Skocz do zawartości


Gromit

Użytkownicy
 • Zawartość

  122
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  gromitski
 • Nintendo ID:
  gromitski

Ostatnie wizyty

449 wyświetleń profilu
 1. Games with Gold / EA Access

  AC Syndicate jest bardzo dobry, dużo lepszy od Unity. Bawiłem się przy nim świetnie. Londyn piękny (ale brzydszy od Paryża z Unity), misje ciekawe, trochę brytyjskiego humoru. Z drugiej strony może być tak, że podszedł mi tak bardzo przez bezpośrednie porównanie z Unity, które męczyłem przez kilka miesięcy, zanim skończyłem.
 2. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Kupiłem Super Meat Boy w promocji (po 10% rabacie 44.10 zł) używając dodatkowo 110 monet, czyli z rabatem dodatkowym 5.50 zł, czyli finalnie zapłaciłem 38.60 zł. Dostałem w zamian 39 monet. Wniosek z tego taki, że monety liczone są od finalnej kwoty, którą płacisz. To tak dla potwierdzenia słów Ficusia.
 3. Nintendo Labo

  Niesamowicie mnie jara Toy-Con Garage, ten interfejs wygląda cudownie. Jeśli będą bardziej rozbudowane konstrukcje jak pętle, if-elsy itd., to będzie można robić naprawdę kozackie rzeczy. Będzie też można próbować uczyć programowania male szkraby w przystępny sposób.
 4. Nintendo Labo

  10/10 day one
 5. Sea of Thieves

  Bez mikrofonu gra traci sporo Ale i tak żegluje się świetnie. Czekam na kuriera z zestawem słuchawkowym, żeby móc czerpać pełną przyjemność z gry. Co do pytania wyżej - można grać PC - Xbox, jest cross-play i działa super.
 6. Gears of War 4

  Mam to samo co @raven_raven, odpaliłem w piątek czwarte Gearsy. Minęło 5 lat od poprzedniej części, w którą grałem (jak dla mnie przeciętny Judgement) i bawię się świetnie, na dzień dobry wskoczyły 3h. Na szczęście roboty i kolorowe miasto się kończą i dalej są już stare dobre Gearsy I jak to wygląda w 4K i HDR, nie mam pytań. Efekt wow taki sam o ile nie większy niż przy GoW1 i 2 na premierę.
 7. Kirby: Star Allies

  Zagrałem wczoraj we dwie osoby w demo Kirby'ego i poziom emocji był zerowy. To nie jest gra dla dorosłych i nawet coop nie ratuje sytuacji. Te negatywne recenzje punktują głównie poziom trudności i wyzwanie stawiane przez grę (a raczej brak).
 8. Kirby: Star Allies

  Metascore 74, można się rozejść.
 9. Celeste

  Z okazji podjarki Celeste na forum wróciłem do gry i zbieram truskawy a potem wezmę się za B-Side pozostałych plansz, bo po skończeniu gry przeszedłem tylko pierwszy. Ciągle jestem pod wrażeniem, jaka ta gra jest genialna. Widzę truskawkę, ginę kilkadziesiąt razy, ale nie ma mowy o zniechęceniu, za to satysfakcja ze zdobycia ogromna. Do tego ta muzyka, precyzja sterowania, elementy charakterystyczne dla każdej planszy (bloki ruszające się, gdy je złapiemy; wiatr; bloki ruszające się, gdy używamy dasha) - poezja.
 10. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Celeste
 11. Właśnie zacząłem...

  To chyba kwestia tego, jak grasz w takie gry, jakiego masz skilla, jakie masz zacięcie. Ja ginąłem często, ale jeśli widziałem gdzieś truskawkę, to starałem się ją zdobyć. Skończyłem grę po 10h, ale dalej jest mnóstwo do roboty. Po więcej szczegółów odsyłam do moich wrażeń:
 12. Nintendo Switch - temat główny

  Widać, że Nintendo zamierza przeportować wszystko z Wii U. Komentując Directa na Discordzie zrobiłem taką wyliczankę gier z Wii U, które jeszcze nie zostały zapowiedziane: - Super Mario 3D World - Wind Waker HD - Twilight Princess HD - Super Mario Maker - Pikmin 3 - Xenoblade Chronicles X - New Super Mario Bros. U Coś pominąłem? Jeśli Nintendo utrzyma trend 3-4 portów rocznie (w 2017 były Mario Kart 8 DX i Pokken Tournament DX, w tym mamy Bayonetta 1 + Bayonetta 2, Donkey Kong, Hyrule Warriors, Captain Toad), to spokojnie czekają nas jeszcze dwa lata łatania dziur wydawniczych portami. Mnie to oczywiście nie martwi, bo Wii U nie miałem (podkreślam ten fakt bo wiem, że @sprite lubi o tym czytać).
 13. Mario Tennis Aces

  Sterowanie ruchowe idealne na imprezę z casualami, nie trzeba będzie im wyjaśniać przez 30 minut wszystkich niuansów tylko "bierzemy joy-cony i machamy, tylko nie rzućcie w telewizor". Na koniec mówili, że o grze będzie więcej w kolejnych miesiącach, więc jest jeszcze nadzieja na rpg.
 14. Hyrule Warriors Definitive Edition

  18 maja.
×