Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.11.2018 o 01:34, PlastikowySmalec napisał:

Dla mnie drybling prawą gałką w tej fifie to jakieś raczysko i nie rozumiem tego... dużo przez to przegrywam bo nie mam nawyku, zawsze grałem w PES a tam nie było takiego czegoś.

Co? Przecież normalnie masz kiwki w PESie prawą gałką. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

No tak jest ale nie używa się go aż tyle co w fifie, inny silnik, w PES dużo robi wyminięcie lewą gałką bez większych sztuczek a w fifie średnio się to sprawdza.

A to prawda, bez opanowania berba spina czy ball rolla to nie ma co podchodzić do grania w te grę. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie na ŚO z ligi włoskiej > Benatia czy Bonucci

 

Bierz Benatie. W tej fifie jest bardzo op

 

Wczoraj sie odyebala rzecz niemozliwa. Do meczu o golda 1 podchodzilem z bilansem 19-5, mialem 6 meczow zeby wygrac jeden, w sumie to nawet myslalem o elicie 3. I co? I 6 spotkan pod rzad w pisde xDDDD Hit, ale wiekszym hitem jest to ze dostalem 6 typow pod rzad mega ogarnietych. Nie ze przegrywalem a mialem 100 sytuacji. W kazdym meczu bylem slabszy i zasluzenie przegralem ale kur wa co to ma byc xD od 3 edycji nie przegralem chyba 6 meczow pod rzad xD EA ladnie mnie wydymalo tym dobieraniem przeciwnikow. Trudno ale sprawdzi sie nagrody za golda 2 :D

 

btw po 50 meczach moge powiedziec ze Cristiano to najwiekszy zawod w tej fifie jak narazie. W poprzedniej byl bogiem, tutaj gralo mi sie nim tragicznie. Idzie w pisdu na sprzedaz tylko nie wiem kiedy bo ceny zaczynaja wariowac przed black fridayem

Odnośnik do komentarza

A mi właśnie CR7 chodzi niesamowicie. W tym FC zdobył mi w 17 meczach 26 goli a do tego kilka razy mnie wywaliło, więc ratio powinno być znacznie lepsze. Najlepszy zawodnik jakim grałem w tym roku. Żałuję, że zaczynałem FC gorszym składem, byłaby szansa na lepszą rangę, a tak to rozegrałem moim głównym składem tylko 17 meczów które mi zostały. Jakby ktoś był ciekawy do czego udało mi się uzbierać to mowa o takim czymś:

U33cxhf.jpg

Edytowane przez KamileQ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, KamileQ napisał:

A mi właśnie CR7 chodzi niesamowicie. W tym FC zdobył mi w 17 meczach 26 goli a do tego kilka razy mnie wywaliło, więc ratio powinno być znacznie lepsze. Najlepszy zawodnik jakim grałem w tym roku. Żałuję, że zaczynałem FC gorszym składem, byłaby szansa na lepszą rangę, a tak to rozegrałem moim głównym składem tylko 17 meczów które mi zostały. Jakby ktoś był ciekawy do czego udało mi się uzbierać to mowa o takim czymś:

U33cxhf.jpg

 

Gurwa i to jest sklad. Jak ci Seedorf chodzi? Lepszy od Pogby?

 

w grze masz 41212?

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, 41212, a jak widzę że koleś mnie ciśnie to 4231, Kante i Seedorf CDM. Moim zdaniem Seedorf to największy kozak w tej pomocy. Stylem gry przypomina Kante ale ma fajne strzały, dobre podania i jest silniejszy. W obronie bardzo podobny do zawodnika Chelsea, piłka często po prostu trafia mu pod nogi i zaczynam kontratak. :D Seedorf na CM lepszy niż Pogba moim zdaniem, bardziej wszechstronny, ale jeżeli chodzi o ofensywę to chyba więcej atutów, choć nieznacznie ma Pogba. Co do Kimpembe - jest okej, ale brakuje mi kilkudziesięciu tysięcy do jego wersji UCL. Grałem tą ulepszoną wersją i różnica jest zauważalna.

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza

No dzisiaj to piękne było, gościu kontuzjowany, z krzyżykiem, leci akcja, dośrodkowanie, ten kontuzjowany przyjmuje piłke, przepycha jednych z najlepszych obrońców w grze czyli Chielliniego, przepycha Benatie i strzela. Po strzeleniu gola od razu zmiana bo widocznie samo mu się włączyło że nie da rady nim grać hahahahaha. Tym gościem był Lucas Vazquez czyli ogólnie kapiszon z metra cięty hahahah

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PlastikowySmalec napisał:

Widzę że nie tylko ja mam dosyć, w sumie pograłem trochę, 350 meczy online w 2 miesiące...

 

Nie dziwię się, że masz dość, trzeba sobie dawkować, ja mam rozegranych ok. 50 meczów, gram co drugi dzień po kilka meczyków i jest zayebongo. Nawet nie widzę sensu grać częściej skoro nagrody dostaje się dwa razy w tyg (Rivals i Squad Battles). Zbieram sobie powoli drużynkę i pukam do 5 dywizji ;)

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...