Jump to content

Patricko

Użytkownicy
 • Content Count

  937
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Patricko last won the day on January 6

Patricko had the most liked content!

Community Reputation

298 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Patrickosan

Recent Profile Visitors

956 profile views
 1. Patricko

  Far Cry 6

  Dzieciak bardziej sugeruje jakiegoś bossa, który używa ich do wydobywania czegoś tam pewnie. Setting miał być wzorowany na FC3, czyli powrót do tropików.
 2. Patricko

  NETFLIX

  F is for Family - niesamowita beka. Początek miałem trudny, ale dałem mu szansę. Teraz kończę 4 sezon i już dawno tak nie lałem. Miejscami humor na poziomie South Parka. Widziałem też Chłopaków z Baraków w wersji animowanej, ktoś już to oglądał?
 3. Patricko

  Far Cry 6

  Byle Gusa nie uyebali w połowie gry, tak jak w FC3.
 4. Patricko

  NETFLIX

  Początek był spoko, ale zamiast iść w bardziej mroczne klimaty to zrobili z tego jakiś typowy serial dla nastolatek. Jak jeszcze zobaczyłem, że w ostatnim sezonie tańczą i śpiewają to widziałem, że polecą na łeb i chyba się nie pomyliłem. Przynajmniej może zamkną jakoś sensownie serię w tym ostatnim sezonie.
 5. Własna fabryka to takie lekkie rozwinięcie rozwoju, który był od dawna już. Rozwijasz fabrykę i masz po prostu więcej punktów, szybsze upgrade, mniejsze ryzyko porażki przy nowych częściach. To samo było wcześniej tylko w innym miejscu. Fajnie, że coś wprowadzają, ale to wciąż mało, żeby michałek w ogóle drgnął. Ta gra to po raz kolejny kopia poprzedniej wersji. Klasyczne bolidy wciąż w dupie.
 6. Nowa okładka PS Magazine, ale co ważniejsze to to co jest w lewym dolnym rogu. Logitech G29 wśród wszystkiego co ma być na następną generację. Czyżby poszli po rozum do głowy i stare sprzęty będą działać? Jeśli tak to bajeczka.
 7. Patricko

  Ghost of Tsushima

  Niby tłumaczyli to, że to jakieś heavy arrows czy heavy bow. Co nie zmienia faktu, że komedia jest. Może to poprawią jeszcze.
 8. O ile bieganie po ścianach jeszcze jakoś mogę zrozumieć, tak tego już nie bardzo. Pytanie czy wróci na nowej generacji, czy całkowicie wywalili...
 9. Przeważnie oglądałem te ze SkySports. Polskie były tragiczne. A gdzie to różnie, połowa stron jest zamykana non stop więc po co Google "F1 SkySport stream" i jazda.
 10. Patricko

  Snow*Runner

  Mudrunner wjeżdża na mobilki [emoji1787]
 11. Patricko

  Outriders

  Ta gra to takie bieda Destiny i Division bez otwartego świata, czy bardziej jak Monster Hunter z broniami? Bo jak zobaczyłem ten hub tylko dla solo gracza i wypad na misję to mocno zaleciało MH. Oczywiście o takim poziomie craftu jak w MH można pomarzyć, ale pytanie czy to w ogóle ten gatunek. Cały czas myślałem, że to taki generic shooter z paroma misjami na krzyż, kiepskimi postaciami i fabułą która nie istnieje. No i na boga... 3 osoby online? Czy my się cofamy w rozwoju czy im się większych map nie chciało projektować.
 12. Patricko

  Snow*Runner

  American Wilds to wciąż stary Mud tylko na innych mapach z kilkoma nowymi ciężarkówkami, tyle [emoji39]
 13. Patricko

  NETFLIX

  Jeden z lepszych seriali ostatnimi czasy. Każdy sezon lepszy od poprzedniego. Ostatnio tylko Mr Robot mi tak dostarczył, a teraz Ozark. Oby finał był gruby. Coś czuję, że będzie starcie z Ruth, Darlene i całą ekipą z Meksyku.
 14. Patricko

  Snow*Runner

  Ta gra potrzebowała jeszcze spokojnie 2-3 miesiące roboty. Chociaż jak tak patrzę na ich tempo to i pół roku mogłoby nie wystarczyć. Najlepsze jest to, że jak wjadą dlc to pewnie problemy z łataniem zaczną się na nowo.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.