Jump to content

giger_andrus

Użytkownicy
 • Content Count

  1807
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

giger_andrus last won the day on January 28

giger_andrus had the most liked content!

Community Reputation

1346 Nie-random

About giger_andrus

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin
 • PSN ID:
  giger_andrus

Recent Profile Visitors

1648 profile views
 1. Nie wrzucałem tu niczego chyba ponad pół roku, czas się trochę odkopać. Pudełka na Switcha niezmiennie piękne, kolorowe, klimatyczne i pod kolekcję idealne.
 2. Jak się teraz wrzuca foty ? W najlepszym razie jest tylko link.
 3. Tak, wszystko możesz zrobić po ukończeniu wątku głównego. Odpaliłem dopiero raz. Jest matchmaking przy misjach dla 2 graczy. Nie wiem jak z raidem.
 4. To nie jest żaden mój znajomy. Dostałem taką informację, kiedy chciałem się dowiedzieć o dostępność konsoli w salonach stacjonarnych Sony. Myślę, że to nie jest żadna tajemnica lecz informacja ogólnodostępna oraz nie czuję potrzeby jej potwierdzania. Myślę też, że autoryzacja w przypadku debiutu nowej generacji a partnerstwo handlowe to dwie różne historie.
 5. Nie w tym przypadku. Tylko MM ma od Sony autoryzowaną sprzedaż PS5. Dlatego tylko oni mogli mieć jakieś info o ilości, może dlatego uruchomili Allegro w drugim rzucie. Reszta sklepów poszła w ciemno.
 6. Wydaje mi się, że Ghost of Tsushima ma już potwierdzony darmowy boost na PS5.
 7. Kanada na razie wychodzi najlepiej.
 8. Nie doczytałeś. Wcześniej te HDD mogłeś sobie wymieniać.
 9. W obu przypadkach jest to jedna śrubka, której przykręcenie trwa tyle co zalanie herbaty. Śmiechu warty temat.
 10. Dokładnie. Tym bardziej, że w innych produktach RTV klasy premium to normalka. Przykład OLEDów.
 11. Płyta główna jest pięknie zaprojektowana, ale zarazem to pierwsza konsola która ma wbudowaną bombę zegarową. Wlutowany, niewymienny główny dysk SSD. Cykle zapisu zużywają te scalaki i one kiedyś umrą/nie będą produkowane. O ile nie umożliwią pełnej czystej instalacji OS/firmware na dysku w dodatkowym slocie M.2, zamiast maszyny w kolekcji za kilkanaście lat będzie to ciężarek do papieru. Cieszy opcja wyczyszczenia bloku chłodzenia/wiatraka bez naruszania gwarancji. Mam kota i sporo sierści. Na bank będzie cały przemysł produkujący customowe panele boczne, od zdjęć własnych dzieci po laski
 12. Może problem leży w tym, że w jedną z tych wersji jeszcze nie grałeś? Na sprzęcie, którego nie masz i na własne oczy nie widziałeś? Ale spoko, już pod lupą różnic szukałeś
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.