Skocz do zawartości

Wargroove


SwitchMan

Rekomendowane odpowiedzi

https://m.youtube.com/watch?v=CacV3hrVA9E

 

W końcu po kilku latach czekania gierka wylądowała w eshopie i od razu zajmuje 1 miejsce w rankingach sprzedaży 

Niby kopia Advance Wars czy Fire Emblem ale jednak jak się dłużej nad nią posiedzi to wachlarz możliwości taktycznych jest zdecydowanie większy niż mogłoby się wydawać. Edytor prosty w obsłudze ludzie pomału wrzucają swoje kampanie ba nawet odtwarzają mapy z oryginalnych AW czy FE ! Twórcy już zapowiedzieli wsparcie gry w postaci aktualizacji i DLC ! Gracie ? Jak wasze wrażenia ?

 

Odnośnik do komentarza

z ciekawostek bo nikt tu nie wspominal ten edytor map pozwala tez tworzyc scenariusze (wiec kampanie graczy moga nawet miec fabule) czy misje pod co-opa, dodac do tego cross play i byc moze to jeden z kandydatow do indyczka roku

 

prawda to ze druga polowa gierki jest cholernie trudna?pytanie do rayosa bo pewnie pisze recke do ppe, a mam nadzieje, ze nie pisze ja po zaliczeniu tylko kilku misji

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Ficuś napisał:

z ciekawostek bo nikt tu nie wspominal ten edytor map pozwala tez tworzyc scenariusze (wiec kampanie graczy moga nawet miec fabule) czy misje pod co-opa, dodac do tego cross play i byc moze to jeden z kandydatow do indyczka roku

 

prawda to ze druga polowa gierki jest cholernie trudna?pytanie do rayosa bo pewnie pisze recke do ppe, a mam nadzieje, ze nie pisze ja po zaliczeniu tylko kilku misji

 

recka napisana dawno temu, zapraszam do kolejnego numeru PE :-). jest ciezko i to nie od polowy a duzo wczesniej sie robi trudno. trzeba wiedziec co sie robi bo czasem jeden blad moze nas kosztowac kilkadziesiat minut gry w plecy.  w razie problemow mozna dowolnie omdyfikowac poziom trudnosci, ale zablokuje to mozliwosc zdobycia wiecej niz 1 gwiazdke za mapke 

Odnośnik do komentarza

Tak jak Rayos pisze, już wcześniej (koło 3 aktu) zaczynają się problemy. Niektóre misje niestety wymagają rozegrania ich co najmniej raz, żeby poznać wygrywającą strategię (np. kiedy i z jakiego kierunku pojawiają się jednostki przeciwnika). Inaczej ciężko jest wygrać. W 4 akcie praktycznie wszystkie misje już tego wymagają, nie ma miejsca na jakieś pomyłki. Dla mnie to nie jest jakiś duży problem, jestem fanem Advance Wars 1&2 i dostałem świetną kopię, z lekko zmienionymi niektórymi mechanikami (nie ma łączenia nadszarpniętych jednostek oraz wchodzenia na budynki, jest za to odnawianie jednostek za kasę, są dowódcy są na planszy). Interfejs jest czasami irytujący - łatwo jest przez przypadek zakończyć turę, łatwo jest ruszyć się jednostką i zakończyć ruch bez akcji, tabelka z informacją przeciwko jakim jednostkom dana jednostka jest słaba/silna jest kompletnie nieczytelna (ikonki o rozmiarze 5x5 pikseli to przesada). Podobno nowy patch ma sporo rzeczy poprawić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...