Skocz do zawartości

Crypt of the Necrodancer


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Ja pier.dole - poziom trudności tej gry przechodzi ludzkie pojęcie, a nawet w połowie nie jestem. Tak samo teraz:

miałem takiego zaje.bistro runa - łuk na 4hity ze szkła i 2-3 etap. Beat mega szybki na tym etapie juz i szlo dobrze, to mi już tak ręką zdretwiala ze zgubiłem beat i broń mi zniszczył szkielet ze złota tarcza i wyje.bal mi 6 serduszek fuuuuu.

Gra ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj właśnie pokonałem ostatniego ukrytego bossa w story mode. Dla mnie poziom trudności jest w sam raz - wymagający, ale sprawiedliwy. Trening czyni mistrza, jeśli uważasz że teraz jest za ciężko, to poczekaj aż odblokujesz Arię: wszystko musisz robić dokładnie w rytm, jedna pomyłka, opuszczony beat = strata życia. A życia ma dwa. :D 

 

Teraz wziąłem się za przechodzenie mnichem: trudno pozbyć się nawyku zbierania złota. Uwielbiam tą grę. 

Odnośnik do komentarza

To jak grasz to mam pytanie - jest typek w lobby u którego kasuje się items które mogą wypaść ze skrzynek. Pousuwalem te gorsze typu +1 hp czy 0,5 obrony i co z tego - gram właśnie na trzeciej mapie i nadal się pojawiają w skrzynkach. To samo torch 1 i 2 usunąłem - często wypada torch 1...

 

Nie czaje.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie. Niby da się wyuczyć rytmu przeciwnika, ale są małe "ale":

- jest ich tak z 50-60 każdy o innym beatcie

- no i gorsze z jednym można się bawić, ale jak masz na ekranie po 5-7 przeciwników na dalszych etapach to weź tu ogarnij każdego co będzie chciał zrobić, a rytm ładnie zapie.rdala od 2 levelu.

 

Wiadomo że kwestia czasu jest wyuczenie, ale jeśli chodzi o rogale to jest nawet trudniej niż w spelunky.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Ja kompletnie nie łapię tej gry. Wejdę max do 3 lvl i tam zwykle padam jak szmata. Muzyczka jest spoko, handlarz, którzy zaczyna śpiewać do muzyki też daje spoko efekt. Ale te kombinacje klawiszowe, żeby jakiegoś itemu użyć, why? Może kiedyś do gierki wrócę :)

 

Nie wiedziałem, że jest na konsolach to też ogrywałem tylko na pc i nie wyobrażam sobie ogrywania tego na jakimś wiekszym TV z input lagiem. Wiem, że kalibracja itd ale wiem jak to było z kalibracją perkusji do Rock Banda... Horror

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem 3 misję i od razu w czwartej doszedłem do bossa. Przeszedłem go i juz myślałem, że banał i przeszedłem grę, ale jak się później okazało myliłem się. :usmiech: Jest naprawdę ciezko, beat zapier.dala, przeciwnicy skaczą po całym etapie no i ten boss na końcu... masakra. Świetna gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...