Jump to content

pistaczek

Użytkownicy
 • Posts

  482
 • Joined

 • Last visited

Reputation

31 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Miasto ceramiki
 • Zainteresowania:
  Gry wideło.

Recent Profile Visitors

1485 profile views
 1. Nie ma i do końca tego roku na pewno nie będzie.
 2. Media Markt na fejsbuniu odpowiada, że zamówienia będą realizowane do 15 grudnia. Jaki otrzymasz los w loterii to nie wiem, ale żeby wygrać, trzeba grać
 3. Kupił ktoś od Media Markt na allegro? U mnie na mailu tylko świerszcze. Nic nie wiadomo.
 4. Neonet już jedzie z koksem. Zamówienie przyjęto do realizacji
 5. Gdybym był takim konsultantem i dziennie odbierał kilkanaście telefonów z durnymi pytaniami o ps5 to sam bym tak trolował ludzi. Lol https://twitter.com/MediaExpert_PL/status/1328419939091423235?s=20
 6. IMO różnica między EU i US wynika z obciążenia serwerów. Chcą to rozłożyć, żeby nie było shitstormu. Właściwie to nikt już o tym nie wspomina, ale na premierę PS5 cały PSN się zesra, aż miło. Znaczna część graczy leci na cyfrze, do tego PS+ collection. Przecież oczywiste jest, że większość podłączy się do PSN i odpali pobieranie gier praktycznie w jednym momencie.
 7. Dali jakąś informację, czy gra na PS5 i nowym xboxie będzie w 60fps w dniu premiery? Czy 30 teraz i czekanko na upgrade w przyszłym roku?
 8. Jaki masz przebieg godzinowy w graniu w 120fps, że wyrobiłeś sobie taką opinię?
 9. @balon Tego Ci raczej nikt teraz nie powie z dokładnością w 100%. Zależy też od softu w TV. Jak podłączysz konsolę to możesz sprawdzić jakie rozdziałki w jakim odświeżaniu możesz odpalić. Dopiero to da Ci gwarancję na 100%.
 10. Mniej się męczy wzrok, znacznie, ale to znacznie bardziej responsywne sterowanie, jakby zerowy inputlag. Ładniej wyglądające animacje. Brak poczucia rozrywania ekranu. VRR>VSYNC. Nie musisz mieć stabilnych, ciągłych 120fps. Mogą być spadki, ale nie odczuwasz tego jak spadków przy 60, lub 30. Każda gra zyskuje przy większej ilości klatek, w szczególności gry, w których czas reakcji jest istotny. Jescze mały edit. Możecie zapomnieć o nacisku na 120fps w nowych grach 1P. Cała pompa leci w wizualia, które widać na ekranie. 120fps nie da się pokazać na trailerze dla mas na YouTubie. Tam ma być RTX, tekstury mają wyglądać w przybliżeniu 300% jakbyś oglądał w rzeczywistości. Ma się błyszczeć i ty masz to widzieć i powiedzieć o tym koledze. Kij w twoje oko, że to wszystko w 30 klatkach na sekundę. Ma być ładnie, bo ładne zawsze się sprzedaje. Żeby osiągnąć 120fps trzeba zrobić grę z mocno obciętymi detalami, a tego nikt nie lubi (Craig drama).
 11. @FiguśDałeś się złapać na taki bait?
 12. Co to za gra ten UI, że tak sie wszyscy o niego mało nie zes*ajo? /s Pokazali konsolę, akcesoria, cenę, odtwarza nowe gry (nowe nowe, nie nowe ala microsoft), puścili preorder. Uja tam, UI najważniejsze. Sony, macie dwa dni, jak nie to anuluje trzy preordery i kupuję xbogza.
 13. Tyle kosztuje, tylko tak jak napisałeś trzeba mieć Milesa i to jest jakaś paranoja. Nie wiem dlaczego ktoś wpadł na taki pomysł, ale musi być niezłym cymbałem
 14. A ile takie GTAV będzie się ceniło na next genie? Przecież już teraz mamy BC
 15. Porównuję cenę, jaką trzeba zapłacić za pracę włożoną w remaster.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.