Skocz do zawartości

NBA Live 19


Kolos28

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna udana odsłona NBA.

Niektórzy uważają, że w przyszłym roku poważnie zagrozi 2k ale są i tacy co uważają, że już w tym roku jest to poważny konkurent NBA od 2k.

Co by dużo nie mówić to już poprzednia odsłona Live wróciła na dobre tory a w tym roku jest jeszcze lepiej.

 

Zostały dodane nowe animacje pozwalające na większą kontrolę oraz swobodę w wykonywaniu zagrań.

Nie wątpliwe oprawa graficzna stoi na wyższym poziomie od 2k19 a cała otoczka jest na licencji ESPN.

Jest też sporo trybów, które zapewniają masę godzin dobrej zabawy.

 

Demo gry jest już od jakiegoś czasu dostępne a w nim do wypróbowania czekają na nas Boston Celtics i Golden State Warriors. Nie zabrakło dwóch żeńskich drużyn.

Jeśli macie dosyć mikrotransakcji w 2k to może warto znaleźć jakaś alternatywe?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Nie - wystarczy NBA Live 2019. EA zrobiło naprawde spory progres - zarówno pod względem animacji, grafiki jak i samego gameplay'u. Tryby gwiazdy został dla mnie znacznie lepiej rozwiązany - nie jest monotonnie jak w 2k. Tutaj w zasadzie mamy cały pakiet trybów - możemy robić w każdej chwili co chcemy, podbijać boiska streetbolowe, starać sie dostać do NBA, grac online z innymi, zaliczać ograniczone czasowo eventy, do tego wszystko jest powiązane z Court Battles, gdzie skolei tworzymy własne boisko, drużynę, z graczy którzy dołączyli do nas podczas wyzwań kariery i gramy przeciwko druzynom innych graczy na ich zasadach! Boiska są oczywiście w pełni customizowane:

Dnc8PU8W0AAwYhI.jpg

Dnr27JTUYAAldpr.jpg

 

NIe ma tutaj co prawa jakiejś mocnej ścieżki fabularnej, ale szczerze mówiąc po 2k17 to dla mnie jest sporym plusem!

 

Co do rozwoju naszej gwiazdy jest także zupełnie inaczej niz w 2k. Już podczas tworzenia możemy wybrać na jakim zawodniku chcem wzorować swoją karierę, jakim stylem będziemy grać - o pkt rozwoju, specjalne pkt stylu, animacji jest także znacznie łatwiej niż w 2K. Tatuaże, buty, ciuchy - no czuć, że tutaj developer nie postawił wszystkiego na głowie tylko dla mikropłatności!

 

Niedługo testy online, ale już po trybach offline mogę zdecydowanie polecić, zwłaszcza, że gra kosztuje teraz 86 zł!

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Online działa znakomicie i nie trzeba czekać 10 minut przy boisku, żeby na nie wejść xD, głównie gram w Street Ball - 3 vs 3, 5 vs 5 - no nie spodziewałem się, że jeszcze wrócę do NBA, i to Live, które dla mnie po raz pierwszy jest lepsze niż seria 2K! Świetnie połączone tryby i to co najważniejsze - normalny, uczciwy sposób rozwijania naszej gwiazdy.

Edytowane przez easye
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam prośbę tworze swojego zawodnika i aby zeskanować swoją twarz muszę ściągnąć apke.Wchodzę do sklepu play zasysam Nba Live 19 Companion skanuje twarz. Twarz zeskanowana.

kmzls1yi2s83_t.jpg

 

W obu przypadkach jak klikne to odsyła do zassania apki. Tylko to wszystko już zrobiłem.

5j3vhjrsjryv_t.jpg

 

 

Co do gry kupiłem ostatnio za 39 zł w ps store.Od x lat kupowałem  pod koniec sezonu zawsze 2K serie jak potaniała bo zawsze myślałem ze rządzi a tu jednak okazało się że seria od EA odrobiła lekcje.
Gra świetna może troche bardziej arcadowa ale mimo to nie przeszkadza mi.Jeśli ktoś się zastanawia lub może nie wie ze aktualnie na PS4 lub Xbox One można zakupić wersje cyfrową własnie za niecałe 40 zł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...