Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem, że pudełko nie ma nic do rzeczy bo i tak pobiera się cyfrówka? No właśnie z fallout new vegas niezależnie od regionu i wersji pudełkowej gra jest ang. Skoro gow 3 to loteria to dziwna sprawa. Wsteczna i właśnie gow to najlepsze zalety xboxa i kusi przy okazji xo s więc chciałbym mieć pewność, że gry które chciałbym ograć są pl

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

AW, GoW 2, ME i W2 mają język polski. GoW3 jest u mnie po angielsku, ale widziałem już tutaj posty osób, które pisały, że posiadają polską wersję. Nie wiem od czego może to zależeć.

Ja miałem po angielsku gearsy 3 ale z tego powodu, że cebulowałem wersję z golda a ona była po angielsku. Natomiast podobno jak się zacebulowało wersję z ultimate edition to była po polsku. Judgment miałem po polsku. 

Odnośnik do komentarza

jak gra ma na polskim storze wersje polską to ci ściągnie polską a jak nie ma to angielską. Nawet jeżeli w pudełku niby masz pl. Niestety ale kompatybilność działa na zasadzie wszystkich plików z serwera. Tzn płyta w napędzie jest tylko do walidacji czy masz oryginał a całość gry jedzie na wersji z marketplace.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli gra w różnych regionach miała różne wersje językowe, to pewnie zależy od regionu konsoli albo wersji gry jaką mamy, ewentualnie od wypadkowej jednego i drugiego skoro jedni mają Girsy w PL, a inni nie. Jeśli komuś zależy na PL, to pewnie najlepiej mieć PL wersję gry i ściągnąć pliki z PL Marketplace.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Witam Panowie. 

 

Od razu piszę że mam pierwszy raz styczność z konsolą XBOX ONE, (X360 nie miałem, jest to przeskok z Xbox-a "pierwszego", wcześniej tylko PS3 i PS4).

 

Mam pytanie odnośnie wstecznej kompatybilności. 

 

Czy różni się Abonament Xbox LIVE Gold od Xbox ONE Gold. 

 

Otrzymałem wraz z konsolą dostęp do 14-dniowego okresu próbnego Xbox LIVE Gold - ale mimo to nie mogę pobrać gry "Tron Evolution" - za każdym razem system prosi mnie o udzielenie opłaty 49,99 zł . Rozumiem że ten 14-dniowy okres próbny, nie daje mi możliwości pobrania tego tytułu. Muszę mieć wykupiony abonament na minimum miesiąc. Trochę do dziwne ponieważ dwa inne tytuły z promocji - The Banner Saga 2 i Tumblestone - mogę pobrać, bez problemu, za darmo. 

 

Może mi to ktoś wytłumaczyć ? Bardzo proszę ;) I bez nerwów, w temacie usługi Xbox LIVE jestem ZIELONY to moje pierwsze zderzenie z tą usługą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Max Payne 3 nie miałem okazji zagrać, 1 i 2 młócone były za dzieciaka (gimnazjum :P) do późnych godzin wieczornych. 

 

Jestem posiadaczem Xbox One trzeci dzień i wsteczna kompatybilność to GIGANTYCZNY PLUS. Dark Souls 1, Wiedźmin 2, Serie GoW - klasyki w które nie dane mi było pograć, a teraz mam je na wyciągnięcie ręki (Wiedźmin 2 na Xbox 360 kosztuje nie całe 3 dyszki). 

 

Miałem mieć Xbox One tylko dla serii Fifa, ale coś czuję że na tym się nie skończy :)

Odnośnik do komentarza

PSN serio jest az tak skopany, ze ludzie rozważają zakup xboxa ze względu na stabilniejsze serwery i lepsza przyjemność z gry online?

Ja przyznam szczerze miałem problemy z FIFA 16 na PS4, często mi nie zaliczało spotkań, wyrzucało z meczów itd. 

 

Na Xbox One do tej pory nic takiego nie miało miejsca. Aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę fakt że to już jest końcówka FIFY 16 i gra w nią dużo mniej graczy niż np. w lutym czy marcu. Co może mieć wpływ na działanie serwerów. 

 

Od Fify jestem uzależniony więc chciałem zobaczyć jak wygląda wersja na Xbox One. Do tego dochodzą dodatki takie jak np. Karty Legend. 

 

Xbox One zdziwił mnie wsteczną kompatybilnością. Powiedzieć że to jest genialny pomysł to nie powiedzieć nic. Klasyki z X360 - do kupienia teraz wręcz za grosze - i możliwość pogrania w nie na Xbox One - PIĘKNIE :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...