Skocz do zawartości

Liga PSXE FIFA 2017 sezon 1 - tabela, terminarz, wyniki, uczestnicy


BoryzPL

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dzisiaj wieczorem / jutro do południa postaram się skontaktować z osobami, z którymi mam zaległości. Faktycznie praca mnie pochłonęła, bo oprócz normalnej roboty, nabrałem jeszcze projektów prywatnie i do tego w międzyczasie ogarniam na studia, nie pamiętam jak mój dom wygląda, a co dopiero konsola. Proszę o wyrozumiałość. Dzisiaj powinienem mieć wszystko pokończone. 

@Matriks

 

dzięki za napisanie info na forumku, bo z tego wszystkiego zapomniałem nawet tu wejść. W ramach mojej wdzięczności, w meczu dam z siebie 100% ;) 

Odnośnik do komentarza

Kolejka 4 i 17

 

BoryZPL - Borusia M'dlad 3
-
bartiz - Wolfsburg (GER) 1
 
Pierwsze spotkanie, w miare wyrownane widowisko, troche wiecej strzalow po stronie bartiza (pare slupkow mnie uratowalo), ale po dwoch zamieszaniach pod polem karnym prowadzilem w pierwszej polowie dwoma bramkami. Druga polowa to bylo glownie nacieranie ze strony bartiza ktory strzelil bramke kontaktowa, w 89 minucie udalo mi sie przypieczetowac wynik i strzelilem na 3:0.
 
bartiz - Wolfsburg (GER) 6
-
BoryZPL - Borusia M'dlad 0
 
Co tutaj moge powiedziec, pogrom ze strony bartiza :) Co prawda ilosc strzalow na bramke tego nie sugerowala ale wszystkie moje strzaly szly w kosmos, po slupkach albo bramkarz wyciagal wszystko :) Jeszcze wg mnie niesluszna czerwona kartka przelala szale goryczy :)
 
Kolejka 5 i 18
 
Blachoo1950 - Roma (ITA) 2
-
BoryZPL - Borusia M'dlad 0
 
Calkowita dominacja w srodku pola po stronie Blachoo i praktycznie nie istnialem w tym meczu, przez caly mecz mialem chyba 2 strzaly na bramke.
 
BoryZPL - Borusia M'dlad 2
-
Blachoo1950 - Roma (ITA) 2
 
Tutaj zmiana taktyki przed spotkaniem sprawila ze udalo mi sie wyjsc na prowadzenie 2:0, ale odbilo sie to na kondycji zawodnikow i potem juz byla obrona czestochowy zeby uniknac porazki ;)
 
 
Postaram sie powrzucac dzisiaj skroty z meczow :) Jak i z poprzednich zeby mozna bylo cos poogladac w temacie, Panowie mam nadzieje ze gracie cos mimo ze taka cisza w temacie :) Odpuscilem sobie jedno piwko zeby oplacic tabele wiec nie zepsujcie tego! :D
Odnośnik do komentarza

4. nero-2082 (Schalke) - KamileQ (Leicester) 3:1

 

Pierwszy mecz rozpoczął się tragicznie dla Lisów. Konopylanka i Embolo szaleli na skrzydłach niemieckiej drużyny, szybko strzelając dwie bramki. Leicester strzeliło gola kontaktowego, starało się atakować lecz rzut karny i gol na 3:1 zamknął spotkanie. Zasłużona wygrana niemieckiej drużyny.

 

17. KamileQ (Leicester) - nero-2082 (Schalke) 2:0

 

Leicester w rewanżu dość mocno rzuciło się do ataku, zarazem pamiętając o obronie. Schalke miało problemy z tworzeniem sytuacji podbramkowych, dość dobrze działały boki obrony Lisów. Leicester strzeliło gola na 1:0 do szatni w 1 połowie, a wynik ustalił Kapustka strzałem głową po niezłym dośrodkowaniu Musy.

Odnośnik do komentarza

5. Matriks_1111 (Bayer 04) - KamileQ (Leicester) 0:4

18. KamileQ (Leicester) - Matriks_1111 (Bayer 04) 6:1

 

Oba mecze były dość podobne - szybkie rozpoczęcie wyniku, dobre wykończenia Vardiego i Musy przyczyniły się do kanonady strzeleckiej. Słabo prezentowała się obrona Bayeru, zdecydowanie poniżej swoich możliwości. Mecze tak naprawdę rozstrzygnęły się w 1 połowie, w obu spotkaniach drugie połówki w wykonaniu Bayeru były lepsze, ale niestety na nic się to zdało.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, mnie też pochłonęła ciężka praca od początku zeszłego tygodnia. Jestem gotów do zagrania swoich meczów codziennie od ok. 17, no powiedzmy że do 24 :)

Z tym, że mam grać z Plamkiem i Karmasterem, a oni z tego co widzę średnio aktywni... cóż robić w takim wypadku?

Edytowane przez Kaliszke
Odnośnik do komentarza

No dobra to czas chyba pomału kończyc lige xD

 

4 easye - Olympique (FRA) 3 - 0 Plamek - Valencia (SPA)(WO)
5 karmaster - FC Porto (POR) 0 - 3 easye - Olympique (FRA)(WO)
17 Plamek - Valencia (SPA) 0 - 3 easye - Olympique (FRA) (WO)
18 easye - Olympique (FRA) 3 - 0 karmaster - FC Porto (POR) (WO)

 

 

Matriks - aktualną kolejkę zagramy w weekend, co ?

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja może dam update bo dzisiaj rozegrałem 2 różne mecze z rewanżami..

 

Pierwsza seria z BoryzPL:

 

BoryzPL (2) - (6) Forebode

 

I rewanż..

 

BoryzPL (2) - (7) Forebode

 

Fajnych parę bramek mi walnales, daj tutaj jak masz nagrane :łapka:

 

Druga sesja była z Radovan:

 

Radovan (0) - (1) Forebode

 

Bardzo wyrównany mecz i w sumie mogło się skończyć w każdy sposób. Rewanż...

 

Radovan (0) - (5) Forebode

 

Nie wiem co tak, chyba miałem dobry dzień na fife akurat ;-)

Odnośnik do komentarza

Zaległa kolejka z Blachoo1950 była dość wyrównana. Pierwszy mecz rozpoczął się od tragicznego błędu Hutha w obronie - chciał podać, a Totti bez namysłu zabrał mu piłkę, wyszedł sam na sam i świetnie wykończył akcję. Potem mecz był na styku, Roma mogła podwyższyć na 2:0, ale równie dobrze w każdej chwili mógł paść gol na 1:1. I tak też się stało - Mahrez uciekł obronie włoskiej drużyny, i strzelił tuż obok bramkarza. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie nr 1. Za to drugie spotkanie nie miało już tak wyrównanego przebiegu, ale po kolei. Leicester ruszyło do ofensywy od początku, co udokumentowali golem 1:0. Mocno jednak to rozzłościło Romę - huraganowe ataki, Manolas w ataku, przez co Leicester mogło sprawnie kontrować, choć z początku im się to nie udawało. Ostatecznie jednak padły gole na 2:0 po rożnym Hutha i 3:0 po zamieszaniu pod polem karnym, gdzie trzeźwo zachował się Slimani i skończył ten atak. Roma nie mogła zbytnio sobie stworzyć okazji, lecz w 82 minucie bramkarz Lisów wybił piłkę prosto pod nogi El Shaarawyego, a skrzydłowy wykorzystał to strzelając spoza pola karnego do bramki. Ostatecznie potem Leicester starało się zachować spokój, ale w ostatniej akcji meczu i tak dali wbić sobie gola na 3:2 - strzelcem ponownie Faraon. Na dalszą pogoń jednak brakło czasu - tuż po wznowieniu gry sędzia zakończył spotkanie. Oba spotkania stały na wysokim poziomie, wyniki mogły być różne, lecz ogólnie bilans spotkań bardziej korzystny dla Leicester.

 

7. Blachoo1950 (Roma) 1:1 KamileQ (Leicester)

20. KamileQ (Leicester) 3:2 Blachoo1950 (Roma)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.