Skocz do zawartości

Another Eden


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Gra f2p na komórki, tutaj już pewnie większość by odpuściła.

Warto jednak grze dać szanse, muzyka jest cudowna, maczał w niej palce miedzy innymi Yasunori Mitsuda, którego chyba fanom jrpg nie trzeba przedstawiać.

Za scenariusz i reżyserie odpowiedzialny jest Masato Kano, który brał udział przy tworzeniu Xenogears czy Chrono Trigger. Motyw podrozy w czasie obecny.

Samego modelu f2p praktycznie nie odczuwam, grę można przejść od początku do końca bez wydania grosza. Sam tytuł nadal jest rozwijany i wychodzą do niego side questy, wątek główny jest zakończony. No i nie ma żadnego online, to gra całkowicie single player.

 

 

 

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Odpaliłem wczoraj - jestem w piątym rozdziale. Gra się w toto całkiem fajnie i faktycznie, jest gacha, ale jeszcze tego w ogóle nie odczuwam. Wątek fabularny póki co OK, ale bardzo staram się to porównywać do Chrono Triggera, nie wiem czy nie za bardzo. Pogram trochę, bo na pewno będę chciał sprawdzić ten wątek z Chrono Crossa.

Odnośnik do komentarza

"Odczuwalna" dla mnie może być wtedy, kiedy jakaś fajna postać, którą bym chciał (nie wiem, Lynx? Frog?) jest za paywallem. W Genshinie też nie muszę mieć postaci, żeby przejść całą fabułę, która jest dostępna (a i mogę polosować i mieć szczęście z gachą), a tutaj widzę, że te eventowe bannery są za twardym paywallem (czyli nie mogę losować nawet jak mam kryształki, bo nie kupiłem ich). Ale póki co faktycznie, mam 3 postacie i jest OK. Chyba zrobię sobie ten event z Persony, żeby do składu mi wpadł bohater.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Szwed napisał:

No właśnie, który banner polecasz pullować? Przygarnąłbym 10 postaci, bo przy ostatnim bossie musiałem już trochę poekspić (miałem tylko łuczniczkę z tego darmowego pulla na początku + głównego hipka i robo-babkę).

Był jakiś jednorazowy z gwarantowana postacią chyba do 31 grudnia dostepny, to ten zrobiłem a potem sprobowałem ten ostatni  z taka syrena i wpadla a podobno dobra jest.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem pull na tym, który można wykonać jeden raz, za darmowe CS. Dostałem chyba z 4 postaci 4/5 gwiazdek (Miyu, Hozuki, Melina), wsadziłem te dwie ostatnie do party, ale jestem utknięty na Wieży Czasu. Nie mogę zmłócić tego bossa, jest za silny dla mnie XD

 

EDIT Jednak się udało

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Szwed napisał:

Zrobiłem pull na tym, który można wykonać jeden raz, za darmowe CS. Dostałem chyba z 4 postaci 4/5 gwiazdek (Miyu, Hozuki, Melina), wsadziłem te dwie ostatnie do party, ale jestem utknięty na Wieży Czasu. Nie mogę zmłócić tego bossa, jest za silny dla mnie XD

 

EDIT Jednak się udało

Ja dopiero 7 chapter skonczylem, wszystko czytam, bo juz nic nie pamietam ze story.

 

Teraz sobie na nią odkladam, po nowym roku ma wyjsc https://anothereden.miraheze.org/wiki/Daisy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...