Jump to content

Patricko

Użytkownicy
 • Content Count

  1231
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Patricko last won the day on January 6

Patricko had the most liked content!

Community Reputation

370 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Patrickosan

Recent Profile Visitors

1117 profile views
 1. Dreamcasta zabiło piractwo, a nie cena. Konsola była cudowna mimo wszystko.
 2. Trofea są już znane od miesiąca chyba [emoji14] Na stronie PowerPyxa można znaleźć.
 3. Jeśli loadingi są takie jak na reszcie konsol to nie [emoji14]
 4. Dodałbym, że to jeden z najciekawszych sezonów ostatnich lat. Niestety od 2021 znów szykuje się monotonia.
 5. RTV to sobie wałek zrobiło i wszystko między swoich rozdali co mieli. Ha tfu na nich.
 6. Zrobią mu nowe i jeszcze będzie bardziej zadowolony.
 7. Patricko

  Destiny 2

  Nope, Thousand Voices zjadą ją. Jeśli chodzi o czysty dps to jest niewiele lepsza od jakiejś dobrej legendy. Ludzie narzekają, że po prostu ssie i na bossów się nie nadaje. Tutaj wątek z porównaniem dla niedowiarków:
 8. Patricko

  Destiny 2

  Raid fajny, klimacik i lokacje bardzo spoko, ale żeby go farmić po kilkanaście razy? No nie wiem... Do tego ta egzotyczna rakietnica okazała się i tak paździerzem. Zresztą dostałem PS5, więc marnować je na Destiny to zbrodnia w biały dzień [emoji14]
 9. Odznaczyłem tam wszystko co tylko można, ale upewnię się jeszcze raz jak wrócę z roboty.
 10. Jeszcze jedno pytanie. Na PS4 miałem ustawione, że po 1 godzinie braku aktywności konsola po prostu wyłączała się całkowicie, no chyba, że ustawiłem zasilanie na USB to wtedy przechodziła w tryb czuwania. Na PS5, pomimo ze nie mam nic ustawione to po 1 godzinie przeszła i tak w tryb czuwania. Czy jest jakaś opcja, żeby się całkowicie wyłączała, czy niestety zawsze będzie przechodzić w tryb czuwania?
 11. Kilka portów USB potrzebuje, bo tak jak mówię nie ładuje tam tylko padów. Ładowarki telefonów mają jeden port co mi nie pasuje.
 12. Witam. Mam takie pytanie odnośnie ładowania padów. Do tej pory używałem klasycznej i oryginalnej ładowarki z czasów PS3, która miała takie parametry: Input 100v-200v 0.15A 50/60 Hz Output 5V 500mA Tak się prezentuje na obrazku: Za czasów PS3 i PS4 działała jak złoto. Niestety wczoraj podpiąłem swojego DualSense'a na noc i rano wstaję, a on dalej się ładuje. Odłączyłem, sprawdziłem i niby był naładowany na full. Domyślam się, że wyjście 500mA jest już za małe na tego pada. Szukam jakiejś fajnej ładowarki, z jednej strony do siec
 13. Tak samo, czyli oznaczasz główne tam gdzie ktoś ma korzystać z Twoich gier, a Ty grasz na swoim koncie na drugiej bez problemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.