Skocz do zawartości

Atlanta - FX


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny serial ze stacji FX, zrobiony i zagrany przez Donalda Glovera

 

 

Serial opowiada historię Earnesta "Earna" Marksa, który rzuca studia, aby rozwijać swoje długo skrywane ambicje o zostaniu raperem. Kiedy okazuje się, że jego kuzyn niespodziewanie stał się gwiazdą, Earn ze wszystkich sił stara się zostać jego menadżerem. Jednak szybko zdaje sobie sprawę, że przemysł muzyczny nie wygląda tak, jak mu się zawsze wydawało...

 

Recka

http://www.serialowa.pl/133250/atlanta-serial-komediowy-fx-recenzja/

 

 

Serial zbiera bardzo dobre oceny i myślę, że można dać mu szansę  ;)

 

ps. Są już dwa odc do obejrzenia 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

Kilka ludków na forumku to ogląda chyba, więc wrzucam info.

 

“Donald Glover is sort of the king of all media, and he just has had an incredibly complicated life. He’s had personal things he’s had to deal with, from injuries to other things I’d rather not say publicly that just have to do with not with his personal life but his extended family.”

 

3 sezon najprawdopodobniej w 2020 dopiero :///

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Kilka lat temu oglądałem pierwszy sezon, więc zrobiłem rewatch i potem poleciałem resztę do końca. Pierwszy i drugi sezon mega mi się podobały, każdy odcinek dostarczył. Trzeci sezon bardzo dziwny, niektóre odcinki wręcz chujowe i downgorad odczuwalny. W czwartym było lepiej i wróciło na normalne tory, aczkolwiek poziomu pierwszych dwóch sezonów nie powtórzyli. Nie mniej, całość bardzo fajnie się oglądało, super vibe serialu, OST, aktorzy i były odcinki, które zapadną w pamięci.

 

Spoiler

np z fortepianem, albo fryzjerem :leo:

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

Kilka lat temu oglądałem pierwszy sezon, więc zrobiłem rewatch i potem poleciałem resztę do końca. Pierwszy i drugi sezon mega mi się podobały, każdy odcinek dostarczył. Trzeci sezon bardzo dziwny, niektóre odcinki wręcz chujowe i downgorad odczuwalny. W czwartym było lepiej i wróciło na normalne tory, aczkolwiek poziomu pierwszych dwóch sezonów nie powtórzyli. Nie mniej, całość bardzo fajnie się oglądało, super vibe serialu, OST, aktorzy i były odcinki, które zapadną w pamięci.

 

  Ukryj zawartość

np z fortepianem, albo fryzjerem :leo:

 

 

Spoiler

image.png.0f894bdfb30c8b3e1905fbc16fe894d6.png


 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...