Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

everspace1.jpg

 

Jako że gierka miała wczoraj swoją premierę na PS Store, stała się moim realnym obiektem zainteresowań. Mam więc kilka pytań:
Grał/gra ktoś? Jak to się sprawdza w praniu ten cały roguelike? Gramy kilka godzin, zgon i wszystko od nowa, czy progres jest w jakiś sposób archiwizowany?
No i czy będzie wersja fizyczna? Bo jak na razie tylko cyfrówka.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To że akcja obydwu gierek dzieje się w przestrzeni kosmicznej, nie oznacza, że jedno jest uboższą wersją drugiego :)
EVESPACE to przede wszystkim shooter, nastawiony na... survival w kosmosie. Eksploracja, zbieractwo, crafting, by ulepszyć statek i dotrzeć jak najdalej - takie trochę Soulsy w kosmosie, tyle że z każdym zgonem zaczynamy od początku. Kusi, bo uwielbiam te kosmiczne klimaty, ale 124zł za wersję podstawową, a ponad 160 za wersję z dodatkiem to nie są ceny, które zapłaciłbym za cyfrówkę :) 

@Figuś Oj tam oj tam... Ja mam takie gierkowe ADHD, że lubię odpalać ciągle coś nowego. Co prawda kac po nieukończonych tytułach mocno mnie później męczy, ale odpalenie nowego tytułu bardzo go łagodzi :D
No ale dobra, przekonałeś mnie - daj mi tylko jakiś sposób na szybką kasę w ELITE ^^

Odnośnik do komentarza

Trailer zachęca do zakupu... 
 

 

Kurde, w sumie to mam trochę tych kosmicznych gierek. ELITE rozgrzebane i mnie znudziło, aktualnie pykam w Mass Effect Andromeda, a jeszcze przecież jakiś czas temu w PLUSie było Rebel Galaxy. Korci ten zakup EVERSPACE, bo lubię te klimaty. Gdyby była wersja pudełkowa to już dawno bym grał, a tak tylko fakt, że to cyfrówka, powstrzymuje mnie przed natychmiastowym wydaniem kasy :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Promocyjne 32zł u Gabena na Summer Sale'u kusi, aczkolwiek pytanie zasadnicze: ile w tym rogaliku jest rogalika? Istnieje jakiś progres, który zdobywamy i nie przepada po zgonie, czy tak sobie ot za każdym razem zwiedzamy kompletnie losowy zestaw "światów" ze wszystkim od zera? Fabułę do skończenia jakąś to to ma, czy jak wyżej?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...