Skocz do zawartości

Nex Machina


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

pogralem chwile i jak kazda produkcja od housemarque wciaga niesamowicie, jednak tyle sie dzieje ze troche nie ogarniam xD ale to pewie kwestia wprawy, mam natomiast pytanie co trzeba zrobic zeby dostac sie do sekretnych lokacji i zgarnac brakujace ludziki ? bo raz trafiam, a raz nie i nie wiem do czego to zalezy xD wiem ze moge wygooglowac ale nie chce wpasc na artykul ktory mi popsuje wszystko ;) 

Odnośnik do komentarza

W każdym świecie są ukryte

Spoiler

sekretne wejścia, mają one postać automatów do gier. Nie będę pisał w których poziomach dokładnie są, ale z reguły są

Spoiler

ukryte za ściankami, albo poza terenem po którym można chodzić.

trzeba je rozwalić aby odblokować ukryty poziom, jak się w nie strzela to jest specyficzny dźwięk.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

I jak tam @kubson idzie, jest postęp?

 

Wróciłem do gry i przymierzam się do przejścia arcade na Master, ale to trochę zajmie, bo jest sporo trudniej niż na Veteranie. W sumie to do dzisiaj nie wiem jak doszedłem do piątego bossa w tym trybie.

Na razie ćwiczę na arenie, bo redline i deadline to dobry trening.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj była próba przejścia Master i prawie się udało, bo poległem na Nex :/ poprawiłem wynik na 489M, ale na początku szło mi tak tragicznie, że w drugim świecie miałem jedno życie. Końcówka też głupio stracone życia, a już widziałem się w Hero :) No nic wiem, że mogę to zrobić więc jeszcze będzie grane.

Odnośnik do komentarza

kurde ale ta gra jest dobra i swietnie sie prezentuje :banderas: o ile Rookie skonczylem bez zadnego problem tylko jedna kontynuacja, Experience przelecailem ze strata tylko jednego zycia do 3 swiata i myslalem sobie ze nie jest tak trudno tak Helltron wyjasnil mnie jak bardzo bylem w bledzie xD no nic trzeba wracac i szlifowac skilla bo nie ma nic gorszego niz utrata potrojnego dasha i przez glupote zamienic powershota na sword czy detonator ;/ 

 

:wub: Housemarque, kazda ich gra w jaka gralem jest swietna,  szkoda ze tak malo osob gra w ich produkcje, jak wymaksuje Nex Machina biore sie za Materfall i pewnie wroce do Allienation jak i Dead Nation 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kubson napisał:

przez glupote zamienic powershota na sword czy detonator ;/

Wbrew pozorom są to bardzo dobre bronie. Jak dla mnie najgorsza jest wyrzutnia rakiet (jedynie z bossami daje radę), reszta broni jest bardziej praktyczna. Najlepsze i tak jest Smartbomb, a Powershot daje chyba najwięcej satysfakcji, ale rekordów z nim raczej nie trzaskam.

Odnośnik do komentarza

Dead Nation (w coop) i Alienation też uwielbiam, ale Nex mnie porwał jeszcze bardziej z wykręcaniem rekordów. Tym bardziej jak się okazało, że dość dobrze mi to wychodzi :) Gdzie w Alienation grałem po prostu rekreacyjnie oczyszczając mapę z wszystkiego co się rusza.

Dzisiaj udało mi się nieznacznie pobić wczorajszy wynik na Master, ale do Hero nie udało się przejść. 240h godzin na liczniku i jeszcze zapewne sporo wpadnie, bo po tym jak wykręciłem #5 na Veteranie i zrobiłem sobie przerwę na kilka miesięcy, tak teraz Master daje mi niesamowitą satysfakcję i wyzwanie. Szkoda, że tak mało forumowiczów gra, dość szybko odstawiając tytuł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
HMQ-tommasodb napisał:

The Name of the Game will see theatrical release in Finland on November 23. Rest of the world will follow, plans for distribution will be clearer going forward. Most likely we're talking 2019, no idea if it's gonna be in theatres or digital delivery or what. We'll know when we know. But yeah, you'll be able to see it in a reasonable timeframe. Here the Finnish trailer, have fun translating the titles :)

 

Heikki (TheNameOfTheGame) napisał:

Hi everybody! I can confirm three cities at this point: Turku, Tampere and Helsinki. The film will be shown in Finnkino theaters (yeah, you can’t see the movie on their site yet!). The have different partner handling the international distributor. We will post more information about this later on.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jako, że Alienation nie jest wymagającym tytułem to można powiedzieć, że NM jest dużo trudniejsze. Czy trudniejsze od Resoguna to ciężko stwierdzić, ale jest to tytuł "easy to learn hard to master". Na start możesz zacząć na poziomie Rookie, nie ma w tym żadnego wstydu. Jak przejdziesz i się wkręcisz to atakuj na Experienced gdzie jest dodatkowy świat. NM różni się od Resoguna tym, że każdy świat jest podzielony na 15 szybkich leveli zamiast latanie po zamkniętym. Dla mnie jest to najlepszy tytuł w historii HMQ.

 

Co do samego studia to ostatnio zostały wstrzymane prace nad wszystkimi tytułami w produkcji (m.in Stormdivers i co najmniej jeden niezapowiedziany), a cała siła poszła w niezapowiedziany jeszcze tytuł AAA nad którym pracują od kilku lat (prawdopodobnie dla Sony).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...