Skocz do zawartości

Adapter BT do PSX Classic


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawiłem sobie adapter BT do pada dla PSX Classic firmy 8bitdo. No i siedzę na leżąco.

 

Podejście nr 1: laptop z windows 8 + adapter 8bitdo + pad od PS3

 

Zaktualizowałem dongla 8bitdo do v1.24, zainstalowałem i uruchomiłem program do parowania na laptopie. Podłączam dongla BT - program go wykrywa. Podłączam pod USB pada od PS3: laptop go wykrywa, instaluje drivera od 8bitdo ale... w programie do parowania pad nadal niewidoczny. Więc wyjmuję kabelek od pada, wkładam z powrotem do lapka, znowu wykrywa, instaluje sterowniki, program od parowania nie widzi - i tak w kółko. Restart kompa nie pomaga.

 

Podejście nr 2: laptop z windows 10. Efekt taki sam jak powyżej czyli żaden.

 

Podejście nr 3: adapter 8bitdo + pad od XboxOne

 

Adapter BT wkładam do PSX Classic, włączam konsolę, włączam pada od XBoxa One, wciskam przycisk parowania na donglu, włączam przycisk parowania na padzie: na donglu miga niebieska dioda, na padzie miga logo no i du...a. Guzik z parowania.

 

Pytanie i prośba: co robię nie tak?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten adapter ma tryb jakieś tryby PS Classic mode, że si ę trzyma np w DS4 share + down( DS3 select +down przez 3 sekundy???) itp? Tak nie próbowałeś?

Ma xinput mode i  ps classic mode podobno nie wiem nie mam tego.

Przeczytaj ten temat https://www.reddit.com/r/PlaystationClassic/comments/b3zotu/8bitdo_not_reverting_back_to_ps_classic_mode/

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

może mi ktoś pomoże mam ten adapter tylko że pomarańczowy, na stronie producenta jest soft do aktualizacji i można sobie wybrać pod czym ma działać np ps classic lub uniwersalne usb adapter. Mnie interesuje tylko ps classic , próbowałem zresztą obydwa i nie daje rady sparować z kontrolerem od ps4. Adapter miga mi szybko dioda tak samo pad i zero efektów. Teraz moje pytanie  czy z tą konsolą działa tylko wersja szara tego adaptera ?? Aktualizacje oprogramowania w nim pokazują SUCCES 

Jestem w kropce , co dalej ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...