Skocz do zawartości

Wsteczna Kompatybilność- lista gier, pytania i odpowiedzi


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

To może najpierw zorientuj się, co w tej wstecznej jest zamiast brać na pałę gierki i narzekać, że nie działają? FM6 to tytuł z XOne, więc będzie śmigać. Gry z 360 i OGX są na dostępnych w necie listach, zanim kupisz kolejne to przejrzyj sobie, czy nie wywalasz kasy w błoto.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W tym momencie to już kaplica, obie części SC są zdjęte ze sklepiku i nie da się ich nigdzie kupić :(

edit: dwójkę da się kupić w formie kodziku (nie wiem, czy region locked - pewnie USA) na... stronie Della: https://www.dell.com/en-us/shop/download-xbox-soulcalibur-ii-hd-xbox-360-digital-code/apd/a9169133/gaming-gaming-accessories

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie: Grał ktoś może we From Dust na XSX? Kupiłem jakiś czas temu,  lecz przy próbie uruchomienia, gra zaczyna działać niczym Cities Skylines II na przeciętnym komputerze... tzn fps'y można policzyć na palcach obu rąk.  Widziałem jakiś gameplay z x360, i tam aż takich spadków nie było, więc raczej nie w optymalizacji jest przyczyna.  Szukałem porad w necie, ale jedynie co znalazłem, to sposoby wyczyszczenie kurzu z konsoli...

 

Pisałem jakiś czas temat o tym w temacie gry, ale jako iż ten jest w dziale PC, nikt nie odpowiedział... W sumie można było się tego spodziewać :P

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, vAHeR napisał:

Pytanie: Grał ktoś może we From Dust na XSX? Kupiłem jakiś czas temu,  lecz przy próbie uruchomienia, gra zaczyna działać niczym Cities Skylines II na przeciętnym komputerze... tzn fps'y można policzyć na palcach obu rąk.  Widziałem jakiś gameplay z x360, i tam aż takich spadków nie było, więc raczej nie w optymalizacji jest przyczyna.  Szukałem porad w necie, ale jedynie co znalazłem, to sposoby wyczyszczenie kurzu z konsoli...

 

Pisałem jakiś czas temat o tym w temacie gry, ale jako iż ten jest w dziale PC, nikt nie odpowiedział... W sumie można było się tego spodziewać :P

 

Na Xbox One X we wstecznej chodzi dobrze według tego filmiku

 

 

Mam to na płycie w trójpaku z Outland i Beyond Good and Evil, mogę sprawdzić później

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Godzinę temu, GearsUp napisał:

Mam to na płycie w trójpaku z Outland i Beyond Good and Evil, mogę sprawdzić później

 

Już chciałem prosić Cię o sprawdzenie, ponieważ odpaliłem raz jeszcze, i dalej się krzaczyło, ale... Postanowiłem jeszcze testowo ustawić konsolę w tryb 60Hz i sukces - rwanie ustało. 

 

Czyli coś 120Hz psuje ten tytuł...

 

Problem rozwiązany, można gierkę w spokoju odłożyć na kupę wstydu i ograć na święta :banana:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, kiseki napisał:

Naszła mnie chęć przejścia wszystkich Gears of War. W gamepassie są tylko 1, 4 i 5 :balon:

Jaki jest najłatwiejszy i najtańszy sposób żeby przejść 2ke i 3ke? 

 

Serio?

Wyjebali 2, 3 i Judgment?

Ja to normalnie z Passa ogrywałem, więc może źle szukasz?

W końcu to ich gierki, tu raczej nie ma licencji na samochody, żeby musieli to usuwać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...