Jump to content

Patricko

Użytkownicy
 • Content Count

  788
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Patricko last won the day on January 6

Patricko had the most liked content!

Community Reputation

230 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Patrickosan

Recent Profile Visitors

818 profile views
 1. Patricko

  The Surge

  Przed ostatnim bossem będziesz miał info, że finał i nie można się już wrócić.
 2. Zmieniałeś dysk? Wygląda na to, że trzeba firmware wrzucić.
 3. To PS5 tylko po to, żeby kliki nabijać.
 4. Idź do sklepu i kup normalną dokładkę od Sony za 120 zł, oficjalna pod pada. Ma dokładnie to co potrzebujesz.
 5. Patricko

  Snow*Runner

  Takie zestawienie nowego że starym:
 6. Patricko

  Snow*Runner

  I kolejny, tym razem 3 minutowy, sporo nowych rzeczy pokazują: Ależ szykuje się giereczka Już nie pamiętam kiedy byłem tak podjarany na gierkę.
 7. Patricko

  Snow*Runner

  Info wyciągnięte z trailerów i bloga, ale dla kogoś kto nie siedzi w temacie non stop spoko podsumowanie. Tymczasem wleciał świeży trailer:
 8. Patricko

  Spintires: MudRunner

  Zanim ze znajomym ogarnęliśmy dźwig i układanie bali na hardcorze to była pompa w uj. Nie raz i nie dwa wywalił się dźwig, albo bale spadły po przejechaniu paru metrów, żeby wyrównać naczepę. Oby w SnowRunnerze były podobne beki.
 9. Patricko

  Doom Eternal

  Jedyna opcja to skasować save'a, grać od nowa i liczyć, że będzie ok. Albo czekać na patcha, bo muszą to poprawić. Z zabiciem demonów 8 bronami slayera też jest glitch. Trzeba zrobić double kills BFG, żeby zaliczyło.
 10. Patricko

  Doom Eternal

  Gram na UV na padzie i nie jest źle, na początku trzeba było ogarnąć mechaniki, ale jak się już wie co robi to jest rzeźnia. Najtrudniejsze są te areny Slayera, które się kluczem otwiera. Mały kibel i tona najtrudniejszych przeciwników. Ruch w tej grze to podstawa, jeśli staniesz nawet na kilka sekund to zgon. Zapierdalasz jak motorek i walisz do wszystkiego co się rusza. Super Shotgun z maksymalnie ulepszonym hakiem to chyba najlepszy upgrade. Hak podpala gościa i sypie się z niego armor, który jest tutaj na wagę złota przy takich zadymach. Jedyne co mnie w uj drażni czasami to blokujący się dash. Jeśli ktoś lub coś stoi na drodze to się zablokujemy. Ile razy przez to padłem to masakra. Jak ktoś się przyzwyczaił, że dash = nieśmiertelność, to nie tutaj. Gierka geniusz, id jak zrobi shooter to nie ma uja we wsi. Aż człowiek żałuje, jak będzie kończyć.
 11. Patricko

  Doom Eternal

  Singielek to miód nad miody, ale ten tryb online to niesamowity kasztan. Już śmierdział przy zapowiedziach, ale jak pograłem trochę w nim to wiem, że to tak wciśnięty na siłę. Nie wiem kto wpadł na pomysł tak głupiego trybu.
 12. Patricko

  Zakupy growe!

  Na bank wystarczy menu konsoli ustawić na english.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.