Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Zielu - gram.pl upada to chcieli na koniec z hukiem odejść

 

 

to nie jest błąd


wystarczy przeczytać regulamin promocji

Co bylo w regulaminie, bo jestem na finalizacji zakupu dla kumpla.

 

 

To bierz szybko bo zaraz nie będzie ;> w regulaminie jest napisane, że za tyle sprzedadzą w tej promocji ale tylko jedną sztuke per konto

Odnośnik do komentarza

Była wersja jeszcze w tej samej cenie Delux ale poszła na samym początku :) :)

 

Chyba nadal jest? A przynajmniej przycisk zamawianie nie wyszarzał i da się dodać do koszyka więc tak zgaduję. Inna sprawa, że w tym roku z wyzwaniami budowania składów moim zdaniem wersja standardowa z żetonami ma o wiele większy sens niż jedna biedapaczka tygodniowo w deluxie ;)

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza

 

Była wersja jeszcze w tej samej cenie Delux ale poszła na samym początku :) :)

 

Chyba nadal jest? A przynajmniej przycisk zamawianie nie wyszarzał i da się dodać do koszyka więc tak zgaduję. Inna sprawa, że w tym roku z wyzwaniami budowania składów moim zdaniem wersja standardowa z żetonami ma o wiele większy sens niż jedna biedapaczka tygodniowo w deluxie ;)

 

Nie określiłem dokładnie na PS4.Dokładnie zawsze kupowałem delux i zawsze był syf w paczkach tym razem zakupiłem zwykłą i zabrałem się za bydowanie składów zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza

Ufff, za mną pierwsze 6h z FUT i trochę nie rozumiem narzekań niektórych osób.

 

Co z tego, że ktoś tam ma 100k i buduje nakoksowany team w pierwszy dzień, skoro ja sobie robię ze swoim tak jak chce czyli pomału ale do przodu. Swoim teamem z overall 61 i marnym chemistry 45-50 wyszedłem w pierwszym sezonie z 10 do 9 dywizji. Losuje mi przeciwników na poziomie mojej drużyny, to nie wiem co mi mialyby przeszkadzać czyjeś nakoksowane teamy. Ja swój buduje powoli, dostałem trochę grosza za puchar ligi to mogłem sobie kupić skrzydłowych overall 75+ i już się inaczej gra. Na tym polega cała radością z tej gry, a nie patrzenie kto co ma. Dzisiaj mogę wydać $100 i też zbuduje drugi Real Madryt ale mnie to nie jara.

 

Sam gameplay to cudo, Fifa nie była chyba nigdy tak dobrze zbalansowana. Wreszcie gra się normalnie obrona i to ma ona przewagę nad atakiem jak się nią umiejętnie steruje, nie ma nareszcie głupich fauli w polu karnym, gdzie w 16-tce strach było nacisnąć kwadrat bo na 50% byłby karny. Stale fragmenty nie zamulaja rozgrywki tak jak chyba Kobik wcześniej wspomniał, dalej można na szybko wrzucić jak się nie chcesz bawić w celowanie. Na razie jest bardzo obiecująco, w sumie to nie wiem kiedy usiądę przez The Journey bo FUT mnie wciągnął do przesady :obama:

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

no typowy FUT - cuda na kiju.

Co do sezonow - 10-7 liga to zaden problem, dojdz slabym skladem do 3 przynajmniej i pozniej nam napisz jak Ci sie gra i kogo Ci losuje ^^ Ciekawe czy fullk rozni sie zatem od tego z EA Access, bo pogralem pare sezonow ze znajomymi (zwykle sezony) i przy kontrze szybkich napastnikow gonilo sie przez cale boisko... Skrzydlami to od polowy mozna bylo sobie galka pilke wypuszczac do obrebu 16tki.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...