Skocz do zawartości

NieR Re[in]carnation


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 338
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rano w pracy robię tylko daily misje i wysyłam figusiowi staminke :wub: A wieczorem tak z godzine normalne granko.

Btw. Ty kurwo gro :[ losuje sobie jeszcze bo chciałbym ta panią robot w białym stroju no i losuje, losuje, w końcu jakiś fioletowy kolor po kilku próbach ze śmieciami. Oczy się zaświeciły A tam jakaś yebana dzida :[

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, suteq napisał:

Kurde, ile wy w to gracie że już takie rzeczy macie? Bo to wygląda jak granie całymi dniami. 

Telefon leży na biurku, puszczam 10 walk na auto i leci. Tylko fabułe sobie przeczytalem, a tak to samo sie gra. Chyba, ze jakis trudniejszy quest sie trafi to trzeba na manualu.

Screenshot_20210804-161828_NieR.thumb.jpg.2116ba62859ff3862c6d01289efa25bd.jpg

Odnośnik do komentarza

Wypadł mi plażowy chłopiec i kupiłem a2 :obama: myślałem nad tą czarną panią robot ale co a2 to a2

 

Ale z hajsem i ulepszeniami postaci to jest kurwa jakiś dramat :frog: robię tą ostatnią misje z eventu automaty ale idzie jak krew z nosa.

 

Aa, jest jakiś fajny myk na szybkie lvlowanie postaci którymi się nie gra żeby odblokować te ich misje?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

 

Aa, jest jakiś fajny myk na szybkie lvlowanie postaci którymi się nie gra żeby odblokować te ich misje?

najszybciej to farmic event na very hard 3 stage, dajesz jedna silna postac, dwie chujowe i jedziesz na auto.

Ja dzis 40 summonow wyjebalem bo wpadly gemy i tickety za nowy event, wpadl jeden duplikat A2, mam juz dwie postacie na 80lvl. Jade do 400 summonow i odkladam na collab z Drakengard 3.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja sobie teraz chyba długo nie wrócę do tego pokoju z duszkiem bo nieźle dali power lvl na ostatnią misje :frog: btw. Zrobiliście tą ankietę? Nie wiem czy powinienem od razu dostać te fanty za wypełnienie czy mnie oszukali gnoje :[

 

Wkurwia mnie ta gra ale się wciągnąłem xD Chyba na tym polegają te komórkowe gówna ale jak widzę że za 3k kryształków trzeba dać 150zl to zastanawiam się czy serio istnieją zjeby które tak nie szanują swoich pieniędzy i kupują takie rzeczy :pawel:

Odnośnik do komentarza

Fanty beda pozniej, jak sie skonczy ankieta.

Ja to story przeszedłem na auto nawet nie patrzac i z tym nowym typem bez levelu. Czas sie wzmocnic Pupcio, bronie sobie ulepsz czy cos.

 

9 minut temu, Pupcio napisał:

Chyba na tym polegają te komórkowe gówna ale jak widzę że za 3k kryształków trzeba dać 150zl to zastanawiam się czy serio istnieją zjeby które tak nie szanują swoich pieniędzy i kupują takie rzeczy :pawel:

Gram w mobilnego kapitana tsubase, znam typów co potrafia wydać tysiące dolarów miesiecznie, tylko po to, żeby trafic postać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...