Skocz do zawartości

Kozacy 3


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro premierę mają Kozacy 3 - remake kultowej pierwszej części. Oprócz ulepszonej oprawy niemal wszystko zostanie po staremu, poza AI, która została napisana od podstaw. Cena? 79zł za edycję specjalną z paroma fajnymi dodatkami:
 

- poradnik taktyczno-kulinarny
- list Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV z przedmową Jacka Komudy
- niepublikowany fragment najnowszej powieści Jacka Komudy "Moskiewska ladacznica"
 
Deweloperzy obiecują również darmowe DLC i usprawnienia po premierze.
 

Dostaniemy też tryb multiplayer na maksymalnie 8 graczy. :)

Przyznam, że sam naprawdę wiele miłych wspomnień z ogrywaniem pierwszej części lata temu i aż zastanawiam się nad zakupem trójeczki.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Panowie jak ktoś kupi to niech da znać jak z wymogami sprzętowymi bo chętnie też bym pograł na lapku 

 

Minimalne: Intel Core 2 Duo 1.6 GHz/Athlon 3000+ 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon HD 2600 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows XP/7/8/10 

Rekomendowane: Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon 7900 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows XP/7/8/10 

 
Czyli odpali nawet na 10-letnim złomie. :)
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Studio się odbije finansowo i może dostaniemy jakąś fajną gierkę nową, także kupować, bo to zdolne chłopaki

Z taką właśnie nadzieją zakupiłem:

 

kdgzT9q.jpg

 

Od jutra będzie grane.  :fsg: 

 

Trochę niepokojąca sytuacja z tym, że chłopaki rzekomo w ostatniej chwili znaleźli jakiegoś krytycznego buga i opóźnili przez to premierę na Steamie o ponad 7 godzin, ale oby teraz już wszystko grało i buczało. :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem :o wydaje mi się, że tak

Raczej nie. Wersje recenzenckie mają integrację ze Steam Workshop, a promki to te same pudełka co w sklepach, czyli chyba wszystko i tak jest na Steamie. A ja kupiłem w formie klucza z konsoleigry :)

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...