Jump to content

giger_andrus

Użytkownicy
 • Posts

  2242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

giger_andrus last won the day on January 28 2020

giger_andrus had the most liked content!

Reputation

1879 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Lublin
 • PSN ID:
  giger_andrus

Recent Profile Visitors

2291 profile views
 1. giger_andrus

  Returnal

  Pewnie żeby wrócić do gry w kilka sekund.
 2. W moim przypadku to jest trochę jak z książkami lub filmami. Mogę być ciekawy wielu pozycji ale świadomie decyduję się na selekcję i przechodzę to od deski do deski. Wystarczy mi do tego jedna, w porywach dwie konsole. Nie oglądam wielu seriali po 3 odcinki, jak już coś wybiorę i zacznę to kończę. To w odpowiedzi do balona.
 3. Fajny klimat bije z tego pokoju.
 4. Trafiam do obozu Square, ponieważ lubię masterować gierki, które podeszły mi bardziej niż inne. Zdaję sobie sprawę, że w tym samym czasie co platynowałem powiedzmy Returnala, mógłbym skończyć ze 3 dobre gry tylko bardziej pobieżnie. Mimo to wybieram opcję pierwszą, tak gram od zawsze i sprawia mi to frajdę oraz absolutnie nie dziwi, że ktoś ma kilkaset godzin w singlową gierkę. Dodatkowo przy takim trybie sezon ogórkowy nie istnieje no zawsze jest coś w zapasie. Duże gry mieszam z dobrym indie.
 5. giger_andrus

  Returnal

  @stoodio serio miałeś uczucie recyklingu światów i przeciwników ? U mnie poza oczywistym podobieństwem biomów 1 i 4 (co było celowym zabiegiem) nic takiego nie miało miejsca. Ja wiem, że od początku do końca jest sporo potworów z mackami ale bestiariusz został sensownie rozłożony w czasie i aktualizowany. Podobnie z mapami, każda to odmienne środowisko (co zgrywa się z innymi typami potworów) plus piątka ma inną budowę od reszty a szóstka inną grawitację.
 6. Człowiek wchodzi z nadzieją na jakąś willę, salon albo chociaż piownicę gracza a tu jakaś upośledzona winda...
 7. To był chyba ostatni rzut gier z Kanady po wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Po wejściu durnych przepisów w lipcu, ceny uwzględniające vat + cło będą raczej zaporowe a Czezky pewnie zaciera ręce : > Dwie pozycje od VBlank to must have dla kolekcjonerów gier na Vitę a naczekałem się na nie niemiłosiernie. Spośród wydań od East Asia Soft warto wspomnieć Unmetal - grę dobrze ocenianą, owianą otoczką MGSa oraz szybko zyskującą na wartości.
 8. Tweeter przychodzi z pomocą i jest równie szybko.
 9. Rozumiem, że to Twój pierwszy kontakt z Ratchetem i spodziewałeś się, że nasz futrzasty przyjaciel razem z robocikiem będą zastanawiać się nad powstaniem materii i wizją świata bliską ewoluzjonizmowi a więc upchniętą na sztywnej osi czasu ? Dobrze, że chociaż jest ta szatańska grafika :>
 10. Akurat Valkyrie Queen quest był wisienką na torcie i arena też bardzo dobra.
 11. Na to, że gra jest zrobiona „jednym ujęciem” nie zwróciłem szczególnej uwagi. Za to gameplay, walka, słuszny poziom trudności oraz moc topora były w pytkę.
 12. Myślisz, że nadal piją drinki na egzotycznej wyspie ?
 13. Zamiast oglądać kolejne materiały z zapowiedzianych już gier a tymbardziej tych, co mają datę premiery, chętnie przytuliłbym nowości. Bluepoint, Housemarque np.
 14. Są osobne wersje PS4 / PS5 z ciut inną ceną. Specjalna zaklepana
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.