Skocz do zawartości

Transformers Cinematic Universe


Rekomendowane odpowiedzi

z tego co slyszalem/czytalem Megan po calym boomie odnosnie jej osoby, generalnie o..ujała. Ze niby sex bomba, ze niby caly swiat na kolanach itp itd. coz, okazalo sie, ze po kilku rolach cos ciszej sie zrobilo. Rzekomo wypowiadala sie niezbyt dobrze o samym Bay'u jak i fabule "2" (akurat tutaj ameryki nie odkryla); jedno do drugiego i sie Mike wpienil i zrezygnowal z jej udzialu. Taka wersje slyszalem/przeczytalem, nie pamietam do konca. Ile w tym prawdy tez nie wiem

Odnośnik do komentarza

To mi przypomina anegdote o kreceniu Armageddona. Pewnego dnia Affleck sie zapytal Baya czy nie bylo by sensowniej zeby nasa wytrenowalo austronautow w uzywaniu wiertla zamiast trenowac wiertnikow do lotow w kosmos. Bay powiedzial zeby sie zamknal.

 

To + parodia Baya w South Parku to kwintesencja jego istnienia bo jako rezyser jest poprostu slaby.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Czyżby...? Czyżby WRESZCIE szykował się konkretny film akcji z udziałem gigantycznych robotów? Nie mam nic do scen akcji z dwóch pierwszych odsłon, ale wstawki z udziałem ludzi, szczególnie te "komediowe", strasznie źle wpłynęły na ogólny wizerunek produkcji. Tymczasem trailer trójki napawa niemałym optymizmem. Cóż, przekonamy się w lipcu.

 

PS. Dlaczego ta blondi ma plastelinę na ustach? (:P)

Odnośnik do komentarza

No właśnie blondyna, myślę, że jej USTA będą odgrywały jakąś kluczową rolę w fabule filmu. Nie wiem może gdy ziemia będzie już tak zniszczona i bez szans to jej USTA będą schronieniem dla ludzkości i ocalałych Autobotów.

 

Nie wiem może w ostatniej scenie wypełznie z niej jakiś robot, ten co oplata budynek na końcu trailera by pasował. Może jej usta posłużą jako nowy grunt na odbudowę ludzkości po wojnie.

 

Mam nadzieję, że w lipcu się dowiemy a trailer bardzo przyjemny, szczególnie ostatnia scena.

Odnośnik do komentarza

Nie przepadam za Transformersami, ale trójkę obrzeję... a co mi tam. Dlaczego Megan nie gra? Bo Renault się uparło, że chce aby wykorzystano jakiś ich samochód z racji praw autorskich... Tak czy siak, ta blondyna mi nie pasi zbytnio. Trailer dla tych, którzy tak jak ja mają Commodore i nie mają zainstalowanego Quick Time'a, lub też nie chcą:

 

http://www.youtube.com/watch?v=MbKHLGpVL_o

Odnośnik do komentarza

Jak bym nie widział drugiej części to pewnie bym się zajarał bo ten trailer wygląda najlepiej ze wszystkich trailerów Transformers. Liczę, że tym razem efekty komputerowe i wykonane za ich pomocą akcje z robotami będą bardziej czytelne, a nie śmieszne komediowe wstawki zostaną ograniczone do minimum, albo najlepiej usunięte.Na dobrą fabułę nie ma co liczyć, mozna mieć jednak nadzieję, że tym razem nie będzie tak głupia i może bardziej spójna. Tylko ten botoks :confused: .

 

ps. Trzeba być napalonym nastolatkiem z szalejącym libido, żeby w ogóle zauważyć brak M.Fox w tym filmie, ale wystarczy przed seansem zwalić sobie do jpeg z Megan i po problemie.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Liczę, że tym razem efekty komputerowe i wykonane za ich pomocą akcje z robotami będą bardziej czytelne,

 

W dwójce największym wyzwaniem dla moich oczu była scena "leśna", w ktorej Optimus wirował z ostrzami, w zwiastunie mamy podobną scenę i moim zdaniem efekty są wyraźniejsze co dobrez wróży, ale to tylko fragment, więc kto wie jaki będzie efekt finalny.

Odnośnik do komentarza

 

ps. Trzeba być napalonym nastolatkiem z szalejącym libido, żeby w ogóle zauważyć brak M.Fox w tym filmie, ale wystarczy przed seansem zwalić sobie do jpeg z Megan i po problemie.

 

Dziwny jestes, ciagle bys trzepal gruche; myslales, zeby zglosic sie na leczenie?

 

W ogole co to za tlumaczenie i rozkmina? Pierwsza czesc ogladales i chcesz mi powiedziec, ze Megan wypadla zle? Przeciez oni na tam polowe ujec porobili tak, zeby jak juz Fox jest na ekranie meska czesc widowni reagowala jak dzieciaki na przerosniete roboty zamieniajace sie w samochodziki. Tak naprawde w dwoch pierwszych czesciach chodzi o Megan. :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Oj nie bądź zrzędą. Mają mnóstwo ten, tego... dzyndzli które zmieniają kształt (ergo się transformują). Film będzie zapewne lepszy od dwójeczki, co już widać po zwiastunie (o ile nie wpakowali tu samych najlepszych akcji) - tylko tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza

U mnie właśnie przeciwnie. O ile trailery T2 powodowały kamienną erekcję i podnosiły ciśnienie, tak tutaj jestem nastawiony na nie po tym co zobaczyłem. Ja się pytam po raz kolejny, co to ma wszystko wspólnego z komiksami/serialem Transformers ? Póki co wygląda to jak jakiś kolejny Skyline czy tam Battle LA, tylko że ludzi przed latającymi (pipi)iszonami z kosmosu oprócz armii jułesej ratują jeszcze autoboty. Gdzie są (pipi)a decepticony ? O_O

 

No i jeszcze ta miss Kazachstanu. Na tych zdjęciach powyżej chociaż nie ma startu do Meganki, to i tak wygląd jakoś normalniej niż w filmie. Widocznie to są foty jeszcze sprzed okresu zanim wstrzyknęła sobie w usta 5 litrów botoksu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Jasne, lepiej niech Megatron wielkosci domku jednrodzinnego zamienia sie w pistolet ktory mozna chwycic w dłon, wszyscy byliby szczesliwi.

300px-Wst_vsx_megatron.jpg

 

jesli ktos woli wrsje komiksową, to ma film z 86 roku, animowany, idealny, no i jest serial.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...