Jump to content

Patricko

Użytkownicy
 • Content Count

  1512
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Patricko last won the day on January 6 2020

Patricko had the most liked content!

Community Reputation

466 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Patrickosan

Recent Profile Visitors

1295 profile views
 1. Patricko

  Returnal

  W połowie gry masz stały checkpoint.
 2. Patricko

  Returnal

  Wszystko włączone, poza głośnikiem w padzie, bo i tak gram na słuchawkach. Uwielbiam to odwzorowanie kropli na wibracjach.
 3. Patricko

  Returnal

  Mówisz o dronach? Jak tylko je słyszę to chowam się w poprzednim pokoju za drzwiami. Otwieram na chwilę, strzelam i znowu się chowam. Jak jesteś w pokoju, który się zamyka to musisz za wszelką cenę znaleźć jakąś barierę lub kolumnę i się za nią kitrać i ich ściągać pojedynczo jak będą podlatywać. Jak się robi kocioł to szybko na drugą stronę i tak aż nie zejdą. W ogóle ukończyłem już całość chyba z tego z 4 albo 5 i wciąż mi brakuje tych cholernych xenoglyphów... Resztę już mam, tylko te glyphy (pipi)e. Wszystko zależy od układu pokoi i nie przeskoczysz tego...
 4. Patricko

  DualSense

  Wyładować baterie i wtedy dawać na ładowarkę. Takie doładowanie co chwilę nie jest zdrowe na dłuższą metę.
 5. Ehh, szkoda Maxa. No, ale dość długo nie było wiadomo kto zrobił źle, a kto dobrze. Mogli zjechać od razu po Hamie, ale łatwo się teraz mówi.
 6. No bo to chyba robią ludzie od oryginalnego Flatouta.
 7. Patricko

  Snow*Runner

  Ciekawe czy zrobią w końcu wersję na PS5...
 8. Patricko

  Returnal

  W 6 jest przeciwnik, który jest najtrudniejszy w całej grze wg mnie, łącznie z bossami. Chodzi o tego pomarańczowego, który podpływa i wali z łapy w mordę. Nie dość że jest szybki to jeszcze wytrzymały jak cholera. Za każdym razem się z nim męczę. Nawet Hollowseeker z trucizną, laserem i działkiem ciężko wyrabia z nim, nie chce myśleć jak inne brońki. Do tego disco kule, które walą tymi falami non stop, potrafią tak zasrać mapę, że nie ma gdzie uciekać. Jeszcze walą tymi pociskami, które niszczą kombinezon i dają usterki. To już se mogli darować... Boss przy tym to pestka.
 9. Patricko

  Returnal

  Panowie, dajcie szansę Dreadbound. To ta broń co strzela kryształkami. Na bliskim i średnim dystansie + buff na wybuchające kryształy powoduje, że wszystko zjeżdża w kilka sekund. Im bliżej się podejdzie tym szybciej strzela. Ta broń nie ma reloadu jako takiego, po prostu czeka aż wróci kryształ, a na bliskim on wraca w ułamku sekundy i można walić w nieskończoność. Hollowseeker ma niezłego konkurenta u mnie.
 10. Patricko

  Returnal

  No wiem, ale ktoś mówił że wracali goli i wesoli, więc nie używałem tego, bo co mi to da że wrócę jak nie będę miał się gdzie dobić konkretnie? Teraz w biomie 5 i 6 obowiązkowe zapisy lecą.
 11. Patricko

  Returnal

  W ogóle ktoś mówił, że używanie tego Refractora (ta maszyna do niby zapisu gracza) powoduje, że wrócimy po śmierci, ale bez przedmiotów. Dzisiaj tego użyłem pierwszy raz specjalnie i wróciłem dosłownie ze wszystkim, tak jak w momencie robienia zapisu, bronie, artefakty, pasożyty, pasek zdrowia, itd. Może wtedy był bug?
 12. Patricko

  Returnal

  Jak Ci się jego ikonka podświetli to wtedy możesz go użyć i zmienia przedmioty w sklepie. Nie wiem czemu, ale czasami mi to po prostu nie działało, nawet jak dało się użyć. Pewnie bug jakiś.
 13. Ciekawe jakie pakiety będą u nas. Jak w normalnej cenie to można pomyśleć, szczególnie że transmisja obejmuje kilka różnych kamer. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.
 14. Patricko

  Returnal

  W 5 nie ma bossa [emoji14] Jest jeszcze mniejszy portal dla Hollowseekera, który strzela pociskami i do tego trucizna. Jak się trafi te 3 buffy, to jest sieczka.
 15. Patricko

  Returnal

  No, dla mnie reszta walki bez problemu, ale te początki 2 i 3 fazy to dostaje oczopląsu. Co do designu bossów to wg mnie grajek w 4 biomie wymiata. Ten moment jak się wchodzi na górę, muza coraz głośniejsza, na słuchawkach majstersztyk.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.