Jump to content

Hero of Orion

Użytkownicy
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Hero of Orion last won the day on March 16

Hero of Orion had the most liked content!

Community Reputation

365 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

488 profile views
 1. Czy ja coś źle robię że nawet potwory kilka lv nizej ode mnie tłukę po kilka minut? Wydawało mi się że rozumiem system walki, chainuje kombosy staram się wykorzystywać słabości przeciwników ale każda walka trwa wieczność.
 2. Myślicie że będzie katana w pudełku?
 3. Stardew Valley już dawno ogrywam w digitalu ale taka perełka zasługuje na pudełko.
 4. Hero of Orion

  NETFLIX

  Pierwszy sezon jeszcze nie był taki tragiczny pod tym względem ale w drugim nie przebrnąłem przez pierwsze dwa odcinki. Z drugiej strony ten serial nadawałby się do studiowania na uniwerkach w temacie jak kobiety żyjące w krajach zachodnich są profesjonalnymi ofiarami i wszędzie widzą ucisk nawet tam gdzie go nie ma.
 5. Gry od nitedo nie tanieją bo sprzedają się cały czas. Na innych platformach gry żerują na hajpie i sprzedają się przez pierwszy miesiąc a potem bargain bin.
 6. Ja mam tak problem że właśnie lewy joy mi działa z opóźnieniem. Przez to jakiekolwiek granie w coś z precyzyjnym poruszaniem jak Hollow Knight stało się rpawie nie możliwe. I takie pytanie czy jak wyślę joycona do nitedo to mi za darmo naprawią? Bo 12 miesięczna gwarancja minęła 5 miesięcy temu ale co z europejską 24 miesięczną gwarancją na elektronikę?
 7. Tak z ciekawości, co zmienia bycie brudnym? jak to wpływa na rozgrywkę?
 8. A co wnosi mycie dupy w wannie?
 9. Eh? Nie żeby był to dla mnie deal breaker ale czemu nie ma takiej opcji jak była wcześniej dostępna w GTA?
 10. A jak jest z wolnością rozgrywki? Można robić co się chce czy są bariery?
 11. RDR 1 szanuję bardzo ale już GTA mnie nudzi.
 12. Takie pytanie bo nie wiem czy inwestować w PS4. Czy RDR2 okazało się takim mesjaszem jak wszyscy tu oczekiwali?
 13. 12 GB tylko? Jakoś podejrzanie mało.
 14. Ja tam dałem sobie spokój z czekaniem na anime bo manga jest już tak daleko w przód i Saitama w dodatku zszedł na drugi plan.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.