Jump to content

Czy Ural musi pisać?


metalcoola

Recommended Posts

W recenzjach Butchera niekiedy przebija się arogancja i postawa typu "Moja racja jest najważniejsza" a HIV wykazuje oznaki wypalenia.

 

Mimo to, recenzje obu panów czyta mi się znacznie przyjemniej, niż Urala, którego powrót uważam niestety za największy błąd Rogera, jego teksty czyta się bardzo ciężko, humor jest wymuszony i nieśmieszny, a ta ciągła polityczna agitka sprawiła, że gry z firmy w której pracuje, wylądowały do kajecika "Nie kupować"

Edited by metalcoola
Link to comment

Co do Urala to jakoś mi jego teksty nie wadzą, może faktycznie humor jest nieco wymuszony ale tragedii nie ma, natomiast zmieniłbym tytuł tematu na "Czy Butcher musi pisać?". Po jego rednaczowaniu jakoś się do niego zraziłem, wieczne narzekanie w Okiem Maniaka na wszystko dookoła, a przede wszystkim czytelników nie budowało mu bazy fanów, dlatego zdecydowanie Roger > Butcher.

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to comment

Butcherowi nie mozna odmowic dobrego piora. Jego dawne OM, kiedy jeszcze bylo dzialem agregujacym ciekawostki z branzy, czytalem zawsze z zaciekawieniem. Ale po tym jak rednaczowal bede pamietal go juz tylko jako fana SW, pluszakow z duza glowa, Roba Zombie, multi w TloU, tatuazy, koncertow RZ, Halo i multi w battlefieldzie.

  • Upvote 2
Link to comment

Jak dla mnie spoko, że wrócił. Jest ze starej ekipy, ma pozytywną zajawkę na to wszystko, humor jest jaki jest ale mi to nie przeszkadza. Daje radę i lubię go poczytać, szczególnie gdy zdradza jakieś zakulisowe rzeczy z branży, szczególnie że sam w tym bezpośredni siedzi.

Link to comment
Guest _Be_

Myślałem, że tylko ja tak sądze, ze straszny bezbek ten ural. Jeszcze w recenrzji FIFY 18 napisał, że najlepsza piłką nożna w historii i że PES co najwyżej może spać w nogach - boże jak można być takim januszem :pawel: 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Troszkę przypomina mi stylem "mistrzów" recenzji z dawnego konsolowego czasopisma

GameStation

, które samo w sobie było ok, ale było tam kilku osobników, którzy swoimi reckami/opisami potrafili obrzydzić najlepszą nawet grę. Już nie wspomnę o wojenkach konsolowych, które toczyły się na ramach owego czasopisma.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.