzie działo.

 

Joltik bijący w 2 turze po 160 :cool:

 

Zaktualizowałem listę graczy w pierwszym poście.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie ze nie.

 

Mozesz tylko kupowac paczki w sklepie blizza. Jak sie trafi powtórka to rozwalasz karte na dust (mało zeby za dobrze nie bylo) i craftowac wlasne karty jak juz uzbierasz. A tak to nie mozesz ani wymieniac, ani sprzedawac ani kupowac od innych. W sumie to malo co mozesz. A ostatnio sie gra tylko trzema deckami wiec jest tez nudno.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

"Zmarnowałem" sporo czasu dzisiaj żeby się jako tako rozeznać gdzie ja jestem. Zakończyło się tym, że wciągnąłem ze sklepiku theme deck z dodatku Furious Fists - Dark Hammer i zgodnie z waszą radą idę w 2ie energie, konkretnie Darkness i Fighting. Rozumiem, że jak wciągnę jakiś booster z Furious Fists to karty z niego nie wejdą w skład theme decka w challengach itp? Właśnie zaczynam w trainer challenge, podjarka osiąga 150 ;]

 

E: Pododawałem was we friendsach, powinniście otrzymać requesty.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zakupilem 30 paczek Furious Fists za 18zł.

 

Co ciekawsze dropy. Ultra rare Seismitoad :banderas:

 

SeismitoadEXFuriousFists106.jpg

004.jpg

FOSSIL%20RESEARCHER%20110-111%20SMALL.jp

 

I gratis do tego dostałem od goscia:

 

1077481.jpg

 

Oraz Hoopa EX tin box deck w którym jest mnóstwo swietnych kart oraz dwie sztuki tego (1 na trade, druga locked)

 

XYP_EN_XY71.png

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze nie wiem, zastanowie sie czy go zostawiam czy sie pozbywam. Mam jeszcze 15 paczek do otwarcia to moze wyleci jeszcze jeden albo nie bedzie rare to Ci go nawet moze oddam.

 

Własnie zamienilem jednego supporta na paczke Phantom Forces, otwieram ja sobie i...:banderas:

 

Ta gra jest zayebista, wymieniam sie i wychodze ciagle na plus xD

 

PHF-EN_malamar-ex_115-119_pokemon-ex_pha

Odnośnik do komentarza

No czarna bo jest ryzykow scamu, ale ceny najlepsze jakie znalazlem. 0.2$ za paczke to dobra cena, do tego znizki przy wiekszej ilosci.

 

No i fakt, niezle sie wkrecilem, ale to dlatego ze:

 

1) Te paczki maja naprawde dobre dropy i daja uczucie satysfakcji, ze cos fajnego dostajesz (w HS co otwieram paczke to wiem ze guwno obsrane dostane i jeszcze nie mam co z tym zrobic)

2) Wiem ze w tej grze sa pewnie przepakowane decki, auto win (jak w kazdej) ale widze naprawde duze pole do popisu przy skladaniu wlasnego decku i duzo ciekawych opcji, poprostu mnóstwo

3) Duzo ciekawych kart i umiejetnosci, mimo ze sa zapychacze to jednak naprawde duzo kart wzgledem HS jest "viable"

4) Trade, Trade i jeszcze raz Trade. Świetnie jest to rozwiazane i równiez mocno wciaga.

5) Zagrałem kilka gier na turnieju oraz Versus i juz widzialem wiecej wariantów decków niz w HS przez ostatni miesiac.

6) Cena boosterków bardzo uczciwa.

 

Naprawde mi sie gra spodobała, a jeszcze ma byc jakis mega patch usprawniajacy to juz w ogole, znalazlem sobie głowna gierke TCG. Najgorsze sa tylko te avatary, które odstraszaja ludzi :cool:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...