Jump to content

Crypt of the Necrodancer


Figaro

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ja pier.dole - poziom trudności tej gry przechodzi ludzkie pojęcie, a nawet w połowie nie jestem. Tak samo teraz:

miałem takiego zaje.bistro runa - łuk na 4hity ze szkła i 2-3 etap. Beat mega szybki na tym etapie juz i szlo dobrze, to mi już tak ręką zdretwiala ze zgubiłem beat i broń mi zniszczył szkielet ze złota tarcza i wyje.bal mi 6 serduszek fuuuuu.

Gra ktoś jeszcze?

Link to comment

Ja dzisiaj właśnie pokonałem ostatniego ukrytego bossa w story mode. Dla mnie poziom trudności jest w sam raz - wymagający, ale sprawiedliwy. Trening czyni mistrza, jeśli uważasz że teraz jest za ciężko, to poczekaj aż odblokujesz Arię: wszystko musisz robić dokładnie w rytm, jedna pomyłka, opuszczony beat = strata życia. A życia ma dwa. :D 

 

Teraz wziąłem się za przechodzenie mnichem: trudno pozbyć się nawyku zbierania złota. Uwielbiam tą grę. 

Link to comment

To jak grasz to mam pytanie - jest typek w lobby u którego kasuje się items które mogą wypaść ze skrzynek. Pousuwalem te gorsze typu +1 hp czy 0,5 obrony i co z tego - gram właśnie na trzeciej mapie i nadal się pojawiają w skrzynkach. To samo torch 1 i 2 usunąłem - często wypada torch 1...

 

Nie czaje.

Link to comment

No dokladnie. Niby da się wyuczyć rytmu przeciwnika, ale są małe "ale":

- jest ich tak z 50-60 każdy o innym beatcie

- no i gorsze z jednym można się bawić, ale jak masz na ekranie po 5-7 przeciwników na dalszych etapach to weź tu ogarnij każdego co będzie chciał zrobić, a rytm ładnie zapie.rdala od 2 levelu.

 

Wiadomo że kwestia czasu jest wyuczenie, ale jeśli chodzi o rogale to jest nawet trudniej niż w spelunky.

Edited by XM.
Link to comment

Ja kompletnie nie łapię tej gry. Wejdę max do 3 lvl i tam zwykle padam jak szmata. Muzyczka jest spoko, handlarz, którzy zaczyna śpiewać do muzyki też daje spoko efekt. Ale te kombinacje klawiszowe, żeby jakiegoś itemu użyć, why? Może kiedyś do gierki wrócę :)

 

Nie wiedziałem, że jest na konsolach to też ogrywałem tylko na pc i nie wyobrażam sobie ogrywania tego na jakimś wiekszym TV z input lagiem. Wiem, że kalibracja itd ale wiem jak to było z kalibracją perkusji do Rock Banda... Horror

Link to comment

Przeszedłem 3 misję i od razu w czwartej doszedłem do bossa. Przeszedłem go i juz myślałem, że banał i przeszedłem grę, ale jak się później okazało myliłem się. :usmiech: Jest naprawdę ciezko, beat zapier.dala, przeciwnicy skaczą po całym etapie no i ten boss na końcu... masakra. Świetna gra.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.