Skocz do zawartości

PS4 - problem z psn store, dashboard itd


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

przesiadlem sie z X1 na PS4. jest super itd itp, ale mam problem z dashboardem, mianowicie:

 

jak chce otworzy psm store, albo profil znajomego ,zeby zaprosic go do rozmowy itd itp to pojawiaja sie krzyzyki,kilka,trojkaciki i sobie migaja i nic. czasem jak odczekam sto lat sie wlacza, a czasem nie i musze tak probowac po dwiescie razy. to normalne czy ja mam cos zrabane ?

 

dodam tylko, ze testowalem na wifi 5Ghz oraz na normalnym kablu, net to okolo 70M/s

 

 

pozdrawiam i help me

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

przesiadlem sie z X1 na PS4. jest super itd itp, ale mam problem z dashboardem, mianowicie:

 

jak chce otworzy psm store, albo profil znajomego ,zeby zaprosic go do rozmowy itd itp to pojawiaja sie krzyzyki,kilka,trojkaciki i sobie migaja i nic. czasem jak odczekam sto lat sie wlacza, a czasem nie i musze tak probowac po dwiescie razy. to normalne czy ja mam cos zrabane ?

 

dodam tylko, ze testowalem na wifi 5Ghz oraz na normalnym kablu, net to okolo 70M/s

 

 

pozdrawiam i help me

Mam identyczny problem, do tego, jak wyjdę w czasie ładowania, to czasami elementy menu (paski, tabelki) zostają na kolejnym ekranie i robi się kaszana. Wydaje mi się, że Sony już tak ma, że ma z(pipi)ane serwery, ostatnio sprawdziłem też na telefonie, i sklep ładował się wieczność, wywalało błędy typu "timeout" itp. No i chyba sam soft konsoli też jest lekko skopany.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

PS4 od zawsze ma kłopoty z działaniem w sieci. Przecież jak gra się w grę, to pobieranie też się wlecze ślimaczym tempem. Analogiczna sytuacja jest w przypadku przeglądania sklepu, profili znajomych czy czegokolwiek, co wymaga pobrania z internetu jakichś danych. 

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

U mnie na prawdę różnie, raz w 5 sekund, innym razem czekam. Loteria. Albo sklep - pierwsza strona, druga, trzecia, a za czwartym razem pusto, ładuje i końca nie widać. W konsoli pokazuje mi, że mam NAT2, więc może to wina "zapchanego" portu, bo przy wariancie 2 nie wszystkie porty chyba są otwarte.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...