Skocz do zawartości

Czy Ural musi pisać?


metalcoola

Rekomendowane odpowiedzi

W recenzjach Butchera niekiedy przebija się arogancja i postawa typu "Moja racja jest najważniejsza" a HIV wykazuje oznaki wypalenia.

 

Mimo to, recenzje obu panów czyta mi się znacznie przyjemniej, niż Urala, którego powrót uważam niestety za największy błąd Rogera, jego teksty czyta się bardzo ciężko, humor jest wymuszony i nieśmieszny, a ta ciągła polityczna agitka sprawiła, że gry z firmy w której pracuje, wylądowały do kajecika "Nie kupować"

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza

Co do Urala to jakoś mi jego teksty nie wadzą, może faktycznie humor jest nieco wymuszony ale tragedii nie ma, natomiast zmieniłbym tytuł tematu na "Czy Butcher musi pisać?". Po jego rednaczowaniu jakoś się do niego zraziłem, wieczne narzekanie w Okiem Maniaka na wszystko dookoła, a przede wszystkim czytelników nie budowało mu bazy fanów, dlatego zdecydowanie Roger > Butcher.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Butcherowi nie mozna odmowic dobrego piora. Jego dawne OM, kiedy jeszcze bylo dzialem agregujacym ciekawostki z branzy, czytalem zawsze z zaciekawieniem. Ale po tym jak rednaczowal bede pamietal go juz tylko jako fana SW, pluszakow z duza glowa, Roba Zombie, multi w TloU, tatuazy, koncertow RZ, Halo i multi w battlefieldzie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że tylko ja tak sądze, ze straszny bezbek ten ural. Jeszcze w recenrzji FIFY 18 napisał, że najlepsza piłką nożna w historii i że PES co najwyżej może spać w nogach - boże jak można być takim januszem :pawel: 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Troszkę przypomina mi stylem "mistrzów" recenzji z dawnego konsolowego czasopisma

GameStation

, które samo w sobie było ok, ale było tam kilku osobników, którzy swoimi reckami/opisami potrafili obrzydzić najlepszą nawet grę. Już nie wspomnę o wojenkach konsolowych, które toczyły się na ramach owego czasopisma.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...