Jump to content

Bielik

Użytkownicy
 • Content Count

  909
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

211 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Bielik PL
 • PSN ID:
  Bieliks_
 • Steam ID:
  bieliks

Recent Profile Visitors

1227 profile views
 1. Bielik

  The Last of Us Part II

  Skoro gra jest od początku tworzona z myślą o PS4 to po kiego wała czekać z wydaniem jej na nową konsolę? Przecież później będzie można yebnąć remasterek (tak, wiem, że będzie wsteczna, ale kto bogatemu zabroni)
 2. Bielik

  Mafia 2

  Jest to prawda, świetny klimat, korytarzowe prowadzenie opowieści i naprawdę bardzo dobra grafika jeśli ogrywało się na PC (reklama nvidia physx, szkło i odłamki latały aż miło). Jak te remastery mają wyglądać? Podbita rozdzielczość i elo?
 3. Sprawdź je zarówno po bluetooth jak i po jacku, głośniki chyba mega staruszkami nie są więc powinny już nowsze kodeki dźwięku obsługiwać co będzie się wiązało z w miarę znośną jakością zbliżoną do kabla. W toslinki się nie baw bo to zwykły zestaw stereo bez dekodowania formatów przestrzennych.
 4. Stacja XI Liverpurz upada na twarz
 5. Mogliby dać coś wincyj w ramach akcji stay home
 6. Bielik

  bieganie

  Ej gurwa, czy w świetle tego lockdownu wyjść pobiegać też nie można? Przecież to jest potrzeba prima sort, żeby się nie ulać. Tak serio to mi smutno
 7. Ale co tam chcesz skalibrować ustawieniami z internetu jak każda matryca ma praktycznie inne ustawienia. Do filmów i szeroko pojętej tv tryb technicolor + jakieś tam swoje usprawnienia według własnego widzimisię. Do gier tryb... gra.
 8. HDR zrobiony lepiej niż w dwójeczce?
 9. Pan @Hendrix wyjaśnił. Szkoda, że wczorajszą prezentacją Sony też się wyjaśniło w oczach GRACZY XD
 10. To niezła hojność ze strony sony, tyle mocy że gierki nie wytrzymują. Jakoś w obozie ms gry z poprzedniej generacji potrafią wykorzystać nadwyżkę pary i wyglądają jak remastery xD
 11. To jest gorsze niż słynne e3 i EKSBOKS TV
 12. A no to fajnie, jak najbardziej jeszcze jak. No nie powiem czekam z lekkim zaciekawieniem, ale jak i tak nie pokażą wyglądu komzoli to wszystko (pipi).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.