Jump to content

giger_andrus

Użytkownicy
 • Content Count

  2124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

giger_andrus last won the day on January 28 2020

giger_andrus had the most liked content!

Community Reputation

1747 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin
 • PSN ID:
  giger_andrus

Recent Profile Visitors

2006 profile views
 1. giger_andrus

  Days Gone

  Nie mam zastrzeżeń co do doboru aktorów pod dubbing DG. Ale jest jedna ewidentna wtopa. Wielokrotnie podczas rozmów Deacona z innymi postaciami główny bohater drze japę jakby z odległości podczas gdy jego rozmówca mówi "normalnie". Jest to źle dopasowane / zmontowane / nienaturalne.
 2. giger_andrus

  Days Gone

  Może się tak zdarzyć ponieważ niektóre obozy są blisko granicy mapy. Jak przesuwasz się po mapie to widzisz listę wszystkich aktywności w danym regionie i czego brakuje. Objechać jeden region po obrzeżach to kwestia 2-3 minut.
 3. Znajomy stary wyjadacz souls-lików polecił mi Mortala. Według niego jedyny minus to długość gry ale to mi nie przeszkadza. Chętnie sprawdzę. RCG dzięki uprzejmość użytkownika tego forum wpada do kolekcji. A Returnala atakuję już dzisiaj, miał wpaść day one ale nie było żadnej sztuki w mieście O.O
 4. Ja tam przytulam, tylko zostaje w folii.
 5. Była też w Plusie.
 6. Według mnie czuwanie = pomarańczowy cały czas.
 7. Returnal to zdecydowanie pierwsze porządne nextgenowe doświadczenie.
 8. giger_andrus

  Days Gone

  Co do NPC to w zasadzie w każdym obozie szefo jest łatwo zapamiętywalny i dorzuca swoje trzy grosze do odbioru gry. Copelanda chciało mi się słuchać w radio dużo bardziej niż odpowiednika w Spider-manie. Tutaj Bend odrobiło lekcje.
 9. giger_andrus

  Returnal

  Oj ciężko już wytrzymać do jutra. Człowiek będzie biegł do sklepu z wywieszonym jęzorem.
 10. giger_andrus

  Returnal

  To prawda ale niskim poziomem nie grzeszy :>
 11. Kiedyś darzyłem to studio sympatią. Dzisiaj wyrasta dla mnie na jedno z najlepszych nie tylko w ekipie Sony ale w ogóle.
 12. giger_andrus

  Returnal

  Wiesz czym się charakteryzuje gatunek rogue-like ? Zacznij od tego.
 13. W wyniku tej wtopy posypały się mało pochlebne recki. Ja rozumiem podstawkę i season pass ale tam to było przegięcie. Nie sądzę, żeby w przyszłości Capcom postąpił tak samo.
 14. Ale Capcom miał przecież potężną wtopę ze Street Fighterem. Nie chodziło o warstwę techniczną lecz zawartość. Ludzie czuli się oszukani. Masowo.
 15. giger_andrus

  Returnal

  Zaciśnij zęby i byle do 30-tego :>
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.