Jump to content

Gromit

Użytkownicy
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gromit last won the day on April 27 2018

Gromit had the most liked content!

Community Reputation

243 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1254 profile views
 1. Pomyślałem sobie "ograł pewnie z 60 gierek z czego 40 pobieżnie", dużo się nie pomyliłem XD
 2. Koło setki? Na Switcha? A mógłbyś wymienić?
 3. Możesz rzucić gdziekolwiek, ale po tygodniu się zepsuje. Warto jedną rzepę zepsuć, żeby łapać mrówki i inne owady, które ciągną do niej.
 4. Znowu mam drogą rzepę - tym razem po 539. Mój Dodo Code: 14CDG. Może być ruch, bo wrzuciłem już ogłoszenie na Turnip Exchange.
 5. Ale wczoraj był dzień Zarobiłem dzięki napiwkom naprawdę solidny hajs, wleciało mnóstwo NMT i fragmentów gwiazd. Dziękuję wszystkim! Ciekawe, ile mi goście nakradli, gdy konsola leżała samopas XD Dodam jeszcze drobny komentarz/poradnik, jak zarobić na rzepie: 1. Korzystałem w tym tygodniu z https://turnipprophet.io/. Sprawdziło się perfekcyjnie. W moim przypadku dane były następujące: - First-Time Buyer: No - Previous Pattern: I don't know - Sunday: 105 - Monday AM: 92 - Monday PM: 123 - Tuesday AM: 153 - Tuesday PM: 564 - Wednes
 6. Stoję w turbanie obok Nook's Cranny Możesz rzucić obok. Jakby co to polecam naszego Discorda - jest tam silna społeczność AC i łatwiej się zgadywać na takie akcje.
 7. @devilbot @szurubur LRBK3 niestety co jakiś czas rozłącza mi usługę online. Piszcie na bieżąco, czy się udało, będę w razie czego odświeżał Dodo Code.
 8. Nowy Dodo Code: 3GQG3 zostawiam konsolę włączoną, zapraszam. Nook's Cranny jest z lewego tyłu mojego placu, a plac na wprost z lotniska.
 9. Wieczorem odpalę konsolę z nowym Dodo Code i zostawię włączoną.
 10. Rzepa wybiła mi właśnie na 564. Gdyby ktoś chciał wpaść, to zostawiam konsolę włączoną z Dodo Code: C65TJ. Napiwki mile widziane
 11. Gromit

  Mario Tennis Aces

  Tego nie wiem, nigdy nie próbowałem.
 12. Gromit

  Mario Tennis Aces

  Z moich doświadczeń Mario Tennis Aces wypada świetnie w kanapowym graniu. Nawet chętniej wybierany niż Mario Kart, zwłaszcza przez osoby, które na co dzień nie grają.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.