Skocz do zawartości

Pakt


El Loco Chocko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj widziałem.

 

Początek odcinka taki o ujdzie, dopiero później zaczęło się dziać i będzie się dziać. Od środka odc zostałem wciągnięty na maxa, szykuje się bardzo ciekawy serial z ciekawą fabułą.

 

8/10 jak dla mnie.

 

Zresztą obejrzyjcie recenzję tej Pani, zawsze trafia w mój gust i daną oceną za serial ^_^

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem dwa odcinki, póki co podoba mi się ten serial. Może nie ma szału, ale produkcja jest solidna i wciąga. Zagadka jest ciekawa (jak zwykle tajemnica z przeszłości). Dorociński i Poniedziałek świetni, no i ładnie sfilmowana Warszawa (te wieżowce). Do tego modne ostatnie ujęcia z drona i jakiś taki religijny, mistyczny klimacik. Na minus zbyt częste zabawy głębią ostrości. Moim zdaniem warto.

 

8/10

 

PS: Sawka jest i podnosi ocenę o +1

PS2: Dialogi dobre, soczyste. Są bluzgi bez cenzury.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

"Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu

polskiego serialu HBO – „Pakt”. W nowym

sezonie „Paktu” ponownie wystąpi Marcin

Dorociński w roli dziennikarza śledczego

Piotra Grodeckiego. Całość serialu

wyreżyseruje Leszek Dawid, twórca

wielokrotnie nagradzanych filmów

fabularnych „Jesteś bogiem” i „Ki”, a także

głośnego dokumentu „Bar na Viktorii”.

Premiera drugiego sezonu serialu została zaplanowana na

jesień 2016 roku w HBO."

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

O, to ma swój wątek. Wrzuciłem przed chwilą świeże wideo zza kulis produkcji 2. sezonu do tematu o nowościach serialowych. Dowiadujemy się między innymi, że zawiązanie akcji nastąpi od momentu fikcyjnej katastrofy górniczej na Śląsku, a całość ma mocniej skręcać w political-fiction.

 

Pierwszy sezon nie był zły, Dorociński zawsze na propsie, a i cała realizacja na poziomie. Raczej nie ma się czego wstydzić, nawet przy wielu zagranicznych produkcjach :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ogląda ktoś? Dla mnie po pierwszych dwóch odcinkach jest lepiej niż w takim "konkurencyjnym" Belfrze. Gruba akcja od startu, a intryga ciągle gęstnieje.  Jest sporo polityki, ale to było wiadomo na długo przed premierą. Dorociński znowu nie zawodzi.  :thumbsup:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

No całkiem dooooobry serial. Wczoraj dałem 6 ostatni odcinek. Dzięki krótkej ilosci episodów każdy odcinek ciekawy i wsio mocno skondensowane. Zdecydowanie lepszy niż pierwszy sezon.

Co do Belfra to chyba lepszy (chociaż może nie?:) ) ale Pakt ma jedną dużą przewagę Dorociński >>>>>>>>>> Stuhr jako aktor, a szczególnie nadaje się znacznie bardziej do thrillreru/akcji.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...