Jump to content

PiPoLiNiO

Użytkownicy
 • Posts

  2281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PiPoLiNiO last won the day on April 17

PiPoLiNiO had the most liked content!

Reputation

426 Wybraniec

About PiPoLiNiO

 • Birthday 12/03/1987

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Człuchów
 • GamerTag:
  PiPoLiNiO
 • PSN ID:
  PiPoLiNiO
 • Nintendo ID:
  PiPoLiNiOPL

Recent Profile Visitors

1684 profile views
 1. Może ktoś opisać o co chodzi? To jakiś dzielenie konta jak na xbox? Jestem nowy w rodzinie i nie bardzo łapie jak działa ten ekosystem...
 2. Tak. Jak inaczej [emoji16]
 3. Bez przesady. Jak w 2 tygodnie nie wyłapiesz wad to potem też nie.
 4. Nie da się trafić idealnego. Zawsze coś jest widoczne. Mniej lub bardziej. I sztuką jest trafić na jak najmniej [emoji1787][emoji1787]
 5. 2 tygodnie z 77C1. Cóż, jest dużo lepsza sztuka niż ostatnio. Szachownica na białym ledwie widoczna, banding podobnie. Jedynie zafarb na białym na różowo. Czyli taki standard. Niestety. Ale doświadczenie i zdjęcia z forum AV mówią, że i tak jest okej. Oczywiście po przejściu z 65, efekt wielkości trwał jakieś 3 dni i już wiem, że mogliby wprowadzić w końcu coś powyżej 90, bo zmiana na 83 mija się z celem. Jeśli chodzi o całą resztę to cóż. Ideolo. Pilot i system LG to najlepsze co przytrafiło się telewizorom. Aczkolwiek jak ktoś używał starszych modeli to będzie musiał się przyzwyczaić do nowego menu. O jakości obrazu nie będę pisać, bo jak ktoś nie zobaczy oled w domu po ciemku to i tak nie zrozumie. Napiszę jedynie, że jest dużo jaśniej niż w 65B. I co najważniejsze, w tym roku wyeliminowali przygaszanie w ciemnych scenach oraz przy graniu w FIFA. Także algorytm zapobiegający wypalaniu działa milion razy lepiej i nie powoduje mgły wokół obiektów jak to było w każdym modelu do tej pory.
 6. Nie no, w bambuko raczej nikt Cię nie zrobi. Chodziło mi o możliwość zwrotu bez wysłania. Bo odesłanie oled kurierem to zdeka ryzyko. Wolę móc oddać w sklepie na miejscu.
 7. Jest jakiś błąd od 2 dni z tymi napisami.
 8. Podziwiam za kupowanie oled z allegro i liczenie na farta, że sztuka będzie okej. Jak chcecie to mam ziomeczka co ma sklep i dowozi. Ceny ma niższe. Przykładowo 77 kosztuje 15,u niego za 13. 83 cale normalnie 23500,u niego 22. Polska dystrybucja normalnie. Ma sklep RTV. Ale i tak wolałem przepłacić z Media Expert żeby móc to potem oddać, bo do niego mam 300 km.
 9. Jedyny prawilny zestaw kolorystyczny w jakim powinna być sprzedawana ta konsola. Dzięki [mention=13700]amer[/mention].
 10. Ale popup jest dalej nawet w 30 fps. I to już jest paranoja na xsx.
 11. Dokładnie miasto podobne, menu identyczne, protezy nogi? Wtf... I ten popup nawet w 30 fps. Komedia. Superszybki dysk i ładowanie krzaków przed autem [emoji2962][emoji2962][emoji2962]
 12. CX nie widziałem także nie wiem jak gra
 13. Odpaliłem BF. U mnie jest podobnie. Duch za bronią. Także luz. To specjalny hiper efekt BF [emoji1787][emoji1787]
 14. O czyszczeniu matrycy nie do Ciebie. Używałem V910, B7, B9 i C1. B9 i C1 nawet włączyłem koło siebie z tym samym materiałem. I widziałem który jest jaśniejszy. Na tych samych ustawieniach. Każdy nowszy był jaśniejszy. Nie wiem co Ty porównywałeś i na jakich ustawieniach.
 15. Bo tak właśnie było. Zwłaszcza w SDR. W hdr to się zaciera. No ale skoro kolega codziennie robi czyszczenie matrycy, to może mu się rozjaśniło [emoji1787]
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.