Jump to content

Gromit

Użytkownicy
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gromit last won the day on April 27 2018

Gromit had the most liked content!

Community Reputation

194 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  gromitski
 • Nintendo ID:
  gromitski

Recent Profile Visitors

805 profile views
 1. Gromit

  Cadence of Hyrule

  Na marginesie dodam, że gierka ma zepsuty licznik czasu. Nabija godziny nawet, gdy Switch jest uśpiony. @zdrowywariat jest szansa na przebicie 1000h w gierce
 2. Gromit

  Cadence of Hyrule

  Bierz nie (pipi)
 3. Gromit

  Cadence of Hyrule

  Nie grałem w Crypt, ale jak dla mnie gierka jest mega spoko pod tym względem, a jestem dosyć przeciętnym graczem. Na początku oczywiście ginie się często, ale jak już załapałem o co chodzi i jak postępować z przeciwnikami, to z gaczyna iść gładko. Jak już wskoczy więcej serduszek i lepsze bronie, to już w ogóle można hasać po Hyrule w rytm beatu bez większego problemu.
 4. Gromit

  Cadence of Hyrule

  Póki co indyk roku jak dla mnie. Cudowny mariaż z Zeldą, skakanie po mapie daje mnóstwo satysfakcji. Widać wpływ BOTW na niektóre elementy gry, duch przygody jest wyraźnie odczuwalny. Moim zdaniem must-have dla wszystkich posiadaczy Switcha.
 5. Gromit

  Pokemon GO

  Potrzebuję nowego frienda. Mój kod: 0793 2081 6545. @Labtec my chyba nie byliśmy jeszcze pokemonokumplami, mógłbyś dodać?
 6. Gromit

  tetris 99

  To chyba inne info niż to wyżej - teraz dodadzą lokalny multiplayer. Super
 7. Gromit

  Astral Chain

  Z nikim nie pomylił
 8. Wyedytowałbym jeszcze "for" na "forów"
 9. Gromit

  Pokemon GO

  @Raptor nie, dociągnąłem znajomość z 40 randomami z reddita do ultra friends robiąc oba etapy na jajkach. Wrzuciłem mój numerek na reddicie, ludzie mnie pozapraszali, potem wysyłają prezenty a ja je w miarę regularnie odbieram, a jak się da, to sam coś wysyłam.
 10. Gromit

  Pokemon GO

  Stackuję znajomych z reddita i hurtowo nabijam znajomość z 20 osobami na jednym jajku Zrobiłem w ten sposób skok z 36 poziomu na prawie 38. Zagul dobry cwaniak, bawi się ze mną w mindgame. Nie zauważyłem, że zostały nam dwa dni i nieopatrznie wysłałem prezent. Teraz on czeka, aż wyślę kolejny do nabicia best friends xd zagul jeśli to czytasz to po moim trupie
 11. Przy okazji Directa o SMM2 Nintendo ogłosiło ciekawą nowość: vouchery na gry (https://www.nintendo.co.uk/Nintendo-Switch/Nintendo-Switch-Online/Exclusive-offers-for-members-1437882.html). Kupując voucher za 419 zł możemy kupić dwie gry (https://ec.nintendo.com/PL/en/pretickets/70020000000081). Dodatkowo dostajemy 419 złotych monet czyli standardowe 5% ceny zakupu online (a pewnie potem jeszcze wlecą monety za gierki, które kupimy). Póki co na liście widać głównie tytuły od Nintendo. Jak dla mnie spoko opcja, można przyciąć około 80 zł na dwóch grach, do tego jeszcze zostają monety, które można później wykorzystać na inne zakupy.
 12. Gromit

  Pokemon GO

  Czy zagul111 jest obecny na forum? Została nam jedna wymiana i chciałbym się umówić na konkretny termin.
 13. @zdrowywariat to teraz dajesz Wargroove. Zagrasz wreszcie w jakąś strategię, a nie rogalikowe szachy
 14. Już tak mam, wolę krytykować po zapoznaniu się z całością, niż w trakcie. Nie jestem cepem, który musi poczuć miętę od pierwszej minuty, bo inaczej rzuca wszystko w kąt
 15. Jeżeli chodzi o Owlboya, to polecam odpowiedni temat na forum. Tak jak sprite pisze - (pipi)nia z grzybnią, najbardziej rażący rozjazd między recenzjami a stanem faktycznym, jaki mnie w życiu spotkał. Zero grywalności, drewno niesamowite. Przeszedłem gierkę, im dalej tym gorzej. Widać, że recenzje pisane po godzinie grania, kiedy grafika i muzyka potrafią zrobić wrażenie. Potem czar pryska i zostaje parujące (pipi).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.