Skocz do zawartości

Gravel


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno jednak nie:

 

"Gravel is out now for Xbox One, PlayStation 4 and PC, alongside the Season Pass with five upcoming DLCs and a Special Edition that bundles the game and Season Pass in one package. A free demo is also planned for release later this week, offering Wild Rush mode with the Toyota Celica, Lancia Delta Integrale, Mini X-Raid All4 Racing and Mitsubishi ASX"

 

https://www.xboxachievements.com/news/news-29265-Dirty-Off-Road-Racer--Gravel--is-Out-Now--Demo-Coming-Soon.html

Odnośnik do komentarza

gra raczej średnia to i oceny nie powalają. oglądam od dłuższego czasu stream na twitchu i takie trochę sega rally jeżeli chodzi o gameplay czy styl kariery. najważniejsze że da się wygrać i człowiek nie chce się zabić po setnym restarcie odcinka. 

demo z przyjemnością obadam a pełną grę też na bank dorwę jak będzie dobre promo. 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś planuje zakup na Xboxa w tym momencie to odradzam. Multi nie działa,  w singlu gra bardzo często sie glitchu i wczytuje nas do wyścigu, ale kierowca siedzi w powietrzu bez auta i grac się nie da. Mowa o scorpio. Gra jest spoko nawet, ale dopieszczenie to ma na miarę starych gazet z grami za 19.99zł. Na szczęście wziąłem na xboxie i bez problemu zrobiłem refunda. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Dlaczego mój post usunięto bez wyjaśnien? co to ma być?

Cenzura. Pozdrawiam.

Swoją drogą, to miała być konkurencja dla Forzuni, a wyszła kaszanka z tego co dotychczas widziałem. Szkoda, bo takich gier jak na lekarstwo, ale tak jak Colin powiedział - będzie promo to się obada, bo za 140 zł to nie mam zamiaru potem kląć na siebie, że jednak dałem się skusić xD

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Matriks_1111 napisał:

Cenzura. Pozdrawiam.

Swoją drogą, to miała być konkurencja dla Forzuni, a wyszła kaszanka z tego co dotychczas widziałem. Szkoda, bo takich gier jak na lekarstwo, ale tak jak Colin powiedział - będzie promo to się obada, bo za 140 zł to nie mam zamiaru potem kląć na siebie, że jednak dałem się skusić xD

 

szok, jestem w szoku

Odnośnik do komentarza
Cytat

Na ps4 grałem w demo i jestem zaskoczony na plus, model jazdy lepszy niż w kartonowym

Grand Cienisno Szprot, dźwięk samochodów to samo.

 

notorycznie używałeś tego gdzie się tylko dało dlatego w październiku dostałeś ostrzeżenie. tutaj znowu musiałeś zupełnie niepotrzebnie to dodać więc posta usunąłem. wyświadcz wszystkim przysługę i przestań strugać debila a już na pewno skończ ten offtop.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...