Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Udało się. Okazało się, że po tym jak damy "Create Account" Zrobimy na tej stronie pokemon.club wszystko jak trzeba i znowu otwieramy aplikacje, wcale nie dajemy SIGN IN, tylko po raz kolejny Create Account. Wtedy się logujemy nowym kontem i będzie działać.

T-R-A-G-E-D-I-A!

 

Sama gra spoko. Synek już złapał bakcyla więc czekają nas mocno spacerowe wakacje.

Odnośnik do komentarza

12 poziom to i przemyślenia większe.

1. Nie rozumiem zupełnie dlaczego nie zaimplementowano w tej grze pojedynków znanych z GB. Rozumiem, że walka z innymi trenerami  mogłaby prowadzić do spięć ale niemożność walki z napotkanymi stworkami to jakieś nieporozumienie.

2. Za dużo w tej aplikacji klikania. Myślałem, że będzie więcej chodzenia, a tu np na Starym Mieście w Krakowie, co 10sec trzeba patrzeć na ekran. Tu jest, moim zdaniem, podstawowy błąd projektu gry, który skupił się na najbardziej irytującym aspekcie Pokemona - zalewaniu nas losowymi potyczkami. Wyjątkowo nie podoba mi się levelowanie przez farmienie stworków.

 

Ta gra byłaby idealna gdyby dodać możliwość regularnej walki, ograniczyć ilość Pokemonów wyskakujących na nas (i to o jakieś 80% - zostawiając hunty) oraz dodać EXPa zamiast cukierków. 

Fajnie się chodzi z synem i łapie Poksy ale wolałbym patrzeć na ekran raz na 2/3 minuty a nie co 20/30 sek.

Odnośnik do komentarza

Pokemon Go Plus laczy ci sie z komorka i po prostu wibruje i swieci jak jestes w poblizu pokestopa albo jakies pokemony sa w poblizu. nacisniesz przycisk i samo ci zgarnie itemki z pokestopa i samo sprobuje zlapac pokemona, o sukcesie poinformuje cie swiatelkiem. w taki sam sposob bedzie dzialac Pokeball Plus ;) 

z oficjlanej strony 

 

Cytat

Play Pokémon GO without checking your smartphone screen. When a Pokémon appears nearby, Poké Ball Plus will light up and vibrate. A simple button press lets you throw a virtual Poké Ball, and different LED light patterns will let you know if you’ve caught the Pokémon.

As long as your Poké Ball Plus is connected to your smartphone and the Pokémon GO app, it will also count your steps so you can hatch Eggs and get Candy for your Buddy Pokémon.

 

https://pokeballplus.nintendo.com/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Poexpione na dziś, był Arcticuno day o RAID y na niego przez 3h. Udało się zrobić 22 co przy jajkach które teraz dają godzinę wychodzi 22 x 40000exp. Shiny niestety się nie udało złapać a typ w mojej grupie miał 5 :/ gad dem. Jeden ziomek pisał na czacie że zrobił 31 0_o ale jeździł autem, też nie złapał shiny. 

Moja dziewczyna też się wciągnęła, ostro nadgonila mnie z levelem bo ma już 31 przez 2 miechy i łazimy razem Raidować. Ja mam 34. Zapraszam do znajomków 7738 9748 2558

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

No ja niestety Articuno day mialem dosyc expresowy, bo niestety inne plany byly wazniejsze. Ale zdazylem zrobic 3 rajdy (to i tak ponad norme bo planowalem tylko zlapac jedna sztuke zeby uzupelnic kolekcje). Moj brat zlapal shini (byl na 9 raidach). Ja sobie za to odbilem w niedziele i moja kolekcje uzupelnia eventowy blastoise shiny :).

 

Co do expa i levelowania - ostatni czas jest chyba najlepszym momentem do grania. Ja sam gram jakis 3ci tydzien i dobilem 25 poziom. Mase eventow, boosty expa - nic tylko grac :)

Odnośnik do komentarza

Event z żówikiem również udany, wpadł 100iv, 2 shiny w oksach i dwa shiny normalne. Mam nadzieję że szybko skoncza się Raidy na regice, bo jeszcze dwie paskudne legendy z tej samej rodzinki czekają i ciekawe co wtedy wrzucą. Z zadań specjalnych był Mew teraz będzie Celebi, już nie mogę się doczekać, ciekawe jakie będą misję do wypełnienia.

Odnośnik do komentarza

No to i ja jestem w kropce. Aktualnie jestem w połowie duszkow, ale jak uslyszalem ze trzeba 400 cuksow to chyba poza zasiegiem.

 

Edyta: o ile znalazlem info o tym, ze quest na celebi pojawi sie w polowie lipca, tak nigdzie nie znalazlem potwierdzenia info ze quest z mew znika. Moze beda one rownolegle obok siebie? Moze dopiero sie pojawi po ukonczeniu mew. Tak czy siak jakas nadzieja jeszcze sie tli ;)

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...