Opublikowano 21 listopada 202521 lis Nie ma znaczenia kiedy kupisz,to będzie rosnąć w nieskończoność bo drukuja i będą drukować.
Opublikowano wczoraj o 14:15 1 dzień Bez licencji wypad z EU.Ktoś z was kupuje Bitcoina czy czekacie na mocniejsze spadki?
Opublikowano wczoraj o 18:57 1 dzień U mnie z kasą ostatnio trochę słabiej, ale tak kupiłem za kilka stówek. Czekam na 55 i 50, wtedy będę lądował ile się da.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.