Jump to content


Gromit

Użytkownicy
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Gromit last won the day on April 27 2018

Gromit had the most liked content!

Community Reputation

174 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  gromitski
 • Nintendo ID:
  gromitski

Recent Profile Visitors

745 profile views
 1. Gromit

  Jaką grę wybrać?

  Mario Tennis Aces zdecydowanie.
 2. Też tak myślę. Parcie do przodu powrót do poziomów po przejściu gry oznacza, że na ogół trzeba zrobić przelot na pusto, żeby sobie przypomnieć, co gdzie jest i na co zwracać uwagę. Upierdliwa sprawa z tym przechodzeniem poziomów parę razy.
 3. Gromit

  Jaką grę wybrać?

  Nie żeby ci ktoś polecał ITB już od kilku miesięcy :wariat:
 4. Gromit

  Zakupy growe!

  Prosto z najlepszego i najtańszego sklepu z gierkami na Switcha. x-kom, jak ja was szanuję
 5. Dzwonili do mnie z salonu x-kom, że gra do odbioru będzie jutro, 159 zł.
 6. Nie jestem pewny, czy dobrze rozumiem wasze odpowiedzi. Brzmi trochę tak jakby jedna ręka trzymała switcha i ruszała gałką, a druga dotykowo. Dla uściślenia interesuje mnie sytuacja, w której kładę Switcha na stole/kolanach i mając do dyspozycji jedną rękę mogę obsłużyć cały interfejs wyłącznie jednym paluszkiem.
 7. Ważne pytanie: czy w trybie handheld da się grać dotykowo jedną ręką?
 8. To co w Chinach robią to nie streaming, tylko gierki odpalone na Tegrze. Kiedyś Digital Foundry to analizowało, wyszło im, że to bardzo sprawna emulacja z dostosowaniem sterowania do klasycznego pada. @NemoKOF już o tym pisał, Nintendo ma praktycznie gotowca do BC, tylko dziwne, że nie chcą jeszcze naszych pieniędzy.
 9. Po prostu polonista mnie uczył, że jeśli jest chociaż jeden wyjątek, to znaczy, że nie każdy, nie wszyscy, nie nikt itd. Mam nadzieję, że teraz będzie bardziej zrozumiale O grze mogę tylko napisać tyle, że o ile jest sporo głosów krytycznych co do oprawy graficznej, to do mnie ten styl mocno trafia. Ciekawe, jaki to silnik graficzny
 10. Niesamowite, ile można wylać wody zamiast napisać "Wszyscy robią remake'i, więc Nintendo też chce na tym zarobić". ja nie mam więc nie każdy mdr ja grałem we wszystkie w trybie handheld i był sens mdr no nie wiem mdr
 11. zapewne stąd cytaty?
 12. Gromit

  Pokemon GO

  Wrzuciłem mój kod na reddita i od razu 50 znajomości :o Macie jakieś sugestie jak tym zarządzać, biorąc pod uwagę, że można tylko od 20 osób odbierać prezenty? Odbierać od najmniej zakumplowanych codziennie, żeby regularnie wszystkim podnosić poziom znajomości?
 13. Mnie się demo podoba, jest bardzo relaksująco. Od razu przychodzi mi do głowy Captain Toad, jeśli chodzi o klimat. Wchodzenie w głąb i w kierunku ekranu, robienie odwróconej planszy to fajne patenty. Póki co jestem na tak.
 14. Gromit

  Wargroove

  Tak jak Rayos pisze, już wcześniej (koło 3 aktu) zaczynają się problemy. Niektóre misje niestety wymagają rozegrania ich co najmniej raz, żeby poznać wygrywającą strategię (np. kiedy i z jakiego kierunku pojawiają się jednostki przeciwnika). Inaczej ciężko jest wygrać. W 4 akcie praktycznie wszystkie misje już tego wymagają, nie ma miejsca na jakieś pomyłki. Dla mnie to nie jest jakiś duży problem, jestem fanem Advance Wars 1&2 i dostałem świetną kopię, z lekko zmienionymi niektórymi mechanikami (nie ma łączenia nadszarpniętych jednostek oraz wchodzenia na budynki, jest za to odnawianie jednostek za kasę, są dowódcy są na planszy). Interfejs jest czasami irytujący - łatwo jest przez przypadek zakończyć turę, łatwo jest ruszyć się jednostką i zakończyć ruch bez akcji, tabelka z informacją przeciwko jakim jednostkom dana jednostka jest słaba/silna jest kompletnie nieczytelna (ikonki o rozmiarze 5x5 pikseli to przesada). Podobno nowy patch ma sporo rzeczy poprawić.
 15. Gromit

  Pokemon GO

  KamilMasakrator, Gawalke, ktoś coś? Szkoda, że nie widać trainer code'ów przy znajomych, to może byłbym wtedy w stanie wyszukać na forum, kto jest kim @Rillas Ty jesteś semplice05? Nam też się zbliża Best Friend, moglibyśmy się umówić na jajeczko
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.