Skocz do zawartości

100 milionów bitcoinów


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
On 7/10/2023 at 3:50 PM, izon said:

Obstawiam, że coś pójdą teraz w górę np. 33k, potem jebniecie na jesieni i potem zawieruchę w okolicach halvingu. 

Też tak obstawiałem,przy 33 k sprzedałem,dziś jak patrzę jak dochodzimy do 44 to nieźle mnie zakręcili.

Teraz się boję wejść w rynek bo BTC potrafił zrobić korektę po 30% nawet.

Będzie beka jak nie będzie żadnej korekty do 60 k bo większość wie,że przegapiła pociąg.

Chociaż sentyment bardzo łatwo w krypto zmienić.

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, Sedrak said:

 Jedyna obawę jaką mam czy jak sprzedam to jak przyjdzie bessa spadnie do takich poziomów, że opłaca się będzie się robić nowe zakupy, 

W bessie nurkujemy po 90-70% więc spokojnie, zrobisz zakupy.

Zresztą to jest gra,ktoś musi sprzedać aby ktoś kupił.

Kogoś trzeba będzie przestraszyć.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, KarolJanuszGejmingu napisał:

Też tak obstawiałem,przy 33 k sprzedałem,dziś jak patrzę jak dochodzimy do 44 to nieźle mnie zakręcili.

Teraz się boję wejść w rynek bo BTC potrafił zrobić korektę po 30% nawet.

Będzie beka jak nie będzie żadnej korekty do 60 k bo większość wie,że przegapiła pociąg.

Chociaż sentyment bardzo łatwo w krypto zmienić.

Ja nic nie sprzedałem, ani BTC, ani ETH, realizuje część zysków na Altach, reszta niech leży 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 7.12.2023 o 18:08, KarolJanuszGejmingu napisał:

W bessie nurkujemy po 90-70% więc spokojnie, zrobisz zakupy.

Każda kolejna bessa wydaje się mniej spektakularna od poprzedniej, coraz mniej ludzi wierzy, że bitcoin spadnie "do zera", wielu nastawia się, że wzrosty wrócą po pewnym czasie. Następna bessa może być traktowana bardziej jako okazja

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MaZZeo napisał:

Czy to już ta oczekiwana od lat hossa? :banderas:

 

jeszcze ulica chyba nie gada o btc to moze jeszcze nie jest ;) 

 

muszę w końcu odzyskać dostęp do swojego konta na giełdzie bo po zmienia telefonu nie działa mi 2FA, a widzę btc i eth urosły 3.5 razy od czasu jak je kupowałem ;) ekspertem nie jestem, ale zakładałem że górka będzie gdzieś 2-3 miesiące po halvingu, ale może warto już zrealizować częściowo zyski...

Odnośnik do komentarza

Ulica to się zastanawia jak kredyt spłacić a nie jak kupić BTC.

BTC zaraz dojedzie do ath a ulicy kompletnie nie widać, żadnej ekscytacji.

Nie ma nawet porównaniania do 2021

 

BTC to zabawa już dla dużych chłopców z dużym kapitałem,te pompy nie są powodowane przed ulicę.

Zresztą zobaczcie na alty większość z nich laguje strasznie za BTC.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.02.2024 o 17:03, KarolJanuszGejmingu napisał:

Ulica to się zastanawia jak kredyt spłacić a nie jak kupić BTC.

BTC zaraz dojedzie do ath a ulicy kompletnie nie widać, żadnej ekscytacji.

Nie ma nawet porównaniania do 2021

 

BTC to zabawa już dla dużych chłopców z dużym kapitałem,te pompy nie są powodowane przed ulicę.

Zresztą zobaczcie na alty większość z nich laguje strasznie za BTC.

 

Alty zaczną pompować jak będzie 5-6x na bitku i ludzie posiadający "darmową" kasę będą myśleć, w co się  teraz pakować.

 

I tak zgadzam się, że "ulica" w PL spłaca teraz kredyty, ale z drugiej strony ludziom źle się nie zyje i po prostu nikt nie myśli o inwestowaniu. Myślę, że jak Bitek przebije ATH to zacznie się większy napływ nowego kapitału. Ponad to ulica to też boomersi przy kasie, którzy wolą siedzieć w złocie czy akcjach, a teraz jest duzo łatwiej kupić krypto niż kiedykolwiek wcześniej. Myśle, ze tez azjaci zrobią swoje:)

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że 4 lata temu jak się zaczynał poprzedni cykl to "ulica" nie miała kredytów do spłaty.

 

Zaraz przebije ATH, media masowe o tym opowiedzą, naganiacze i cryptoyoutuberzy już zaczęli swoją robotę i się ta "ulica" zleci. Co 4 lata to samo więc czemu miało by być inaczej tym razem.

W dniu 29.02.2024 o 21:04, Ukukuki napisał:

Forumek to ulica czy nie? 

Nie niee, tu są same grube ryby :ragus:

Wśród tej kryptospołecznośći w internecie jest takie śmieszne przeświadczenie, że jak followują jakiegoś kryptozjeba na Xie czy youtubie i czasem odpalą TradingView to już nie są "ulicą" 

TANIO TO JUŻ BYŁO HE HEEE, POCIONG ODJECHAU

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...