Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalem wczoraj w 720p. Dzisiaj proboje poskladac resztki wypalonych okularow no i czeka mnie laserowa korekcja oczu. Film jak dla mnie raczej sredni. Efekty fajne tylko co z tego, ze nie widzialem co sie dzieje i kto z kim bo to jeden wielki chaos byl. Fabula jakas taka z dupy a raczej tak poprowadzona. Pierwsza czesc byla dla nie przyjemniejsza, bardziej poskladana i spojna. Transformers 2 to taki dla mnie rozmrozony powtornie kotlet i upieczony w mikrofalowce - niby na pierwszy rzut oka powinno byc dobrze, ale w trakcie zdajesz sobie sprawe. ze jesz kawalek plyty osb. Ogladajac jedynke bylem zadowolony, bo nie byl to stracony czas i bylem bardzo ciekaw co przyniesie ze soba druga czesc. Po seansie T2 ciekawy juz nie jestem bo jak tak to ma wygladac to bezsensu sie meczyc i to ogladac wciskajac co jakis czas pauze aby skumac kto sie z kim napier dala. W jedynce Simons mnie w(pipi)ial, tutaj wypadl na plus.

Odnośnik do komentarza

Film zawiera rewelacyjne efekty specjalne, to nie podlega dyskusji. Ale obawiam sie, ze 2012 na tym polu sponiewiera Zemste Upadlych... Widzialem 5 minut filmu... Brak mi slow co tam sie dzieje, i jak ONI TO ZROBILI. Znowu Transformers pewnie obejdzie sie smakiem. Chociaz w tym roku konkurencja byla niesamowita...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
“We tried to learn from the second movie. On the second movie we got burned. We had a writers strike, we had to agree on a story in three weeks, and then we knew they were going on strike. It was a fucked scenario all the way around, it wasn’t fair to the writer, it wasn’t fair to me, it wasn’t fair to anybody. It was still an entertaining movie, but I think we failed on certain aspects. What we did with this movie is I think we have a much better script, and we got back to basics. I think there’s some really cool action on this movie, there’s some very cool conspiracy, there’s great robot stuff in this that people were missing in the second one, you’ve got great robot conflict. So I’m excited about this movie. It’s more serious. I got rid of the dorky comedy, I mean we’ve got two little characters, that’s it, but the dorkiness is not there. Dork-free Transformers. It’s much more serious. It’s still entertaining, it’s big looking.”

 

http://collider.com/michael-bay-interview-transformers-dark-moon-edit-bay-visit/63824/

Odnośnik do komentarza

Kolega mnie wyręczył :thumbsup: Nie zmienia to faktu , że prawie tak samo mówił o drugiej części a jak wyszło to każdy wie.

Dobrze? ;]

 

Myślę, że po cichu w głębi duszy i serca nawet Oggozo wyczekuje Transów trzecich.

Serio.

Chociaż mogę się mylić.

 

Czekam na zwieńczenie tej epickiej trylogii hihi.

Bay raczej nie zawodzi <he he>

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Nie ma o czym dyskutować

 

 

Na pewno będzie ładne i kolorowe. Na pewno będzie megaujowe jeśli nie uczą się na błędach

 

E tam, e tam - jedyneczka byla MEGA! Idealna ekranizacja komiksu/filmu animowanego czy co tam - popis genialnych efektow specjalnych i patos ktory pasowal do filmu. Dwojka rasowy sequell ale patenty pokroju akcji na autostradzie wciaz gniota wora. W trojce licze na pokaz efektow i nic poza tym, jedynke sie IMO fajnie ogladalo, dwojka bez rewelacji, jesli w 3 pokaza nawet fxy lepsze niz w 1 to nie uratuje tej produkcji choc pewnie swoje zarobi. ;]

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie. Stosunek infantylnych, głupich scen, do fajnych scen akcji wynosił w t2 70/30

 

Nie dalo sie tego ogladac

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...