Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zarejestrowalem juz wczesniej bo mialem pkty z grania w DR ale fakt to jest turbo chuyowe, mogli zostawic tak jak bylo ze jak jest osiagnieta wymagana ranga to automatycznie dolacza do LW. No pogram troche glownie zeby sobie dawkowac pomalu RDR2 ale wczorajsze 'nagrody' za lw, dr i paczki z sbc mnie ostro zniechecily xd

Odnośnik do komentarza

Mi po wczoraj jakoś zginęła chęć i motywacja. Pomijając słabe paczki, to w sumie mam już skład i nawet nie wiem na co zbierać. I w sumie co roku to samo, miesiąc - dwa jak głupi dzień w dzień, potem sprzedaż składu, kupno paczek i koniec przygody z fut

Odnośnik do komentarza

Ta gra to jest xddd gralem na totalnej wyj ebie, nawet do tego stopnia ze 3 mecze w piatek odpuscilem w 20min jak widzialem ze rywal cos tam gra i strzelil mi bramke. W pewnym momencie bilans to byl 5-4 wiec kabaret. Ostatecznie skonczylo sie na 20-6 czyli najlepszy wynik w tym sezonie :reggie: 4 mecze zostawiam chociaz jest realna szansa na elite ale szkoda czasu. Dodatkowo z nudow zrobilem sbc o Ferdinanda. Nawet kozak i po paczkach wyszedl mnie 700k wiec taniej niz jego srednia wersja.

 

Suarez i Ronaldo pewnie z informem wiec moze pan jezus zesle mi ich z nagrod xD taki chuy

 

Ogolnie im na wiekszym luzie sie gra tym wiecej rzeczy wychodzi

Odnośnik do komentarza

Gratulacje. ;) To prawda, im większy luz tym lepiej idzie. Ja zacząłem WL na sporym luzie, doszedłem do 9-0 i zaczęła się spina straszliwa, bo liczyłem że może o elitę powalczę. Skończyło się tak, że dobiłem do golda 3 i dałem sobie spokój, mimo że 8 spotkań zostało w zanadrzu. 

Edytowane przez KamileQ
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PiPoLiNiO napisał:

Znowu nagrody za SB i preorder to dno. Chyba im droższy skład tym większy szajs wyskskuje.

 

Tak może być, albo przelicza piłkarzy plus coinsy więc paczki chyba już nie dla nas. Mój najlepszy traf - dwa tygodnie temu Lloris i poszedł za 80k. OD tej pory otworzyłem dużo więcej paczek za SBC i champions i rv i kicha totalna nie wiem czy nie brać 50k następnym razem...

Odnośnik do komentarza

Imo patche tylko psuja gre. Dzis znowu wyszlo, niby przewrotki. Ale co z tego jak suwaki pomieszali i jest zolwie tempo, granie z klepki graniczy z absurdem. Zauważyłem ze nawet podbili te automatyczne przechwytywanie. Gra sie ciulowo. Ten silnik imo sprawdza sie na pelnej kuhwie. Nie podoba mi sie no ale gram bo nie ma nic innego, a nie czej.. RDR2 :ragus:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...