Skocz do zawartości

Battlefield 1 (BF5)


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie dadzą wcześniej bo ci co zaplacili za wcześniejszy dostęp by płakali.

 

Tak więc dopiero 21, ale mi pasuje bo dwa dni wolnego akurat.

Mi pasuję tylko żeby się nie zamulili i w poniedziałek.
Dlatego lepiej w dniu premiery uderzyć na sklep, a nie bawic się w preordery. ( kopii na sklepie nie braknie :/ ).
Odnośnik do komentarza

 

 

Nie dadzą wcześniej bo ci co zaplacili za wcześniejszy dostęp by płakali.

 

Tak więc dopiero 21, ale mi pasuje bo dwa dni wolnego akurat.

Mi pasuję tylko żeby się nie zamulili i w poniedziałek.
Dlatego lepiej w dniu premiery uderzyć na sklep, a nie bawic się w preordery. ( kopii na sklepie nie braknie :/ ).

 

No chyba że mieszka nie w małym mieście a tu brak sieci znanych sklepów. :(

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w tryb Operacji... i naprawdę mi się spodobało! Rozgrywka co prawda dalej była mocno chaotyczna, co jest nieuniknione przy takiej ilości graczy, natomiast jedna rzecz pozwala o tym zapomnieć - wrażenie, że uczestniczy się w prawdziwej wojnie. Wprowadzenie fabularne i odprawa przed każdą potyczką, walka o punkty na mapie oraz długość potyczek (ponad 1 godzina na mecz!) pozwalają poczuć klimat I wojny światowej. Ostatnio czułem się tak ogrywając pierwsze części serii Call of Duty... Na plus mogę też ocenić sprawiedliwe punktowanie osiągnięć w tym trybie. Nie trzeba mieć wysokiego K/D ratio, żeby być w czołówce tabeli wyników - wystarczy zajmować się celami bądź pomagać towarzyszom broni. 

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w tryb Operacji... i naprawdę mi się spodobało! Rozgrywka co prawda dalej była mocno chaotyczna, co jest nieuniknione przy takiej ilości graczy, natomiast jedna rzecz pozwala o tym zapomnieć - wrażenie, że uczestniczy się w prawdziwej wojnie. Wprowadzenie fabularne i odprawa przed każdą potyczką, walka o punkty na mapie oraz długość potyczek (ponad 1 godzina na mecz!) pozwalają poczuć klimat I wojny światowej. Ostatnio czułem się tak ogrywając pierwsze części serii Call of Duty... Na plus mogę też ocenić sprawiedliwe punktowanie osiągnięć w tym trybie. Nie trzeba mieć wysokiego K/D ratio, żeby być w czołówce tabeli wyników - wystarczy zajmować się celami bądź pomagać towarzyszom broni. 

 

Wczoraj też graliśmy na operacjach czysta poezja i tak jak piszesz genialny, sprawiedliwy sposób nagradzania naszych poczynań, jako szturmowiec niszczyłem czołgi i pojazdy pancerne  :) i byłem w górnej części tabeli.

Odkryłem też małą ciekawostkę która pewnie przyda się niektórym wahającym się przez zakupem Premium,a mianowicie posiadając ową przepustkę macie pierwszeństwo w kolejkach jeśli serwer jest pełny graczy i chcecie dołączyć do kolegów.

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Dzwonila do mnie babka z ME, ze gra juz do odbioru. No to jade, wchodze a babka, ze przeprasza ale nie wiedziala, chlopacy ze sklepu Jej powiedzieli, ze dzis nie mozna sprzedac, trzeba czekac do jutra. No i dvpa zbita. Olalem sprawe bo w sumie bylem tez po odbior konsoli (kolejnej:<). Jutro z ranca podjezdzam od razu !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...