Skocz do zawartości

Shen

Pokemon GO

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jakieś questy podchodziły z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym pograł jakby ktoś mnie nauczył grać z tymi nowościami bo zatrzymałem się w 2016 roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak odpalić to cholerstwo? Stworzyłem konto i nie mogę się polączyć. Na dzięn dobry info, że by sprawdzić, czy konot istnieje, każda nastepna próba "try again later".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pobrałeś normalnie z app store/google play? jak się rejestrowałeś? dostałeś jakieś powiadomienia na maila? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze "Sklep Play". Zarejestrowałem wszystko na necie. Konto działa. Uaktywniłem nawet na tym całym pokemon club w zakładce Pokemon Go. Wszystko powinno być tip top.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a w aplikacji logujesz sie przy uzyyciu tego konta pokemonowego czy moze probujesz sie logowac przez gmaila/facebooka? ja tam sie rejestrowalem i loguje normalnei przez gmaila, nie zakladalem pokemonowego konta 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się. Okazało się, że po tym jak damy "Create Account" Zrobimy na tej stronie pokemon.club wszystko jak trzeba i znowu otwieramy aplikacje, wcale nie dajemy SIGN IN, tylko po raz kolejny Create Account. Wtedy się logujemy nowym kontem i będzie działać.

T-R-A-G-E-D-I-A!

Sama gra spoko. Synek już złapał bakcyla więc czekają nas mocno spacerowe wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12 poziom to i przemyślenia większe.

1. Nie rozumiem zupełnie dlaczego nie zaimplementowano w tej grze pojedynków znanych z GB. Rozumiem, że walka z innymi trenerami  mogłaby prowadzić do spięć ale niemożność walki z napotkanymi stworkami to jakieś nieporozumienie.

2. Za dużo w tej aplikacji klikania. Myślałem, że będzie więcej chodzenia, a tu np na Starym Mieście w Krakowie, co 10sec trzeba patrzeć na ekran. Tu jest, moim zdaniem, podstawowy błąd projektu gry, który skupił się na najbardziej irytującym aspekcie Pokemona - zalewaniu nas losowymi potyczkami. Wyjątkowo nie podoba mi się levelowanie przez farmienie stworków.

Ta gra byłaby idealna gdyby dodać możliwość regularnej walki, ograniczyć ilość Pokemonów wyskakujących na nas (i to o jakieś 80% - zostawiając hunty) oraz dodać EXPa zamiast cukierków. 

Fajnie się chodzi z synem i łapie Poksy ale wolałbym patrzeć na ekran raz na 2/3 minuty a nie co 20/30 sek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze mozesz kupic pokeball plus ktory wyjdzie z nowymi pokemonami albo pokemon go plus, wichajster laczy sie po bt z komorka i automatycznie wszystko za ciebie robi :lapka: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To znaczy co robi automatycznie?

Coś czuję, że jak kupię switcha w okolicach kwietnia to pokemon Go Pikachu będzie pierwsza grą (obok Labo). I tamten pokeball do tej gry co dokładnie będzie robił z aplikacja na telefonie? Masz jakiegos linka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokemon Go Plus laczy ci sie z komorka i po prostu wibruje i swieci jak jestes w poblizu pokestopa albo jakies pokemony sa w poblizu. nacisniesz przycisk i samo ci zgarnie itemki z pokestopa i samo sprobuje zlapac pokemona, o sukcesie poinformuje cie swiatelkiem. w taki sam sposob bedzie dzialac Pokeball Plus ;) 

z oficjlanej strony 

Cytat

Play Pokémon GO without checking your smartphone screen. When a Pokémon appears nearby, Poké Ball Plus will light up and vibrate. A simple button press lets you throw a virtual Poké Ball, and different LED light patterns will let you know if you’ve caught the Pokémon.

As long as your Poké Ball Plus is connected to your smartphone and the Pokémon GO app, it will also count your steps so you can hatch Eggs and get Candy for your Buddy Pokémon.

https://pokeballplus.nintendo.com/

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypas. To ja rozumiem. Dam młodemu do ręki PB i będzie po samych Wibracjach wiedział co robi. Po spacerze przezior co się złapało i synchro z PG:P. Elegancko!

Ciekawe jak będzie ze skutecznością takich ślepych rzutów ale zakładam, ze będą bardziej automatyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobno dodawanie znajomych i wymiana pokow weszly? nie logowalem sie ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tylko od 30 lvl, także tego jak chcecie to róbcie lvl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak coś to mój FC: 

0685 0916 9501

będziemy sobie wysyłać prezenty :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tu mój :lapka:

8173 4782 7660

3 godziny temu, Faka napisał:

Ale tylko od 30 lvl, także tego jak chcecie to róbcie lvl.

Już próg jest obniżony, mam 25 i mogę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi