Jump to content

Matriks_1111

Premium Member
 • Content Count

  1987
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

131 Exclusive Sony

About Matriks_1111

 • Birthday 07/31/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Kraków
 • GamerTag:
  Matriks 1111
 • PSN ID:
  Matriks1111

Recent Profile Visitors

2752 profile views
 1. No tak zapomniałem o tym, że tylko my na tym forum gramy w SoTa i zaglądamy do tego wątku
 2. @ASX jak zawsze na posterunku Chyba z ciekawości odkurzę SoTa, choć dodatek zapowiada się nudno
 3. A tego MGSa nie było już przypadkiem w GP? Bo kojarzę, że jedna część już w abonamencie była i potem została usunięta.
 4. Obecnie jest promo za tysiaka LINK
 5. SoT na stałe? No nieźle pojechali. A miałem ns chwilę włączyć i zapomniałem
 6. Widziałem żeby włączyć choć na chwilę Coś wartościowego wpadło?
 7. Matriks_1111

  Discord

  Jak nie działa jak działa? Ładnie przenosi do naszego disco
 8. Problem w tym, że była cebula od ciotki z Argentyny, więc trochę żal zwracać
 9. Mam mały problem z pobraniem gry. Obojętnie czy próbuje to zrobić na dysk zewnętrzny czy wewnętrzny, to postęp staje na 84,2% czyli 49,74 GB z 59,05 GB. Próbowałem usuwać, resetować konsolę - nadal dochodzi do tego samego momentu i zatrzymuje pobieranie. Jakieś pomysły? Dodam, że mam Xone X i za pierwszym razem gierka zainstalowała się normalnie. Posiadam edycję Ultimate.
 10. To w 19 nie było kobiecego futbolu?
 11. Tylko realnie co nie porównamy cenowo, to tylko Oppo o tyle o ile będzie konkurencyjny. Reszta to niestety wyższa półka i tu zaczynają się schody, bo dopłacamy za markę, a aparat wcale nie urywa
 12. Ja mam inny problem. Mając w tym momencie do czynienia z Mate 10 Pro i P20 Pro zastanawiam się co wziąć następne, co będzie trzymało odpowiedni poziom aparatu? Miałem w planach zamianę Mate na wersję 20 Pro lub za jakiś czas przesiadkę na P30 Pro, ale w dobie tych czasów ciężko coś planować. Ktoś widzi jakieś realne alternatywy pod względem aparatu?
 13. A mnie się wydaje to zbyt oczywiste. Obstawiam powrót współpracy między Xboxem a Pizzą Hut
 14. To takiego im tym bardziej mogą zabronić A najlepsze jest to, że realnie to groźby się skończą tak, że za 2 miesiące po negocjacjach wszystko wróci do normy
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.