Jump to content

Sign in to follow this  
toaster666pl

Papierowe RPG na obczyźnie

Recommended Posts

Czołem ludzie,

 

od zawsze chciałem zagrać w jakiegoś papierowego RPG. Niestety, nie dane mi to było z wielu powodów - a to nie było to popularne, a to przeprowadzka za Odrę, bariera językowa, tym podobne. Niedawno znowu naszła mnie ochota by rozegrać sesję, kupiłem więc kości i proszę się znajomych o trochę czasu. Znajomi od dwóch miesięcy czasu nie znaleźli, zaniechałem więc dalszych prób. Szukałem też jakiś ogłoszeń na forach, w czasopismach dla polonii w Berlinie, niestety z nikłym skutkiem.

 

Dlatego postanowiłem wziąć sprawę w swoje ręce i sam założyć temat na forum o grach. No bo gdzie indziej znajdę ludzi o podobnych zainteresowaniach?

 

Jeśli więc jesteście z Berlina, mówicie płynnie po polsku i macie ochotę na sesję RPG - dajcie mi znać. A jeśli nie jesteście z Berlina ale żyjecie na obczyźnie i szukacie rodaków do sesji, odezwijcie się. Zacznijcie szukać. Kto wie, może w waszej okolicy znajdziecie nowego znajomego.

Share this post


Link to post


Znam ten ból ;)
Może spróbowałbyś jednak sesji przez skype, albo PBF? Nie jest to może to samo co wspólne zasiądnięcie w ciemnym pokoju i popijanie piwka do gry, ale zawsze to pewna namiastka. Albo lepiej poszukaj na forach RPG-owych, a nie tutaj, bo wątpię, że wielu userów forumka mieszka w Berlinie. A jeszcze mniej z nich gra w papierowe RPG.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.