Jump to content

Total War: Three Kingdoms


Frantik

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

no ja poczekam na przecenę. thrones of Britannia wziąłem na premierę ale cena była niższa. Tutaj widzę 200 zł .... poczekam. Anno kupiłem w tej cenie a nawet jeszcze więcej niż 4 h nie pograłem xD Fajnie że wydają tak różne tematycznie i graficznie gry z tej pod serii total war. Thrones of Britaniia miała fajne smaczki graficzne i ta widzę też stylizowana. 

Link to comment
  • 1 month later...

Gram od wczoraj i :banderas:. Ta gra to najlepszy total war od shoguna 2. Wprowadza też tyle nowości co rome 1. Pewne schematy zachowań wyuczone z wcześniejszych części od razu musiałem do kosza wyrzucić. Tej gry trzeba troszkę uczyć się na nowo to bardziej rewolucja niż ewolucja ale w dobrą stronę. 

 

Mamy chociażby pojedynki bohaterów (w kampanii fabularnej 3 królestw) co potrafi nawet przy przewadze sił przeciwnika przechylić szale na naszą korzyść. 

 

Wspaniałe drzewka rozwoju i rozbudowa prowincji. Nigdy nie było to tak rozbudowane a jednocześnie tak ładnie i przejrzyście przedstawione. 

 

W ogóle gra jest przyjazna nowym dzięki naprawdę inteligentnym samouczkom. 

 

Graficznie po prostu bajka. Już thrones od Brytania było stylizowane ale to jak tutaj oddają styl chińskich malowidł coś wspaniałego. Drzewko rozwoju to dzieło sztuki. Dubbing na wysokim poziomie (jest chiński) a muzyka to top strategiczny. 

 

Czy polecam? Jeszcze jak! Więcej napiszę jak przejdę przynajmniej raz kampanię fabularną

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.